فهرست
گزارش روز: استفاده از شجاعی به جای  جباری
گزارش روز: استفاده از شجاعی به جای جباری

گزارش روز: استفاده از شجاعی به جای جباری

آی اسپورت - مسعود شجاعی به درد تیم ملی نمی خورد. این نظر حداقل 50 درصد طرفداران تیم ملی است که طی یکی دو سال گذشته بازی خوبی از شجاعی ندیده اند. هر چقدر مسعود برای لاس پالماس خوب بازی کرده و محبوب طرفداران تیم باشگاهی اش است در تیم ملی هوادار زیادی ندارد و فقط کارلوس کی روش است که به مسعود اعتقاد خاصی دارد و تحت هر شرایطی بازیکن سابق اوساسونا را به اردو دعوت می کند.
عملکرد ضعیف مسعود شجاعی در تیم ملی با درخشش امسال علیرضا جهانبخش همزمان شده تا آنهایی که علاقه ای به بازی شجاعی ندارند، از سرمربی تیم ملی درخواست کنند که بازیکن نایمخن را جایگزین شجاعی در سمت چپ خط میانی تیم ملی کند.
این وسط خداحافظی مجتبی جباری از تیم ملی و عدم دعوت از علی کریمی و پیام صادقیان به اردو، شرایطی به وجود آورده که کارلوس کی روش می تواند به مسعود و جهانبخش به طور همزمان بازی دهد. در حال حاضر تنها بازیکنی که می تواند به طور تخصصی به عنوان هافبک بازیساز یا پلی میکر تیم ملی به میدان رود، بختیار رحمانی است که تجربه بین المللی زیادی ندارد و احتمال خیلی کمی وجود دارد که کی روش بخواهد به عنوان بازیکن فیکس به او بازی دهد. سرمربی تیم ملی در صورتی که در جام جهانی به دنبال بازیکن بازیساز باشد می تواند روی مسعود شجاعی حساب باز کند.
مسعود پاسور خوبی است و کی روش در صورت استفاده از او به عنوان هافبک بازیساز، می تواند اشکان دژاگه و علیرضا جهانبخش را در دو سمت او قرار دهد.
مجید جلالی سرمربی سایپا درباره استفاده از مسعود به عنوان هافبک بازیساز می گوید:\" اول باید دید کی روش چه استراتژی برای جام جهانی دارد. اگر هدف او استفاده از هافبک بازیساز باشد، مسعود می تواند گزینه خوبی باشد چرا که قابلیتهای تکنیکی او برای هر مربی ای این ذهنیت را به وجود می آورد که از مسعود به عنوان بازیکن پاسور و بازیساز استفاده کند \"

  ۵  
آی اسپورت
2014-05-24 10:58:25
نظر دهید

۵ نظر
صفا احمدی
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۳۶
شجاعی جزو یکی از بهترین بازیکنهای ایرانه ولی بی نهایت براش جو منفی درست کردن که این روحیه اش رو تحت تاثیر قرار میده و تنها دلیلی که زیاد محبوب نیست اینه که فرهنگ خیلی از تماشاگرامون داره مثل عربها میشه که بازیکن تا گل نزنه یعنی بازیکن خوبی نیست و ملاکشون شده تعداد گل یک بازیکن
کاوه
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۰۷
یا من بازى مسعود شجاعى یادم نیست، یا شماها! مسعود و پلى میکرى؟؟؟ شما تا به حال از این بازیکن ٢ تا پاس گل دیدین؟؟؟ مسعود دریبل زنه ، عین کریمى! جبارى تک ضرب باز و باهوش! از نظر روانشناسى هم بختیار شدیداً میل به خودنمایى داره و فکر میکنه بعد از جام میتونه بره یه تیم اروپایى. اون هم تک روى میکنه. ما "تیم" میخواهیم نه بازیکن انفرادى. به نظر من تنها کسى که میتونه الان پلى میکر باشه جواد نکونامه. تکل زنیش نسبت به چندسال پیش کمتر شده. به خاطر سنش هم دیگه بازیکن ١٨ قدم تا ١٨ قدم هم نیست. اما براى بازیسازى هم هوشش رو داره ، هم تجربه. جانشین پیدا کردن براى پست هافبک دفاعى جواد هم آسونتر!
sahami noora
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۳
Vaghean moteasefam vase on daste az adamai k ghadr bazikono mesle madoud nemidoonan masoud to azize kheliyai .onai k az masoud enteghad mikonan hichi az football nemidoonan
sahami noora
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۳
Vaghean moteasefam vase on daste az adamai k ghadr bazikono mesle madoud nemidoonan masoud to azize kheliyai .onai k az masoud enteghad mikonan hichi az football nemidoonan
غزاله
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۱۷
درسته که مسعود پاس گل یا گل زیاد تو کارنامه ورزشی اش نداشته اما همه دیدیم که بازی با آرژانتین یا بوسنی به راحتی میانه میدون رو گرفته بود.شماها کی میخواید بزرگ شید و این چیزا رو بفهمید؟؟؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر