فهرست
کمک بنگر به تراکتور/ دنبال پولم نیستم
کمک بنگر به تراکتور/ دنبال پولم نیستم

کمک بنگر به تراکتور/ دنبال پولم نیستم

آی اسپورت – تا هفته پیش و با وجود محرومیت تراکتورسازی از جذب بازیکن جدید، خبری از احتمال بازگشت بنگر به تراکتورسازی نبود اما مصدومیت شدید هادی محمدی باعث شد تا شایعه بازگشت احتمالی او در رسانه‌ها منتشر شود. با این حال بعد از بازی دوستانه سپاهان و تراکتورسازی، یحیی گل‌محمدی اعلام کرد بنگر ناآماده است و او ترجیح می‌دهد با بازیکنان جوان به کارش ادامه دهد.

واکنش بنگر به این اخبار اما جالب و غیرقابل پیش‌بینی بود. او قصد داشت به تبریز برگردد و در این شرایط سخت به تراکتور کمک کند و اتفاقات تلخ فصل قبل را فراموش کند اما با موضع یحیی گل‌محمدی این اتفاق منتفی شد. البته بنگر با این اتفاق مشکلی ندارد و با وجود اتفاقات بدی که برای بنگر در تبریز افتاد او قصد ندارد دردسری تازه برای این باشگاه ایجاد کند و به دنبال مطالبات فصل گذشته‌اش نیست اما همچنان دلخوری‌اش را از امیر قلعه‌نویی پنهان نمی‌کند. او در این باره می‌گوید: «دنبال پول فصل گذشته‌ام هم نیستم و فکر کنم درست هم نباشد که با این همه حرف و حدیث ناحقی که علیه‌ام شکل گرفت و مشکلاتی که این روزها تراکتور با آن درگیر است به دنبال آن باشم. این پول البته نوش جان آن آقایانی که این حرف و حدیث را درست کردند و فحش‌هایی که خودشان لایق آن بودند! چرا باید ببخشم؟ جای بخشش وجود ندارد و برای چه باید ببخشم؟ برای کسانی شخصیت قائل شدم که فاقد شخصیت هستند.»

۲ ۴  
آی اسپورت
2017-07-17 18:27:00
نظر دهید

۴ نظر
یاشار تبریزلی
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۲
تو یکی دیگه مارو رنگ نکن
اگه حتی یک تیم بهت پول میداد با کله میرفتی
شما بازیکنای پولکی که از این فیلمای فردینی بازی میکنید آدم را دچار آنفولانزای مرغی میکنید
۵ ۳
در جواب یاشار تبریزلی
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۴
تیم بی هویت و بی ریشه ای که کل عمرش تو لیگ محلات بوده و تنها افتخارش تو کل تاریخ دومی تو لیگه بازیکنی مثل بنگر از سرتون هم زیاده شما رو خیلی پر رو کردن تو این چند سال فکر کردین خبریه ها. امسال شما متوهم ها رو به همون جایگاه حقیقی تون یعنی لیگ استانی میفرستیم.
۱
فرهاد
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۹:۵۷
از بین همه حرفهات فقط این درست بود این بازیکن ها هر جا پول باشد همانجا هستند یاد روبانیان به خیر به چند تا ماشین وارداتی چهره اکثر اینها را رو کرد برخی هاشون ادعای تعصب به تیمشان داشتند وقتی چند تا ماشین مدل بالا دیدند همه چیز یادشان رفت البته دنیا دار مکافاته فکر کنم دارند هنوز دنبال سند ان ماشین ها میدوند تیم هم که ندارند رنگ جام را هم که دیگه ندیدند از تیم بعدیشونم که بجرم کم کاری در مقابل رقیب اخراج شدند چی بودند چی شدند
۴
در جواب " در جواب یاشار تبریزلی "
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۲۳:۴۸
بابا با هویت ..... بابا با ریشه .....بابا لیگ UCL دیده .....بابا افتخار جهان ....بابا فرستانده تیم ها به لیگ استانی....
ب پا که طارمی فعلا داره خوب بازی تون میده
بنگر رو بیخیال
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر