فهرست
منصوریان در کنفرانس: می‌توانستیم برنده باشیم
منصوریان در کنفرانس: می‌توانستیم برنده باشیم

منصوریان در کنفرانس: می‌توانستیم برنده باشیم

آی اسپورت - علیرضا منصوریان پس از تساوی یک - یک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان برابر سپاهان گفت: «اولین دربی اصفهان را تجربه می‌کردم و کیفیت متفاوتی با دربی تهران داشت. در تهران اول کار فیزیکی می‌کنند و بعد کار فنی. بازی خیلی خوب و باکیفیت بود. حدود ۷۰ دقیقه از ۹۰ دقیقه مالک بازی بودیم.»

باید حریف را کنترل می کردیم

می‌دانستیم که در خانه سپاهان بازی می‌کنیم و طرفداران کمی نسبت به این تیم داریم. می‌دانستیم که باید چند بازیکن خوب حریف را کنترل کنیم. یکی محمد ابراهیمی، یکی کومان و دیگری فضای بین کی‌روش و مهرداد محمدی که این اتفاق به خوبی رخ داد. می‌توانستیم خیلی زود به گل برسیم.

برگشت به بازی باعث افتخار ماست

در نیمه دوم مسلط به بازی شدیم. اگر پنالتی سپاهان وارد دروازه ما می‌شد، کار ما خطرناک می‌شد و جریان بازی فوق‌العاده تغییر می‌کرد. برگشت به بازی باعث افتخار ماست و جوانان ما این کار را انجام دادند. از لحاظ تاکتیکی، از بازیکنانم فوق‌العاده راضی هستم. تیم ما مسیر سختی را طی می‌کند.

بازیکنانم گفتند پنالتی نبود

صحنه پنالتی خیلی از بچه‌ها می‌گفتند شاید صحنه بیرون محوطه جریمه رخ داده باشد، اما ما خیلی دور بودیم و داور خط و کمک‌داور به صحنه نزدیک‌تر بودند. به اصل داوری اعتراضی نداریم و جنب و جوش بازیکنان ما، بیشتر به خاطر بازیکنان خودمان است. اگر پنالتی سپاهان گل می‌شد و ما شکست می‌خوردیم، باز هم به داور احترام می‌گذاشتیم. چون اگر این کار را نمی‌کردیم، بازی را از دست او خارج می‌کردیم. کارت زرد دوم محمدرضا عباسی هم نمی‌دانم واقعاً مستحق آن بود و او وقت بازی را تلف می‌کرد یا خیر.

محکم پشت داوران می ایستیم

ما به پارس جنوبی باختیم و یک شانس یک پنالتی را از دست دادیم. همین مسیر را می‌رویم و همین قدر محکم پشت داوران می‌ایستیم تا مسیر داوری در این پوست‌اندازی به صورت کامل تغییر کند. جنب و جوش‌های من به خاطر این است که بازیکن جوان زیادی دارم و باید این تحرک را به زمین منتقل کنم.

از سپاهان نترسیدیم

عملکرد فنی بچه‌های ما می‌طلبید که امروز برنده بازی باشیم. بازیکنان ما با توجه به سن کمی که دارند،‌ فوق‌العاده خوب و مالکانه بازی کردند. آنها از سپاهان نترسیدند و ایراد ما جایی می‌شد که سپاهان مستقیم بازی می‌کرد. خیلی از بچه‌های ذوب‌آهن راضی هستم.

لیاقت برد را داشتیم

قلعه‌نویی را فوق‌العاده دوست دارم و برای او احترام زیادی قائلم. سال‌های زیادی کنار قلعه‌نویی بازی کردیم و او چند سال مربی من بوده است، اما اگر بازیکنان ما کمی دقت می‌کردند، لیاقت برد را هم داشتند. پس از پنالتی کاملاً به بازی برگشتیم و جریان بازی را کنترل کردیم.

در ذوب آهن فقط مربیگری می کنم

مربیان در دو باشگاه سپاهان و ذوب‌آهن، دغدغه زمین، غذا و هتل ندارند و فکر می‌کنم فولاد خوزستان در این موضوع تیم سوم است. من که در تیم قبلی‌ام نقش همه چیز را ایفا می‌کردم، در اینجا فقط مربیگری می‌کنم. به مردم اصفهان بابت داشتن دو زمین استاندارد آسیایی و چند زمین تمرین خوب خسته نباشید می‌گویم و فوتبال در اصفهان با استانداردهای فوتبالی انجام می‌شود، نه فقط احساسات.

اوساگونا سرش را به دیوار بکوبد!

رفتار او به هر علتی پسندیده نیست. او اگر از عملکردش راضی نیست، به خانه‌اش برود و سرش را به دیوار بزند! اوساگوانا قطعاً تنبیه مالی می‌شود. ما در شرایطی هستیم که شاید نتوانیم تنبیه بازی کردن برای او در نظر بگیریم. اگر فوتبالیست‌ها را تنبیه کنید، فوق‌العاده با شرایط انضباطی باشگاه کنار می‌آیند. چون احتیاج داریم برای ما بازی کند و روی مسائل مالی حساس است، قطعاً با او برخورد می‌شود.

۳    
آی اسپورت
2019-03-26 19:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر