فهرست
صادقیان: از مسئولان تبریزی خیری ندیدم که در این شهر بازی کنم/ به خاطر جام جهانی به پرسپولیس آمدم/ کاظمی می ماند از ذوب آهن نمی رفتم
صادقیان: از مسئولان تبریزی خیری ندیدم که در این شهر بازی کنم/ به خاطر جام جهانی به پرسپولیس آمدم/ کاظمی می ماند از ذوب آهن نمی رفتم

صادقیان: از مسئولان تبریزی خیری ندیدم که در این شهر بازی کنم/ به خاطر جام جهانی به پرسپولیس آمدم/ کاظمی می ماند از ذوب آهن نمی رفتم

آی اسپورت- پیام صادقیان امشب در برنامه ورزش از نگاه دو حاضر شد و مهمان میثم زمان آبادی بود. 
بازیکن جوان تیم پرسپولیس در این مصاحبه بیشتر از گذشته ی خودش پرده برداشت و البته از دعوت نشدن به تیم ملی هم شاکی بود. صادقیان در ابتدا درباره پدرش گفت: پدرم در یک بازی یک تکل بد روی پای وی زده شد و به خاطر همان تکل قطع نخاع شد و بازی بعدی وی بازی خداحافظی وی شد. پدرم به خاطر بی‌توجهی مسئولان آن زمان فوت کرد، تا جایی که خودم یادم هست زمانی که 10 ساله بودم پدرم نزدیک به 70 تا 80 درصد فلج شده بود.

صادقیان در خصوص اینکه برخی‌ها می‌گویند چرا در تبریز بازی نمی‌کنی، اظهار داشت: باید بگویم من بچه تبریز هستم و دوست دارم در تیم‌های این شهر بازی کنم اما به چه امید؟ وقتی پدرم حسن صادقیان در آن زمان به وی محبتی نشد، فردا پیام صادقیان هم اتفاقی برایش بیفتد همان خواهد شد.

صادقیان در خصوص چگونگی ورود به دنیای حرفه‌ای فوتبال گفت: من در تبریز فوتبال بازی می‌کردم در آن برهه برای بازی‌های قهرمانی کشور به کرج رفتیم که در آن زمان برای اولین بار می‌خواستند اردوهای تیم‌های پایه را برگزار کنند که استارت فوتبال من از آن جا شروع شد و به تیم ملی زیر 11 سال دعوت شدم و مرتب از آن به بعد به تیم ملتی دعوت می‌شدم که به سمت فوتبال حرفه‌ای گام برداشتم و در بازی‌های 13 سال قهرمانی کشور در کرج مقام دوم را به همراه مدرسه فوتبال ستار‌خان تبریز کسب کردم و بعد از بازی که به تبریز برگشتیم آقای محمد یاوری مربی‌ام با مادرم تماسی داشتند و از وی خواستند و دعوت کردند که به اصفهان نقل مکان کنیم و من فوتبالم را آنجا ادامه دهم.

این بازیکن پرسپولیس در ادامه گفت: رفتن به اصفهان برای ما شرایط سختی بود و در اصفهان کسی را نداشتیم، بخصوص اینکه مادرم به دلیل مسائل مالی و اتفاقی که برای پدرم افتاده بود مرتبا از من خواهش می‌کرد که فوتبال را کنار بگذارم. به آقای یاوری اطمینان کردم و بعد از 5 ماه با ذوب آهن قرارداد بستیم. این نکته را باید بگویم که ذوب آهن خانه من است. من بزرگ شده و مدیون این تیم هستم به خصوص آقای آذری که بسیار از من حمایت کرد و اگر سوءتفاهم برای هواداران پرسپولیس پیش نیاید بالاخره زمانی من در ذوب آهن بودم و مدیون این تیم هستم.

صادقیان در پاسخ به اینکه آیا قبول داری که پیش از آمدن به پرسپولیس اینقدر عصبی نبودی؟، اظهار داشت: زمانی که به پرسپولیس آمدم خیلی فکر کردم و با امید و آرزو به تیم آمدم. 99 درصد افرادی که با آنها مشورت می‌کردم، می‌گفتند که به پرسپولیس نرو. در نیم‌فصل اول شرایطم در پرسپولیس خیلی عادی بود و داشتم بازی‌ام را می‌کردم. مشکلات از آنجایی به وجود آمد که به ما قول‌های الکی دادند و حرف‌های دروغ گفتند. علی‌آقای دایی هم در جریان همه چیز هست. به این امید به پرسپولیس آمدم که در لیست نهایی کی‌روش به جام جهانی بروم اما جالب اینجاست که زمانی که در ذوب آهن بودم خیلی بیشتر به تیم ملی دعوت می‌شدم تا در پرسپولیس. من به پرسپولیس آمدم که مردم فوتبالم را ببینند و فکر می‌کنم سال گشته نشان داده‌ام که خوب بوده‌ام یا بد.

صادقیان در خصوص رابطه با محمود یاوری نیز گفت: آقای یاوری بزرگ فوتبال این کشور است. من کوچک‌تر از آن هستم که درباره ایشان صحبت کنم. بعد از چند سال که در ذوب آهن بودم ایشان به من گفتند که دلم با تیم نیست، خب من هم سنم کم است و با ناراحتی بگومگوهایی بین من و ایشان پیش آمد. اتفاقا قبل از یاوری فرهاد کاظمی مربی ذوب آهن بود که زمانی که به ایشان گفتم به این دلایل می‌خواهم به پرسپولیس بروم ایشان خیلی کمکم کرد و استقبال هم کرد و به همین دلیل هم بود که گفته بودم اگر کاظمی در ذوب آهن می‌ماند من هم می‌ماندم.

وی در خصوص صحبت با رویانیان برای پیوستن به پرسپولیس گفت: من زمانی با رویانیان صحبت کردم که پلی‌آف به پایان رسیده بود و تکلیف تیم ذوب‌آهن مشخص بود.

این بازیکن پرسپولیس همچنین در خصوص علی دایی نیز گفت: علی دایی یک شخصیت باور‌نکردنی دارد. من قبلا فقط شنیده بودم اما الان افتخار می‌کنم که سال گذشته شاگردش بودم و به احتمال زیاد باز هم خواهم بود.

صادقیان در مورد تغییر سبک زندگی‌اش زمانی که از اصفهان به تهران نقل مکان کرد، گفت: اصلا اینگونه نیست من در اصفهان هم پول خوبی می‌گرفتم. به نظرم در آن برهه از زمان دیدند که یک بازیکن 21 ساله و جوان در پرسپولیس دارد فوتبال خوبی بازی می‌کند و مطمئنم بدخواهان می‌خواستند من را به هر نحوی زمین بزنند مثلا در مورد داستان قلیان، دایی با منصوریان تماس گرفت و گفت که پیام صادقیان و محسن مسلمان را بفرستید سر تمرینات پرسپولیس که ما شب قبل از اتمام اردو به اصفهان آمدیم و این در حالی است که اتفاقی که در خصوص قلیان افتاد در شب آخر بود و ما از یک شب قبل آن اصلا در کیش نبودیم. من حتی مصاحبه‌ هم کردم اما متاسفانه کار از کار گذشته بود. سوالم اینجاست که چرا کسی هیچ کاری نکرد و واکنشی نشان نداد. به نظرم دلیل آن این بود که می‌خواستند جایگاه پرسپولیس و من را تضعیف کنند.

  ۱۶  
آی اسپورت
2014-05-24 00:39:55
نظر دهید

۱۶ نظر
-
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۰۴:۴۹
وقتی تواین قدرنمک نشناس هستی که‎ ‎‏ یاوری باباورتمام به هندونه دربسته سیزده ساله ایی چه تواعتمادکرده که به مادرت زنگ میزندومیگویدبابچه ات بیاییدساکن اصفهان شویدوآینده اش بامن وبعدهم پایت می ایستدوآدم پولدارمشهورت میکند،چه توقعی ازنمک نشناسی ترکهادرقبال پدرت داری بچه؟!
TT ARENA
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۳۴
اولا مسئولان با مردم فرق دارن اینجا مردم مسئولان رو دشمن خودشون میدونن ثانیا تو غیرت نداری پس بی غیرتی خودتو توجیح نکن همونجا بمون تا صبح دولتت بدمد.ما بدون تو و امثال تو خودمونو بالا کشیدیم از این به بعد هم بالا خواهیم بود چون جایگاه ما همیشه در اوج قله هاست.
سعید
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۲
داش باشیوا بی غیرت و ساتقین
سایمان
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۱۸
در مورد پدر خدا بیامرزش حق دارد و واقعا مسئولین بی لیاقتی کردند قدیمیها هم در جریان هستند و پیام و خانواده اش حق دارند خاطره خوبی از تبریز نداشته باشند اما اینجا شهر توست امیدوارم روزی فرهنگ درست ارج نهادن به داشته هامون در تبریز جا بیافته البته منطقی و درست.
بهناز
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۴۶
کاش کمی غیرت داشتی پیام غیرت ترکی داشتی
کمال
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۷
تبریز هم به اینا احتیاج نداره
ali
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۵۸
تو خدایی نکرده به تراکتور یا گسترش هم بیایی اصلا جایی تو دل هواداران آذری نداری خودتو با این مصاحبه های نفرت انگیز از چشم تمام آذربایجانیا انداختی همون پایتخت بمونی با اون دوتا تیم برات بهتره فکر اومدن به تبریزو از سرت بیرون کن
المان
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۰۹
به همراه مدرسه فوتبال ستار‌خان تبریز کسب کردم و بعد از بازی که به تبریز برگشتیم /////////اخه تو مبدا ت کجا بود //////بیشتر از دهنت حرف نزن//////کم تر پاچه خوای این پرس پولیسی ها رو بکن //////////
حسن پله
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۳۲
آقای صادقیان پدر شما قطع نخاع نبود بلکه معتاد شده بود و به این دلیل هم فوت شد یادت باش اون آخراهم وضعیتش خیلی بد بود من وقنی سنم کم بود و بابات از محله ما رد میشد من کاملا میدیدم که وضعیت خوبی نداره و معتاد بود خیلیا تو تبریز هم از اون موضوع خبر داشتن پشس پرفیت خودش هم مسله هست امیدوارم تو این پرفیت داشته لاشی و این بدئن تراکتور و آذربایحان به تو و امسال تو احتیاح نداره
زیگاهلی
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۲۲
یارورابه ده راه نمیدادند سراغ کدخدارامیگرفت مثلا اگران اتفاق درتهران می افتاد شما خیری میدیدید خوتی عمو
علی حسنی
يكشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳، ۰۴:۱۲
بزارین بره گم شو این بچه ...آخه آذربایجان آنقدر بزرگ است که به این جور... احتیاجی نداره این هی مصاحبه میکنه که جلب توجه کنه بهش رو ندین
حسین
يكشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳، ۰۸:۳۹
آقای صادقیان ..... خودتی تو داری پاچه خواری میکنی که مثلا توی تیمهای پایتخت ماندگار بشی موضوع پدرت هم بهانه است خب نه اینکه توی مملکت به تمام قهرمانان رسیدگی میشه همه شان موقع بیماری حمایت میشن بی توجهی به قهرمانان در این کشوررسمه یه چیزی بدون تو هنوز سن کمی داری به خاطر اینه که نمی تونی خیلی چیزا را درک کنی (گدایی وطن بهتر از شاهی توی غربته) در دیار اذربایجان کم نبودن امثال تو همان ها که بهشان افتخار میکنی. نفرت یک ملتو پشت سرت خواهی داشت با این مصاحبه هات می خوای ابروی تبریز و اذربایجان را ببری. ولی کور خوندی .غیرت گوهری هست که امسال تو هیچ وقت درک نخواهید کرد.
یاشار
يكشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۲۴
درست است مسئولان در آذربایجان از بین بی تعصب ها انتخاب می شوند ولی امثال تو هم همیشه دنبال خیر هستی.
ماهان
يكشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۲۳
تیراختور نیازی به صادقیان ندارد
sajad
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۴۳
واقعا شما تر ک ها لیاقت پیام رو ندارین
نننن
يكشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۳۶
ددددددددددددددددددددددددددددوووووووووووووووووووووووووووووسسسسسسسسسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتتتتتتتت دددددددددددداااااااارررررررررررررررررررممممممممممم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر