فهرست
ادعای تازه قلعه‌نویی: عادل هزاردستان است
ادعای تازه قلعه‌نویی: عادل هزاردستان است

ادعای تازه قلعه‌نویی: عادل هزاردستان است

آی‌اسپورت- بخش زیادی از نشست خبری امیر قلعه‌نویی یک بار دیگر به عادل فردوسی‌پور، مجری برنامه نود اختصاص داشت. او پیش از بازی با استقلال حاضر نشد درباره شرایط این تیم صحبت کند و صحبت کردن درباره واقعیت‌های استقلال را به زمانی که لیگ تعطیل باشد موکول کرد. قلعه‌نویی یک بار دیگر به عادل فردوسی‌پور انتقاد کرد و او را هزاردستانی نامید که قصد نابودی فوتبال را دارد. گزیده‌ای از صحبت‌های سرمربی ذوب‌آهن را می‌خوانید.

  • یکسری بازی‌ها هیچ ارتباطی به آمار و ارقام و جدول ندارد، دربی پارسال هم شرایط جدول متفاوت بود اما استقلال برنده شد، من در مورد تیم خودم صحبت می‌کنم، ما ۶ گلی که به استقلال خوزستان زدیم تمام شد و رفت و جزء تاریخ است و آن هم مثل آمارهای بازی‌های دیگر می‌شود، به بازیکنانم هم بعد از پیروزی گفتم تا فردا فرصت شادی دارید زیرا نسبت به تیم صدرنشین ۷ امتیاز کم داریم و باید تلاش کنیم. از نظر اخلاقی و حرفه‌ای درست نیست که من در مورد استقلال حرفی بزنم، امیدوارم بازی خوبی باشد، بیشتر بازی‌های ذوب‌آهن و استقلال بازی‌های خوبی بوده.
  • من در مقابل همه تیم‌ها انگیزه دارم، در بازی‌هایی که باختیم یا پیروز شدیم من همیشه لب خط زمین حضور داشتم. حالا اینکه چرا این بازی اینقدر حساس است من دلیلش را نمی‌دانم و از دوستان دیگر می‌توانید بپرسید، البته این بازی کمی متفاوت از بازی‌های دیگر است.
  • اصول حرفه‌ای و اخلاقی می‌گوید من جایی که مسئولیت ندارم صحبت نکنم و الان هم فقط در جایی که هستم و مسئولیت دارم صحبت می‌کنم. همیشه وجدان کاری داشتم و من مربی پروازی نیستم و سعی کردم همیشه اخلاقاً و شرعاً به نحوی برای تیمم مثمرثمر باشم که پولی که از آنجا دریافت می‌کنم حلال باشد. اگر اجازه بدهید در خصوص تیم دیگری صحبت نکنم.
  • من اکنون مسئولیت ذوب‌آهن را دارم و تمام فکر و ذکرم ذوب‌آهن است. البته وقتی ۲ نفر از خانواده استقلال هستند ممکن است حساسیت ایجاد شود اما زمانی که منصوریان در تیم نفت بود فکر و ذکرش در مورد همین تیم نفت بود تا خوب نتیجه بگیرد من هم خوشحالم که یک بار دیگر به ورزشگاه آزادی می‌آیم و خوشحالم که طرفداران را می‌بینم، با آنها خاطره زیاد دارم و دیدن آنها برایم لذت‌بخش است.
  • من از استقلالی‌ها دلخور نیستم، اگر یک روزی دکتر عسگری ریاست محترم صدا و سیما وقت بدهند به طور کامل می‌آیم و در مورد تمام مسائل استقلال صحبت می‌کنم. از زمانی که این تیم در دسته ۳ بود تا زمانی که سیزدهم و نهم بود و اولین بار که فتح‌الله زاده مدیرعامل شد، من در مورد همه چیز صحبت می‌کنم، از دکتر عسگری خواهش می‌کنم در شرایطی مناسب که لیگ تعطیل است وقتی در اختیار من بگذارد تا در مورد کلیات استقلال صحبت کنم و تمام مسائل چند سال اخیر را روشن کنم بعد قضاوت با خود مردم.
  • با فرهنگ استقلال بازی شده است، من چند سال پیش چنین حرفی را زدم، یادتان هست؟! اما من دیشب برنامه را ندیدم زیرا شبها زود می‌خوابم اما باید یک نکته را بگویم ظاهراً مجری محترم گفته اسرار درون خانوادگی را بیان نکنید، آیا او چنین حرفی زده است؟ درست است که او هزار دستان است و خیلی‌ها از او حساب می‌برند اما از هیچکس جز خدا حساب نبرید. روزی که من سرمربی سپاهان بودم و او مرا به برنامه‌اش دعوت کرد چرا فیلم داخل رختکن را منتشر کرد؟ آیا آن موقع این فیلم اسرار خانوادگی نبود؟ از هزاردستان نترسید من هم نترسیدم و هیچ چیز هم نشد. البته هزینه و ضرر زیادی دادم. ۴-۵ سال پیش فیلم رختکن اسرار خانواده نبود با اینحال من می‌گویم کل آن فیلم را پخش کند نه فقط بخش هایی از آن را و روی آن صدا بگذارد.
  • زمانی که من سرمربی تیم ملی بودم گفتم بازیکنان تیم ملی خوب می‌دوند گفت می‌رفتید دونده می‌آوردید اما چند سال بعد وقتی کی‌روش این حرف را زد گفت به به؛ اکنون هم در زمان ما فیلم رختکن اسرار خانواده محسوب نمی‌شود، او هزار دستان است و آمده تا فوتبال را نابود کند. مدیران مملکت هم از او می‌ترسند اما ما به زندگی آمده‌ایم تا قیمت پیدا کنیم نه اینکه با هر قیمتی زندگی کنیم. مجری عزیز! رختکن من اسرار خانوادگی نبود ولی اکنون برخی مسائل اسرار خانوادگی شده؟! اکنون هم می‌گویم کل آن فیلم را پخش کند، اتقاقاً در جاهایی که صدای من را قطع کرده ببیند من در مورد مردم چه چیزهایی گفته‌ام، او چقدر برنامه ریزی کرد تا فیلم داخل رختکن را به دست بیاورد اما پس از آن فیلمبرداری که در آن حضور داشتند از من عذرخواهی کردند. خداوند دست‌ها را یکی یکی رو می‌کند. خیلی زجر کشیدم که در این چند سال از این اتفاقات نیفتد و روزی تمام مشکلات زمان خودم را با کد در تلویزیون خواهم گفت. من الان در ذوب‌آهن هستم و در این تیم هم از این مشکلات وجود دارد ولی نباید آنها را عنوان کرد.
  • من سعی می‌کنم جایی که هستم تیمی درست کنم که اگر روزی در آنجا حضور نداشتم آن تیم نتیجه بگیرد. شما می‌توانید تیم مس و سپاهان را بعد از من ببینید، مس سهمیه آسیا را گرفت و سپاهان قهرمان لیگ شد. من به ساکت گفتم که نیامده‌ام توپ زدن را به بازیکنان آموزش دهم و به اصفهان آمدم تا اثرگذار باشم. شما می‌توانید تیم منچستریونایتد انگلستان را ببینید، این تیم همه چیز دارد و جزء تیم‌های پولدار دنیاست ولی ببینید بعد از رفتن فرگوسن از این تیم، این تیم نتوانست نتیجه خوبی بگیرد.
  • برزیل لیگ سراسری دارد و سفارت این کشور در جابجایی بازیکن است، این بازیکنی که ما آورده‌ایم بازیکن خوبی است ولی منتظر هستیم تا جواب نامه ما بیاید. البته بازیکن باکیفیت حدود ۲ میلیون دلار پول می‌خواهد و اینجا هم از این پول‌ها به کسی نمی‌دهند ولی نسبت به پولی که داده‌ایم بازیکن خوبی است.
۷۴ ۱۶  
آی اسپورت
2017-09-19 15:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۶ نظر
Salar
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۵۳
اینقد که این لمپن دسته سه دسته ۳ میکنه هیچکی دیگه نمیگه
مشروح 86
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۲۸
قهرمانی سپاهان با کرانچار هیچ ربطی به قلعه نویی نداره چون زمان قلعه سپاهان رکورد هزینه ها رو شکوند ولی زمان کرانچار به یکباره دولت بودجش رو نسبت به این تیم کم کرد و ضمن اینکه 15 بازیکن هم که غالبا اصلی بودن از این تیم جدا شده بودن. مس کرمان هم اگه سهمیه گرفت ربطی به قلعه نداره. کلا قلعه از هر تیمی میره اون تیم به یکباره مملو از بازیکن جدا شده میشه و سرمربی بعدی کارش سخت میشه!
۵
Hasan
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۳۱
خدایی قلعه نویی درباره کیروش و فردوسی پور اشتباه نمی کنه شاید با خیلی از حرکات قلعه نویی مخالف باشم ولی همین که روی عقایدش می مونه محترمه اونموقع که بهش مافیا گفتن هم از کارای همین عادل و رفقا بود استقلال تویی مربی های ایرانی تنها میتونه به قلعه نویی اعتماد کنه چون از ریشه استقلال هست حتی با این تیم به دسته 3 رفت این تعصبشو نشون میده پرسپولیس با برانکو راهشو پیدا کرده و داره خوب میتازه ولی استقلال با این اوضاع یکی دو سالی هم باید بدوه تا به جاده صاف برسه امثال فردوسی پور جز تخریب فوتبال کارای دیگه ای ندارن چه فوتبالیستایی رو همین قماش نابود کردن
ss
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۲۰:۲۲
"خدایی قلعه نویی درباره کیروش و فردوسی پور اشتباه نمی کنه شاید با خیلی از حرکات قلعه نویی مخالف باشم ولی همین که روی عقایدش می مونه محترمه اونموقع که بهش مافیا گفتن هم از کارای همین عادل و رفقا بود"
با این تیکه از حرفات کاملا موافقم.
" امثال فردوسی پور جز تخریب فوتبال کارای دیگه ای ندارن"
با این تیکه از حرفات کاملا مخالفم.
اینکه قلعه نوعی میگه "چرا فیلم داخل رختکن را منتشر کرد؟ آیا آن موقع این فیلم اسرار خانوادگی نبود؟" کاملا درسته و اینکه فردوسی پور بخاطر این قضیه یا اوکلیپی که خنده یک بچه رو بعد از صحبت های قلعه نوعی تو نود گذاشتند، اصلا به سمت عذرخواهی هم نرفت نشون میده بااینکه فردوسی پور به عذرخواهی و استعفای مقصران خیلی علاقه داره، ولی خودشرو یک استثنا از این قاعده می دونه.
تو این چند وقت هم انقدر با نظر سنجی هاش بعد استعفای کیروش به اون قدرت داد که دیگه وزیر هم جلودار مستر نیست و چند وقت دیگه شاید تو وزارت خونه هم عزل و نصب کنه. یا اینکه کلا انتقاد فنی به تیم کیروش اصلا به مخیلش هم نمی گنجه در صورتی که تیم ملی برانکو که تو رده بندی زیر 20تای جهان هم رفت رو بی رحمانه حتی تو گزارش بازیش هم نقد می کرد یا تیم ملی دوره های بعد اون رو.
جدیدا هر وقت از تیم کیروش تعریف میکنه ناخوداگاه بهش گارد می گیرم.
اما از حق نگذریم به شفافیت تو فوتبال خیلی کمک کرده و قلعه نوعی هم خیلی جاها اشتباهات رفتاری داشته.
ss
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۲۰:۵۱
به نقل از ایران وایر؛

روزهای سیاه باشگاه استقلال، با ظلمات دوشنبه شب کامل شد. قرار بود از لابلای نظرسنجی و بحث و نقد و کارشناسی و آنالیز، عامل و عوامل ناکامی تاریخی استقلال مشخص شود. از همه چیز حرف شد و پرده در افتاد، اما هر دو سوی پرده هم در نهایت ماندند. تلخی و گس قهوه دیروقتی که «عادل فردوسی پور» ناخواسته برای هواداران استقلال دم کرد، تا روزها در دهان شان خواهد ماند.

پرده اول؛ بازی فردوسی پور

«عادل» به شکلی ملموس می خواست بار اتهام را از روی شانه های «علی منصوریان» بردارد. درنظرسنجی که برای برنامه در نظر گرفت، از مردم خواست عامل ناکامی استقلال را معرفی کنند. بازیکنان، مربی یا کادر مدیریت؟ لابلای حرفهایش بارها جانب حمایت از منصوریان را حفظ کرد مثلا با این تعاریف: «مربی کارنامه دار»، «مربی جوانگرا»، «مربی موفق فصل قبل استقلال» یا «مرد محبوب آبی ها»

دلیل حمایت «عادل» از «علیمنصور» نه فقط طی یک سال و اندی اخیر که او سرمربی استقلال است که حتی پیشتر وقتی او روی نیمکت نفت تهران می نشست یا حتی مربی امیدهای ایران بود، نه در سبک و سیاق مربیگری منصوریان که در مراوداتش با «کارلوس کی روش» تعریف می شد.

«عادل» در تمام سال های اخیر، ممیزی خودش را داشته. همین ممیزی را وارد خط و مشی برنامه 90 هم کرده. به صورت نمونه، هرگز مقابل «امیرحسین پیروانی» برای فجایعی که با تیم جوانان و امید ایران در جام جهانی یا انتخابی المپیک به بار آورد قرار نگرفت، چون «پیروانی» منتخب «کی روش» بود.

عملکرد، تقریبا فاکتور گم شده و منحط عادل فردوسی پور در دسته بندی مربیان لیگ ایران است. «برانکو ایوانکوویچ» را می توان یک نمونه بارز دانست. هنوز براساس آمار و ارقام می تواند بهترین مربی پس از انقلاب باشد. قهرمانی بازی های آسیایی بوسان، مقام سوم جام ملت های آسیا و البته صعود بدون اما و اگر (بازی آخر مقابل ژاپن فرمایشی بود) به جام جهانی 2006 آلمان. نتایجی که در جام جهانی گرفت هم مشابه همین نتایج ایران در برزیل بود. دو شکست و یک تساوی (مقابل تیم آفریقایی). اما «برانکو» با وجود همه افتخاراتش برای پرسپولیس مرد محبوب «عادل» نیست. از تک فرصت ها برای نقدش استفاده کرده، بارها تیمش را با گروه آنالیز خود برای حریفان باز کرده و کد داده که ضعف و قدرت حریفش کجاست. همین رفتار را با تیم های «امیر قلعه نویی» هم داشته. چه وقتی سپاهان بود، چه روزهایی که در استقلال سرمربیگری می کرد، چه سال قبل در تراکتورسازی و چه حالا در ذوب آهن. «مجید جلالی» مرود طعنه همیشگی عادل در نود است. همه آنها مشخصه مشترکی دارند؛ درگیری با «کارلوس کی روش»

نقشه راه «عادل» در تقسیم بندی حمایت یا عدم حمایت از تیم ها و مربیان، به گرایش های رنگی او مرتبط نیست. سال هاست که دیگر هیچ میلی به دخیل کردن احساسات هواداری کودک درونش با زندگی کاری اش ندارد. خط کشی هایش را براساس «خودی ها» و «غیرخودی ها» با پارامتر نزدیک بودن به «کی روش» یا دور بودن از او تعیین کرده.

طبیعتا «علیرضا منصوریان» به همین فرمول آشناست. لابلای بخش اول دفاعیه اش می گوید: «کی روش با من تماس گرفت و مرا از استعفا منصرف کرد.» روایت هایی هم بوده سال قبل از زبان یکی از دستیاران منصوریان که در ساختمان فدراسیون فوتبال به یکی از کارمندان روابط بین الملل گفته بود: «قبل از بازی برگشت استقلال و پرسپولیس، کی روش ساعت ها تیم برانکو را برای ما آنالیز کرد.» رابطه حسنه این دو، تازگی ندارد. منصوریان سال هاست که مرد محبوب «کی روش» در فوتبال ایران شناخته شده. نه برای امور فنی، که به واسطه آن چه در رسانه ها در توصیف «کی روش» می گوید و یا عدم مقابله با برنامه های تیم ملی.

مجری برنامه سعی می کند نتیجه نظرسنجی را از میانه های برنامه مدیریت کند. درصد رای مردم به «کادر فنی» به عنوان عامل اصلی ناکامی، بالاترین رقم بود. عادل می گفت: «البته در ادامه برنامه شاید نظر مردم تغییر کند.» میهمانش «رضا افتخاری» مدیرعامل استقلال بود.پرده دوم؛ مدیریت سکوت

چند هفته ای هست که مدیرعامل باشگاه استقلال محکوم می شود به استفاده از رانت خانوادگی برای حضور در مدیریت فوتبال ایران. دختر رضا افتخاری با پسر «حجت‌الاسلام قدرت‌الله علیخانی» ازدواج کرده. داماد خانواده افتخاری، در دفتر اسحاق جهانگیری مشغول به کار است و از نزدیکان معاون اول رئیس جمهور محسوب می شود.

«عادل» دست روی «ژن خوب» می گذارد و از نسبت خانوادگی او به عنوان عامل برای حضور در اتاق مدیریت باشگاه استقلال حرف می زند. تقریبا دارد بحث را مدیریت می کند. افتخاری پیش از این هم سال ها در راس فوتبال ایران بوده. از سرپرستی تیم های ملی ایران در سال های 1376 تا 1381 تا دبیرکلی فدراسیون فوتبال (دهه 70)، نایب رئیسی فدراسیون فوتبال (دهه 80)، ریاست کمیته فوتسال و سال ها مدیرکلی تربیت بدنی استان های تهران و زنجان در پرونده اش هست.

مجری برنامه سراغ سایر اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال هم می رود. مدیرانی مانند «حسن زمانی» که خودش یک معمای بزرگ است. «حسن زمانی» را «علی لاریجانی» به فوتبال ایران و باشگاه استقلال تحمیل کرده. در این تردیدی نیست. او مشاور عالی «علی لاریجانی»، رئیس دفتر رئیس مجلس و نماینده اسبق مجلس (از شهر ملایر) است. تخصصش مصاحبه با رسانه ها. در مورد «جواد قراب» نمی توان انتقادی جدی داشت. او محصول و فرزند باشگاه استقلال است. هرچند که عادل به شکلی او را در تیز خود، بازنشسته ای ناکارآمد هم معرفی کرد. «محمد حسین قریب» مدیرعامل فصول دور استقلال، نیامده رفت. مردی که بیشتر در دنیای اقتصاد و صنعت زندگی کرده تا فوتبال. خودش تصمیم گرفت در این فضا زندگی نکند.

گزینه ناشناخته و تازه وارد، «اکبر عباسی ملکی» است. سال های زندگی اش را در بانک تجارت گذرانده. عضویت در هیات مدیره بانک تجارت و پست معاون بانک تجارت از سمت‌های او در این بانک است. «عباسی ملکی» همچنین در دوران بازنشستگی، مشاور مدیرعامل بانک سپه، مشاور مدیرعامل بانک دی، رییس صندوق قرض‌الحسنه بانک دی، رییس هیات مدیره بیمه دی و مشاور اجرایی بانک اقتصاد نوین هم بوده. با این اوصاف به نظر می رسد که وزارت ورزش او را به عنوان عضو اقتصادی در باشگاه استقلال منصوب کرده باشد. مردی برای درآمدزایی. عادل او را هم بدون رزومه کافی برای مدیریت در فوتبال ایران دانست. بیراه هم نگفت.

اما «رضا افتخاری» تنها نماینده استقلال که در برنامه 90 حاضر بود، خودش را در سکوت غرق کرد. در قبال نقد به انتصاب مدیران ناشناخته در باشگاه استقلال سکوت کرد، در قبال بحث درگیری میان اعضای هیئت مدیره استقلال با کادر فنی هم سکوت کرد. بدترین سکوت او، لاپوشانی دلایل اخراج «مهدی رحمتی» و «مجتبی جباری» بود. سکوت افتخاری، بازی ناشیانه عادل برای نجات منصوریان و نام بردن از «اکبر عباسی ملکی» به عنوان مقصر اخراج این دو کاپیتان استقلال، ورق بازی را روی آنت زنده جرخاند.پرده سوم؛ نه تو مانی و نه من

اتفاقا درد آور این است که هر دو سوی این پرده دری می مانند. هم «علی منصوریان» و هم «اکبر عباسی ملکی». ماجرا از حمله منصوریان به هیئت مدیره استقلال آغاز شد. گفت که زیر بار حذف رحمتی و جباری نمی رود. «اکبر عباسی ملکی» روی خط آمد و مدعی شد که علت کنار گذاشته شدن گلر استقلال، درخواست شخص منصوریان بوده و حتی گفته رحمتی بعد از پنالتی جم (گل دوم) شادی کرده است.

فضای برنامه از این لحظه به بعد آمیخته با قسم و آیه بود. علی منصوریان شد همان مربی برافروخته لب خط استقلال. مردی که نمی داند چه می گوید، فقط دست هایش را حرکت می دهد، فریاد می زند، ژست های عصبی می گیرد و نشان می دهد که تمرکزی ندارد. منصوریان همان بود. به مدیرعاملش جان فرزندانش را قسم می داد که واقعیت را بگوید. واقعیت، اما انگار خیلی دورتر از آن چه «عباسی ملکی» گفت هم نبود. عضو هیئت مدیره مدعی شد که شخص منصوریان گفته که از ابتدا هم جباری را نمی خواسته و با فشار هیدت مدیره او را جذب کرده. منصوریان از کنار این بحث به صورت کامل گذشت.

مدیرعامل بارها تاکید کرد که بگذارید اسرار خانواده در خفا بماند، منصوریان فریاد می زد. «عباسی ملکی» پشت خط تلفن می خندید، «منصوریان» فریاد می زد.

دردآور است که خروجی همنشینی اعضای هیئت مدیره و سرمربی استقلال، می رسد به قسم جان فرزندها، برای گفتن یا نگفتن. دردآورتر است که مباحثه با تلاش «عادل فردوسی پور» برای مصونیت کامل «منصوریان» از هر خطری صرفا به واسطه خط کشی های انتخابی او تا آخرین دقیقه تداوم می یابد.

این سئوال که چرا میان اعضای هیئت مدیره استقلال یک عضو فعال اقتصادی نیست پرسیده نشد. سئوال مهمتر این که مدیران تازه منتصب (که روز چهارم تیرماه از وزیر ورزش و جوانان حکم گرفته اند) چه نقشی در سقوط تاریخی استقلال داشتند که کادر فنی استقلال در آن هیچ سهمی ندارند هم خاک شد. از علیرضا منصوریان یک بار پرسید چرا در تمام این روزها یک بار استعفا نداده، اما سئوال در مورد حقیقت قرارداد 4 میلیارد تومانی الکن ماند. سرمربی تیم از مصدومان تیمش نالید و آنها را عامل ناکامی دانست، مجری برنامه سئوال نکرد که این مصدومیت ها محصول کدام بدنسازی اشتباه و تمرین غلط است؟ چرا تراکتورسازی و پرسپولیس و فولاد و ذوب آهن و پدیده و سپیدرود و سایپا این تعداد مصدوم ندارند؟

شب سیاهی بود. عادل بسیار کوشید با خط کش «کی روش» برنامه را اداره کند و اما نتیجه اش، نزدیک به 55 درصد نظر مردم به ضعف کادر فنی استقلال بود.
پرسپولیس واقعی
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۱۱
جناب ss
شما راجع به استقلال نظر دادی و شاید به پرسپولیسی ها مربوط نباشه
اما چون ماهم چند سال مشابه شما را سپری کردیم می خوام بهت بگم که

اگر همیشه دیگران را مقصر بدونی هیج وقت ایراد کار خودت را نمی بینی
عادل یا مدیریت یا کی روش
آیا واقعا فقط اینها مقصر هستند؟

استقلال هم مثل سرخها باید از بازیکنان قدیمی اش د ل بکند
و از مربی هایی که برای آزمون و خطا میان استقلال
و همه ی کسانی که هواداران را بهانه میکنند ولی به فکر خودشان هستند.

و هوادارانی که ملاک انتخاب مربی برای آنها فقط بردن رقیب بود و بس
۵
علی
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۵۶
من فکر نمیکنم علت حمایت فردوسی پور از منصوریان و بد بودن با امیرخان فقط بخاطر کیروش باشه به نظر من اون قرمزه و استقلال همیشه مدعی امیرخان را نمیخواد
بهترین دلیل جایی است که منصوریان را مرد محبوب آبی ها خواند امروز مسلما "منفورترین شخص نزد هواداران منصوریانه"، فردوسی پور که بازی پدیده را از آزادی گزارش میکرد خودش از نزدیک فحاشی و شعار یکپارچه هواداران و پرتاب باران بطری و سنگ را دید اتفاقا خودش بود که در آنتن زنده حرکات منصوریان مستاصل و لرزان در برابر شعارها را به تمسخر گرفته بود پس چرا چنین دروغ آشکاری را میگوید؟ این دروغ را چه کسی قراره باور کند؟ الان طبعا هیچکس، پس چرا فردوسی پور حاضره یک دروغ علنی شاخدار بگوید؟
فردوسی پور منفور استقلالی ها است و البته منصوریان هم منفور استقلالی ها است، فردوسی پور منفوریت خودش را هم همیشه در برنامه اش مسکوت گذاشته (به همه چیز پرداخته جز این) و حالا منفوریت منصوریان را هم عامدانه انکار کرده یا مسکوت میگذارد احتمالا فقط برای لجاجت با هوادارانی که ازش متنفرن
ویلی
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۳۸
تا دیروز هر سوالی ازش میشد میگفت مربی ذوبم و حرفه ای نیست درمورد استقلال حرفی بزنم دیشب که دیده آب گل آلوده یادش افتاده همزمان هم نودو بکوبه هم از ناگفته های استقلال بگه....هر باشگاهیم رفته جوری ساختارسازی کرده که بعد از خودش نتیجه بگیره مثل من یونایتد نشه مثل استقلال سه سال پیش که با اولادی و نوری و نیکبخت وفروزان وفخرالدینی و هاشم و عنایتی....عجب باقیات صالحاتی گذاشت!!
۸
محسن
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۳۹
الان سعید از خوزستان میاد جان فشانی میکنه واسه این
۶
محسن
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۳۹
الان سعید از خوزستان میاد جان فشانی میکنه واسه این
۴
محمد
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۴۶
ولی یه حرف قلعه نویی درست هست.اینکه گفت چرا عادل فردوسی پور درباره شجاعی تو برنامه اش حرفی نمیرنه.واقعا جای سوال داره که این خبر تو بایکوت برنامه نود مونده چرا
شهید گمنام
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۴۷
"از زمانی که این تیم دسته سه بود..." اینم یکی از شاهدهای زندش!
۷
s
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۱۱
بیخود میکنی به عادل تهمت میزنی خودت هزاردستان هستی با خرید داور ها , ... فوتبال و به گند کشیدی انشا ا... فردا میبازی
۹
اسمان
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۲۳
اقای قلعه نویی فوتبال واستقلالو امثال توخراب کردن.وقتی درکنفرانس خبری میگفتی علی....قبول کنین امثال شماها پول مفت میگیرین.نه دانش مربیگری دارین نه چیزدیگه.نمیدونم اگه این کی روش وبرانکو نبود الان فوتبال ماباشماها کجابود.
۹
پرسپولیس واقعی
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۹:۵۸
در تیم ملی داشت خوب کار می کرد و برنامه ی خوبی داست که بهش مهلت ندادند.
کل رفتار جامعه ما در کلمه حسادت خلاصه میشه
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۰۸:۱۵
کل جامعه ما در کلمه حسادت خلاصه میشه الان شما نگاه کن کسی کاری به کار جلالی یا مهاجری یا استیلی یا کرانچار یا یحیی گل محمدی و ... نداره،حتی بزودی منصوریان هم فراموش میشه آدم های موفق ، مورد حسادت دائمی اند
چند ساله 90 درصد حسات ها و انتقادات تو فوتبال ما روی سه نفره: امیرخان، کیروش و برانکو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر