فهرست
نامه فرجام‌خواهی تراکتور/ کیانی بخشیده می‌شود؟
نامه فرجام‌خواهی تراکتور/ کیانی بخشیده می‌شود؟

نامه فرجام‌خواهی تراکتور/ کیانی بخشیده می‌شود؟

آی‌اسپورت- گویا مسئولان تراکتورسازی به استناد حرف‌های کارشناسان داوری قصد دارند برای فرجام‌خواهی کارت قرمز مهدی کیانی، به سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال نامه بنویسند. در بازی امروز تراکتور برابر ماشین‌سازی، کاپیتان این تیم در یک صحنه روی یک خطایی که در میانه میدان به اشتباه اعلام شده بود اعتراض کرد و کارت زرد گرفت؛ کیانی با این کارت بازی حساس هفته بعد برابر پرسپولیس را از دست داد. او که بابت از دست دادن بازی فینال‌گونه لیگ برتر عصبانی شده بود، در صحنه خطا که طبق نظر کارشناسان با اشتباه داوری همراه بود از کوره در رفت و بعد از اعتراض تندتر به قضاوت داور، با کارت دوم از زمین بازی اخراج شد. حالا مسئولان تیم تبریزی‌ تلاش می‌کنند که کارت کاپیتان‌شان را باطل کنند تا او را در بازی هفته آینده برابر پرسپولیس در اختیار داشته باشند.

تراکتورسازی با تساوی در دربی تبریز برابر ماشین‌سازی قعرنشین، حالا کار سخت‌تری برای رسیدن به پرسپولیس و صدر جدول دارد. به خصوص که آن‌ها قبل از بازی فردای پرسپولیس برابر صبا؛ و قبل از بازی در آزادی برابر این تیم، سه امتیاز از قرمزهای تهران عقب هستند و در بازی با پرسپولیس هم ستاره‌هایشان مثل ایرانپوریان و کیانی را در اختیار ندارند.

۶ ۱۹  
آی اسپورت
2017-01-27 23:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۹ نظر
امید
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۲۷
حداقل شش ماه باید محروم بشه بخاطر هل دادن داور مثل صادقیان.غیرازاین بی عدالتیه.
Saman207
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۰۳
تو کامنت قبلیم گفتم که اینا میخان حتی کارت قرمزو بردارن دیگه محرومیت به خاطر توهین به داور جای خود داره
۳
shl
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۵۱
صادقیان به خاطر هل دادن داور 6 ماه محروم شد كلی ضزبه به پرسپولیس خورد حالا ببینیم كیانی و اقایی هم كه دیروز همین كار رو كردن چه حكمی میگیرن تازه درخواست دادن كارتش هم بخشیده بشه رو كه نیست والا
۳
بهرام
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۳۷
چقدر شما بی منطق و پر رو هستید. میخواید از تراکتور کسر امتیاز هم بکنن؟
آقایی اصلا به داور دست زد؟ چرا جو میدید؟
کیانی هم برای خطایی ک نکرده بود حرف زد و اعتراض معمولی کرد مثل حسینی با دستاش و با اشاره به تماشاگرا داد و بیداد نکرد به عنوان کاپیتان تیم ی اعتراض معمولی کرد بعد داور کارت داد برای خطایی ک نکرده بود و اخراجش کرد. بعدش هم ک کیانی عصبانی شد ی دست کوچولو به سینه داور زد. نه مثل صادقیان که داور رو قشنگ هل داد. خوبه حالا تصاویر تلویزیونی موجود هست وگرنه شما از کاه کوه میسازین. این اقایی رو از کجا چسبوندین به کامنت هاتون؟؟؟؟
۶
چرتپولیس مافیای امسال ایران
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۲۰
اگه به محرومیت باشه سید جلال تون که تو بازی جلو گسترش بالا پائین می پرید محرومیتش بیش از اینهاست و باید یکسال محروم میشد! و یه سوال از امیدخان شما تو کدوم تصویر و یا گزارش ناظران دیدید یا شندید که کیانی دست به داور بزنه که ما ندیدیم؟! لطفا مغرضانه پیش داوری نکنید. زمین و زمان شاهده کیانی توی اون صحنه کاملا بیگناه اخراج شده و شما خودتون اینو بهتر میدونید و خودتون را به اون راه نزنید. ضمنا کمیته انضباطی اگه در این مورد محرومیتی به کیانی صادر کنه منم شک و شبهات م به اینکه دستهایی پشت پرده هست به یقین تبدیل میشه و یقینا آن موقع هست که باید فاتحه ی این فوتبال کثیف رو خواند!
۵
امید
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۳۷
دست پیش برای پس نیفتادن. داور خطا را اشتباه اعلام کرده. کارت زرد و قرمز را که اشتباه نداده!!؟ بخدا خیلی رو دارند اینا. کیانی مثل پیام صادقیان باید سه ماه محروم بشه چون کارهای کیانی و صادقیان عین هم هست. هردو بخاطر اشتباه داور به داور معترض می شوند، کارت زرد می گیرند و به سینه داور می کوبند. منتظر اجرای عدالت هستیم.
برزو گوزو
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۳۹
آره اگه این ترتریه وطن فروش قرار باشه بخشیده بشه سید جلال هم باید بخشیده باشه،الانم میاین این زیر با باباتون درست حرف بزنید بچه های من
عباس
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۰۸
=))))))) عالی داداش دمت گرم
۴
رضا
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۲۸
به خاطر اسمي كه داري لايك دادم
۴
بابا
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۰۶
باشه بخشيده شد. تركن ديگه دست خودشون نيست.خخخخخخ
۸ ۱
بهرام
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۰۲
اره ما ترکیم و شما هم مشخصه ک فارسین. از خود راضی های جهان سومی
۴
یوسف
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۱۰
اگه قرار بود ببخشنش چرا اصن این داورو فرستادن تبریز؟! مطمئن باشین عابدینی کارشو ناقص انجام نمیده!
هیچکس نمیتونه جلودار "این پرسپولیس" بشه! "این پرسپولیس" باید قهرمان بشه! باید بشه!!
۵ ۱
امید
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۶:۴۵
عابدینی کاره ای نیست. یه سمت اقتصادی داره. با این حرفها دارید خودتون را گول می زنید. همه می دونند عابدینی دشمن سرسخت طاهری مدیرعامل پرسپولیس است و این حرف هم مجبور شده بزنه تا رد گم کنه. توی همه این سالها یکی از بیشترین کسانی که به پرسپولیس زده عابدینی بوده
۱
میلاد
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۲۳
کیانی بخاطر اعتراض کارت گرفت نه خطا
۵
بهرام
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۴۱
نه تنها کیانی را به ناحق کارت داد بلکه بازیکنانی هم ک دو اخطاره بودند محروم کرد و کسی به این مساله توجهی نکرد. در واقع خالد شفیعی و مهدی شریفی را هم سه اخطاره کرد.
تراکتور جلوی پرسپولیس دفاعی نخواهد داشت. چون هادی محمدی مصدوم است. ایران پوریان مصدوم است. خالد شفیعی سه اخطاره هست. کیانی نیست. مهدی شریفی هم ک سه لخطره است.
پرسپولیس دیگر چه میخواست ک به این تیم بدهند؟ نبود خالد شفیعی و کیانی بسیار مهم است ک داور هافبک دفاعی و مرکز خط دفاعی تراکتور را گرفت.
در ضمن ما افتخار میکنم ک تورک هستیم. نه اینکه خود را برتر بدانیم. ولی وقتی یکی میگه یارو ترکه دیگ دست خودش نیست!! این نشون از افکار مریض و فاشیستیش داره.
بعد همینا میگن خودتون رو ایرانی بدونید.
۸ ۱
666666
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۲۷
تعارف نکن بگو داور ایرانپوریان وهادی محمدی رو مصدوم کرد
۲
رحمت تراختورچی
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۰۶
تراکتور یا هر تیم دیگری که باشه الکی زحمت نکشن جام رو می دن چرتپولیس
۸
مهدی مرندی
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۴۶
عزیزان خودتونو اذیت نکنید وبه گفته علی دایی میخواهندچرتپولیس رو فهرمان کنندودیدیداون عابدینی ازخدابی خبر هم گفت که با لابی گری ما امسال پرسپولیس قهرمانه.
دیروز دربازی تراکتور داور فقط عمدا دنبال کیانی بود تا براش کارت بده وتا دید اون خطایی که منجر به کارت باشه رونمیکنه عمدا خطای اشتباهی روگرفت تا با ناراحت کردنش به نیت پلید خودبرسه که خوب هم رسید.داوری که تااینجای لیگ فقط دوتا بازی درلیگ برترقضاوت کرده بود رو به بازی تراکتورفرستادند تا اون اشتباههارو به ضرر تراکتورانجام بده واگه ازچندبازی محرومش هم کردندمشکلی برای کمیته داوران نباشه.واقعا به این فوتبال متاسفم!!!!!!!!!!
۱
رامین
يكشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۴۵
اقای ناشر سردبیر ای اسپورت.محبت کن اینجا اقای بابا که بی احترامی میکنه قومیت وشما پیامشو میذارید..بابا کثافت خودتو وجدابادت و ای اسپورت وکل فارس های دنیا وبالاخص ایران وافغانستان.....سیحدیرای اسپورت.یاشاسین تبریزیم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر