فهرست
تیموریان: فوتبال ربطی به سیاست ندارد / مشکل لباسها حل شد
تیموریان: فوتبال ربطی به سیاست ندارد / مشکل لباسها حل شد

تیموریان: فوتبال ربطی به سیاست ندارد / مشکل لباسها حل شد

آی اسپورت - حضور تیم ملی ایران در اتریش باعث شده تا رسانه های این کشور سراغ تیم ملی و نفراتش بیایند و در مورد آنها مطلب بنویسند.

سایت wienerzeitung اتریش در مورد تیم ملی نوشته:  اینجا کسی در مورد سیاست صحبت نمی کند و همه درباره فوتبال و افتخار پارس - شعار تیم ملی - خرف می زنند.

ایران در کنار ژاپن و کره جنوبی یکی از قویترین تیمهای قاره آسیا محسوب می شود که سه بار قهرمان این قاره شده و تا امروز چهار بار به جام جهانی صعود کرده است.

تیم ملی در اردوی اتریش تمریناتش را با حضور 28 بازیکن برگزار می کند. نکته جالب اینکه تعداد معدودی از بازیکنان تیم ملی حاضر به مصاحبه با رسانه های غربی هستند.

آندرانیک تیموریان بازیکن 31 ساله تیم ملی می گوید: فوتبال هیچ ارتباطی با سیاست ندارد و می تواند پلی برای دوستی مردم با هم بزند.

خبرنگار اتریشی از آندو درباره حاشیه های پیراهن تیم ملی پرسیده که تیموریان جواب سیاستمدارانه ای داده است: مشکل لباس حل شده. ما اینجا به اندازه کافی لباس داریم و قطعا کیفیت آنها در آینده بهتر خواهد شد.

در ادامه گزارش به تساوی بدون گل تیم ملی مقابل بلاروس اشاره شده و اینکه اشکان دژاگه و دنیل داوری در این بازی به میدان نرفتند.

به نوشته این سایت، ایرانی های مقیم اتریش برای حمایت از تیم ملی کشورشان، به ورزشگاه محل برگزاری بازی با بلاروس رفتند. آرش یکی از این نفرات است که می گوید: حالا می بینیم که به کشورمان فقط به خاطر بحثهای سیاسی توجه نمی شود. تیم ملی ما یکی از قویترین تیمهای آسیاست و در آخرین رنکینگ فیفا در جایگاه 37 قرار گرفته است.

به گفته این هوادار تیم ملی، ارتباط خوب وین با تهران یکی از دلایل برگزاری اردوی تیم ملی در اتریش بوده است

     
آی اسپورت
2014-05-24 09:27:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر