فهرست
دژاگه: باید از نیجریه امتیاز بگیریم/ آرژانتین اول می شود و بقبه شانس صعود دارند
دژاگه: باید از نیجریه امتیاز بگیریم/ آرژانتین اول می شود و بقبه شانس صعود دارند

دژاگه: باید از نیجریه امتیاز بگیریم/ آرژانتین اول می شود و بقبه شانس صعود دارند

آی اسپورت- تیم‌های ملی فوتبال نیجریه و اسکاتلند چند روز دیگر در ورزشگاه کریون کاتج لندن، (ورزشگاه اختصاصی فولام) به مصاف هم خواهند رفت.

یکی از بازیکنان فولام که بدون شک به این دیدار اهمیت ویژه‌ای خواهد داد اشکان دژاگه است. تیم ملی فوتبال ایران در نخستین دیدار خود در جام جهانی 2014 برزیل با نیجریه دیدار می‌کند.

اشکان که با سایت باشگاهش صحبت می کرد در این زمینه گفت: مطمئن هستم که ایران چند نفر را برای تماشای این دیدار خواهد فرستاد. این یک دیدار جذاب خواهد بود زیرا در کریون کاتج برگزار می‌شود که فضایی فوق العاده دارد. اگر در آن زمان تمرین نداشته باشیم، فکر می‌کنم کارلوس کی‌روش از همه بخواهد به اتفاق به تماشای آن دیدار بنشینیم.

استفن کشی، سرمربی تیم ملی نیجریه که فهرست 30 نفره و اولیه این کشور را اعلام کرده، بازیکنان با استعداد خود را در کریون کاتج به میدان می‌فرستد. شولا آمئوبی که در نیوکاسل بازی می‌کند، پیتر ادموینگی که در استوک سیتی توپ می‌زند و جان اوبی میکل که بازیکن چلسی است.

تیم ملی ایران پیش از دیدار با نیجریه باید اسامی 23 بازیکن نهایی خود برای جام جهانی را اعلام کند.

به نقل از فارس، دژاگه در این زمینه هم گفت: این یک بازی بزرگ برای هر دو تیم است زیرا نخستین دیدار جام جهانی برای هر دو است. یک بازی مهم که باید از آن امتیاز بگیریم. نیجریه تیم خوبی است. رویارویی با آنها خیلی سخت است زیرا آنها یک تیم آفریقایی هستند که از نظر فیزیکی بسیار قدرتمند هستند. ما هم زمان کافی داریم تا به سختی تلاش کرده و خودمان را برای این تورنمنت آماده کنیم.

دژاگه که به کمپ تیم ملی ایران برای آماده شدن جهت حضور در جام جهانی می‌رود بر این باور است که آرژانتین تیم صعود کننده از این گروه است. او همچنین تاکید کرد که هر یک از تیم‌های ایران، نیجریه و بوسنی توانایی این را دارند که به همراه آرژانتین راهی مرحله بعد شوند.

وی در این خصوص گفت: فکر می‌کنم آرژانتین به عنوان تیم نخست صعود می‌کند و سایر تیم‌ها هم شانس این را دارند که صعود کنند. ما هم بیشترین تلاشمان را به کار می‌گیریم و صبر می‌کنیم ببینیم چه پیش می‌آید. بازی نخست ما مهم‌ترین دیدار است چون اگر شروع خوبی داشته باشیم، شانس این را داریم که صعود کنیم.

     
آی اسپورت
2014-05-24 13:42:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر