فهرست
گزارش ویژه: 10 ستاره ای  جام جهانی که منچستر یونایتد می تواند آنها را بخواهد/ روح و جسم فن خال در برزیل
گزارش ویژه: 10 ستاره ای جام جهانی که منچستر یونایتد می تواند آنها را بخواهد/ روح و جسم فن خال در برزیل

گزارش ویژه: 10 ستاره ای جام جهانی که منچستر یونایتد می تواند آنها را بخواهد/ روح و جسم فن خال در برزیل

آی اسپورت -منچستر یونایتد سال کابوس واری  را پشت سر گذاشت. طرفداران این تیم منتظر هستند تا باشگاه با بازسازی دوباره ساختار تیمی منچستریونایتد مدعی قهرمانی در جام های مختلف را ببینند. جام جهانی مطمئنا فرصت خوبی است تا مربیان و مدیران باشگاه، بهترین بازیکنان در جام را به خدمت بگیرند. علاوه بر این فرصت، جام جهانی یک ویترین است که در آن بهترین بازیکنان می توانند خودشان را نشان دهند تا در فصل نقل و انتقالات با قیمت های نجومی به باشگاههای بزرگ جهان بپوندند و به همین دلیل، مطمئنا لوئیس فن خال سرمربی آینده منچستریونایتد در برزیل برای یارگیری هم تلاش خواهد کرد.سایت وات کالچر که یک سایت انگلیسی 10 ستاره ای که ممکن است لوئیس فن خال آنها را برای شیاطین سرخ بخواهد را مرور کرده است.

شماره 10 ایزکویل گارای


 

اولین گزینه فن خال برای بازسازی دفاع نابود منچستر یونایتد مطمئنا می تواند ایزکویل گارای باشد. او می تواند درکنار جانی ایوانز، کریس اسمالینگ و فیل جونز دفاع منچستر را سر و سامان ببخشد. دفاع آخر تیم بنفیکا که امید اول و آخر تیم ملی آرژانتین در جام جهانی برای صخره ای کردن دفاع آبی سفیدهاست. اگر او را با فردیناند و ویدیچ مقایسه کنید می بینید که قد و بالای خوبی دارد و می تواند فرمانده هوایی دفاع شیاطین سرخ باشد و جای یکی از دو نامی که گفته شد را هم بگیرد. او در بنفیکا حسابی محبوب هم هست و می داند در جام جهانی چه وظیفه سنگینی دارد.

شماره 9 متز هوملز


 

متز هوملز یکی دیگر از مدافعانی است که با تیم ملی آلمان قرار است در جام جهانی بدرخشد. او می تواند گزینه خوبی برای جایگزینی ریوفردیناند هم باشد. بازیکن بورسیا دورتموند یکی ازچهره ای کلیدی باشگاهش برای رسیدن به قهرمانی ها بوده است و همه می دانند نقش هوملز برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان در فصل گذشته همراه با دورتموند چقدر پررنگ بود. این مدافع در صورت موفقیت آلمان،می تواند نبض بازار مدافعان را در اختیار بگیرد. هوملز شروع بازیهای خوبی هم دارد و حمله را خوب می شناسد. او قوی، سریع، باهوش و یک صخره به تمام معناست که مهارت های ویژه ای هم دارد. اگر منچستر گارای و هوملز را به خدمت بگیرد، فن خال می تواند با خیال راحت، فردیناند و ویدیچ را مرخص کند.

شماره 8 لوک شاو


 

یک دفاع چپ فوق العاده که می تواند به درد فن خال بخورد.او با اینکه در تیم نه چندان قدرتمند ساوتهمپتون بازی می کند اما روی هاجسون سرمربی تیم ملی انگلستان روی او حساب ویژه ای باز کرده است. گفته می شود که چلسی هم به دنبال به خدمت گرفتنش است. همه از شاو انتظار دارند در جام جهانی بدرخشد. او یک مدافع دو پاست. همان چیزی که فن خال به دنبالش است. می گویند 30 میلیون یورو می ارزد. البته لوک شاو همیشه خودش را با ستاره هایی نظیرگرت بیل مقایسه می کند. این برای یک جوان انگلیسی خیلی هم خوب است که اینقدر انگیزه دارد.

شماره 7 الکسی سانچز


 

بازیکن بارسلونا که امسال در برزیل برای شیلی می جنگد، هم می تواند زیر نظر فن خال قرار داشته باشد. لقب او در نیوکمپ اسکله شروع به حمله بود.ماهیگیری که البته کنار غولهای اسپانیایی به راحتی از آب ماهی های تر وتازه می گرفت. فرگوسن هم این مهاجم 25 ساله را می خواست اما بارسا پول بیشتری داد و معلوم بود که او در بارسلونا می ماند. این مهاجم 18 گله، می تواند خیلی خوب جای نانی و اشلی یانگ را بگیرد.

شماره 6 آدم لالانا


 

زمانی که هافبکهای منچستر یونایتد فاقد ذوق و خلاقیت، هستند باید هم فن خال به دنبال آدم لالانای ساوتهمپتون باشد. او یک هافبک انرژیک و طراح هست و آنقدر خوب هست که روی هاجسون رویش قسم بخورد و در لیست نهایی انگلستان قرارش بدهد. 26 ساله است و البته در بازی دوستانه انگلستان و دانمارک که 0-0 هم تمام شد، یکی از ارکان گل نخوردن سه شیرها بود. البته فن خال می داند که لیورپول هم او می خواهد اما مطمئنا پیشنهاد منچستریونایتد می تواند او را سورپرایز کند.

شماره 5 سسک فابرگاس


 

سسک فابرگاس یک هافبک فوق العاده است. او کاتالانها را دوست دارد اما فن خال اگر او می خواهد باید بداند که آرسنال هم به دنبال سسک است. فابرگاس امسال برای اسپانیا می درخشد و به همین دلیل مطمئنا نه تنها آرسنال، بلکه دیگر تیم های بزرگ جهان هم او را می خواهند. آرسنال حسابی از اینکه او را از دست داده ناراحت است و به همین دلیل می خواهد این بازیکن 27 ساله را دوباره بازگرداند. فن خال خیلی خوب می داند که سسک می تواند به راحتی جایگزین پل اسکولز شود.

شماره 4 آرین روبن

 

چشم فن خال می تواند به دنبال هموطنش هم باشد. هافبک بایرن مونیخ و جادوگر هلندی آرین روبن که از حالا همه فکر می کنند که او از اولین خریدهای تابستانی فن خال خواهد بود. روبن همراه با بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا ناکام بود اما او همچنان شکوه بازیهای بایرن مونیخ دوران یوپ هاینکس را به یاد همه می آورد. فن خال خوب می داند که با توجه به مشکلاتی که اشلی یانگ ، نانی و آنتونیو والنسیا برای منچستر به وجود آورده اند به وجود روبن نیاز دارد. روبن 30 ساله مورد توجه چلسی هم هست. فن خال منتظر درخشش روبن است تا مقامات منچستر را به خریدن بازیکن 30 سال راضی کند. جام جهانی برای روبن بهترین فرصت است که قیمتش را بالاتر هم ببرد.

شماره 3 ایوان راکیتیچ


 

بازیکن تیم ملی کرواسی هم می تواند یکی از گزینه های اصلی فن خال باشد.او که برای سویا در فینال یورولیگ کیفیتش را نشان داد و در قهرمانی سویا نقش مهمی داشت. حالا می شود گفت که او زیر ذره بین های عینک فن خال قرار گرفته است. او خیلی خوب می تواند جای پل اسکولز را پر کند. هر چند که تیم های لیورپول، اتلتیکومادرید و حتی رئال مادرید،این بازیکن 26 ساله را می خواهند. ستاره تیم ملی کرواسی در جام جهانی 33 میلیون یورو می ارزد و البته می تواند با اتکا به 12 گلی که زده، در جام جهانی هم بدرخشد و قیمتش را بالاتر هم ببرد. علاوه بر همه اینها راکیتیچ می تواند برای شولز هم جایگزین خوبی باشد. فن خال البته همه اینها را به خوبی می داند.

شماره دو تونی کروس


 

با تونی کروس، جنس فن خال حسابی جور می شود. بازیکن بایرن مونیخ امسال مطمئنا قیمت بالایی خواهد داشت. او امسال قراردادش با بایرن به پایان می رسد. هر چند می گویند که کروس این هافبک بی نظیر با بایرن تمدید کند، اما مطمئنا اگر منچستر یونایتد زرنگ تر باشد می تواند خیلی راحت او را به خدمت بگیرد. همانطور که چند وقت پیش در مصاحبه ای گفته بود:«آینده متعلق به من است و تصمیم نهایی را من می گیرم.»فن خال خیلی خوب می داند که اگر راکیتیچ و فابرگاس را نتواند بدست بیاورد باید کروس را جایگزین پل اسکولز کند. باید دید در پایان فصل نقل و انتقالات در شهریورامسال چه اتفاقاتی می افتد اما آنچه که مشخص است این است که یوآخیم لو به درخشش کروس در برزیل به شدت امیدوار است. کروس هم خوب می داند که لقب مهندس میانه زمین، چقدر قیمتش را بالا برده است. البته بایرن به این راحتی ها نمی تواند بی خیال کروس شود.

شماره یک ادینسون کاوانی

 

با ادینسون کاوانی جنگنده و همیشه عبوس و 9 بازیکنی که گفته شد، منچستر یونایتد رویایی تر از هر تیم رویایی می شود.کاوانی می خواهد از پاریسن ژرمن فرانسه جدا شود. البته او هر چند وقت یک بار این جدایی را اعلام می کند و علیه فرانسوی ها مصاحبه می کند. او در فصلی که گذشت 25 گل برای پاریسن ژرمن زد و حالا با 54 میلیون یورو یکی از بازیکنانی است که بسیاری با وجود اینکه 27 سال دارد، او را می خواهند. وین رونی با حضور کاوانی می تواند موقعیتش را از دست رفته ببیند چرا که رونی با وجود تناسب اندام و فرم بدن اما بی انضباط و عصیانگر است اما کاوانی می تواند خیلی زود جایش را در دل فن خال باز کند. کاوانی با حضورش در منچستر یونایتد می تواند به کابوس خطوط دفاعی تیم های انگلستانی تبدیل شود. مهاجم اروگوئه ای امید بسیاری دارد تا در جام جهانی همراه با آبی های کمرنگ بدرخشد و تابستان امسال قیمتش را بالاتر هم ببرد. فن خال اگر کاوانی را به منچستر ببرد، جنسش خط حمله اش بیشتر جور می شود. راستی کدام ستاره های جام جهانی پس از تابستان به منچستریونایتد می پیوندند؟

 چیا فوادی

  ۵  
آی اسپورت
2014-05-24 01:28:02
نظر دهید

۵ نظر
amir
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۵۴
من خودم منچستریم ولی امید به اومدن هیچکدومشون ندارم
...
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۱۱
آدام لالانا اعلام کرده لیورپولیه و قراره بره لیورپول
s.h
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۳۴
هوادارای منچستر دلشونو خوش نکنن کاملا مشخصه از بین این 10 نفر فقط گارای و لالانا احتمالش هست بیان منچستر بقیه عمرا...
ریالی
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۱۴
نامردا جهانبخش رو نمیخوان.بازیکن به این خوبی بی سلیقه ها
-
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۰۷
تو یه سایتی خوندم لوک شاو و کروس دارن باچلسی مذاکره میکنن،نوشته بود احتمال رفتن شاو به چلسی به نود درصد رسیده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر