فهرست
سنگین‌ترین شکست از بازگشت به لیگ برتر
سنگین‌ترین شکست از بازگشت به لیگ برتر

سنگین‌ترین شکست از بازگشت به لیگ برتر

آی‌اسپورت- تیم تراکتورسازی تبریز با نتیجه ۳-۰ شکست خورد که این باخت سنگین‌ترین شکست آن ها به استقلال از زمان بازگشت به لیگ برتر است. در شرایطی که هواداران تراکتور امیدوار بودند موتور تیمشان در بازی با استقلال روشن شود، اما شاگردان توشاک نمایشی بسیار ضعیف در میدان ارائه کردند تا تی تی ها با چهره ای مغموم و درهم، خیلی زود ورزشگاه را ترک کرده و راهی تبریز شوند.

امروز اشکان دژاگه و مسعود شجاعی نیز در ترکیب اصلی حضور داشتند اما نتوانستند نمایشی در حد نام خود ارائه کنند و به نظر می رسد برای هماهنگی با تیم، به زمان احتیاج دارند. خارجی های تراکتور هم هر سه به میدان رفتند و عملکرد آن ها هم گره گشا نبود.

شکست ۳-۰ برابر استقلال در ورزشگاه آزادی در حالی رقم خورد که تراکتوری ها همواره نتایج خوبی را در این ورزشگاه کسب کرده بودند. پیروزی ۴-۱، ۳-۲ و... بخشی از عملکرد تبریزی ها مقابل استقلال در آزادی بود ولی آن چه امشب در پایتخت رقم خورد، فاصله زیاد این تراکتور، با تیم سال های گذشته را نشان داد. البته آن ها در لیگ اول با هدایت محمود یاوری شکست ۴-۰ مقابل استقلال را تجربه کردند ولی از زمان بازگشت به لیگ، هرگز این چنین نباخته بودند!

نگاهی به عکس تیمی تراکتور، قدرت هجومی آن ها و البته مهره های نه چندان بزرگ در خط دفاع را نشان می دهد؛ به نظر می رسد تبریزی ها باید فکری به حال نفرات خط دفاع کنند. هرچند که تراکتور امشب در خط حمله نیز کم فروغ ظاهر شد.

 

ورزش سه

۷ ۱  
آی اسپورت
2018-08-10 22:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
جمعه ۱۹ مرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۳۰
زنوزی فکر کرده هر چه پولهای رانتی و زد و بندی رو بیشتر برای محبوبیت خودش خرج کنه ، حواس از حسابرسی کارهاش پرت میشه . تراکتور تیمی همیشگی با هواداران پر شور و بازیکنانی بومی یا غیر بومی که به تراکتور عشق بورزند میتونه نتایج خوبی برسه . ولی مالک محترمشان جو گیر شده و گول پول کاذب که خودش هم میدونه چطور کسب شده و مترسکی بیش نیست رو خورده . اقلا به عاقبت دوستانش هدایتی ، زنجانی ، رویانیان ، شهرام جزایری و الباقی رانت خورهای پنهان نگاهی بندازه و چشمش به مگسان دور شیرینی و چاپلوسی مانند درودگر و نماینده و وزیر و رئیس جمهور سابق نباشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر