فهرست
خیال استقلالی‌ها بابت سربازها راحت شد
خیال استقلالی‌ها بابت سربازها راحت شد

خیال استقلالی‌ها بابت سربازها راحت شد

آی اسپورت - به دنبال کاهش تیم‌های نظامی در لیگ برتر و همچنین لیگ یک ستاد کل نیروهای مسلح به فدراسیون فوتبال پیشنهاد داده است بازیکنان تیم های لیگ برتری تا سن 28 سالگی و بازیکنان تیم ملی تا سن 30 سالگی مشکلی برای فوتبال کردن نخواهند داشت اما با رسیدن به این سن در هر شرایطی که هستند می بایست برای گذراندن دوران خدمت به یک تیم نظامی ملحق شوند.

با وجود این اعلام فعلا این قانون در فوتبال ایران پیاده نمی شود. ظاهرا فدراسیون فوتبال به دنبال اضافه کردن جزییاتی به این قانون است. بر اساس اعلام یکی از مدیران سازمان لیگ برتر این قانون نیاز به جزییات دارد. اینکه نباید شامل بازیکنی شود که در رده سنی پایه به لیست تیم های لیگ برتری اضافه می شود. شاید این بازیکن بعد از یک فصل حضور در لیست یک تیم لیگ برتری به تیم دسته اولی ملحق شود یا حتی در ادامه فوتبال را کنار بگذارد. قرار است این قانون شامل حال بازیکنی شود که دست کم دو فصل در لیست بزرگسالان تیم های لیگ برتری قرار بگیرد.

باشگاه استقلال با اینکه در حال حاضر بازیکنی مشمول سربازی ندارد اما با اجرایی شدن این قانون و با توجه به جوان بودن بازیکنانش در معرض این خطر قرار داشت که بازیکنان تصمیم بگیرند در تیم دیگری خدمت سربازی‌ خود را بگذرانند. با این قانون خیال مسوولان باشگاه بابت این موضوع راحت خواهد بود و فعلاً بازیکنی از جوان‌های استقلال مشمول سربازی نیست. در خصوص زمان ابلاغ این قانون گفته می شود در تعطیلات زمستانی به تیم های لیگ برتری ابلاغ خواهد شد.

۴ ۱  
آی اسپورت
2018-11-18 22:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
پارسا پرسپولیسی
يكشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷، ۲۳:۴۹
فقط برای ما خار داشت احمد و عالیشاه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر