فهرست
رسول نویدکیا: سپاهانی شدنم به خاطر محرم نبود
رسول نویدکیا: سپاهانی شدنم به خاطر محرم نبود

رسول نویدکیا: سپاهانی شدنم به خاطر محرم نبود

آی اسپورت- برادر کوچک تر محرم نویدکیا بعد از چند سال دوری از سپاهان امروز با ثبت قراردادی دو ساله سپاهانی شد تا جمع برادران نویدکیا در سپاهان جمع شود.

رسول نویدکیا درباره بازگشتش به جمع سپاهانی ها گفت: امروز قرارداد داخلی را با باشگاه سپاهان امضا کردم اما باید منتظر بمانم و ببینم در آینده چه می‌شود.

او در مورد اینکه هنوز بر سر مسائل مالی با باشگاه سپاهان به توافق نرسیده است گفت: در این جلسه صحبتی در خصوص مسائل مالی مطرح نشد و قرار است راجع به این موضوع بعد صحبت‌های نهایی انجام شود.

نویدکیا در مورد اینکه شایعه شده است محرم شرایط حضور او را در سپاهان فراهم کرده تصریح کرد: اصلاً چنین چیزی صحت ندارد. زمانی که سپاهانی‌ها به من پیشنهاد دادند با قاطعیت گفتم که من را به خاطر خودم بخواهید نه به خاطر محرم. گفتم اگر به خاطر محرم بخواهید من به سپاهان برگردم در طول فصل مشکل پیدا می‌کنیم.

او ادامه داد: به باشگاه گفتم اگر به خاطر محرم می‌خواهید برگردم، برنمی‌گردم مگر اینکه خود باشگاه و کادر فنی من را خواسته باشد که البته مسئولان باشگاه این موضوع را رد کردند و گفتند من در لیست خود کرانچار قرار داشته ام.

رسول نویدکیا در مصاحبه‌ای گفته بود با برادرم مشکل دارم و به سپاهان برنمی‌گردم. او در این مورد گفت: شاید روی حساب شوخی چیزی گفته باشم اما با محرم هیچ مشکلی ندارم.

نویدکیا در خصوص شرایط سپاهان در فصل آینده اظهار داشت: در جلسه امروز گفتند تیمی برای قهرمانی می‌بندیم. تا کنون که به جز من و وریا غفوری بازیکن جدید دیگری نگرفته اند اما گفتند در مجموع ۵-۶ بازیکن اضافه می‌کنیم و اکثر بازیکنان تیم را حفظ خواهیم کرد. فکر می‌کنم این شرایط برای قهرمانی مناسب باشد. من هم دوست دارم در بازگشت به تیم سابقم به این موفقیت برسم.

از تیم سپاهان تا کنون جدایی اروین بولکو قطعی شده و وریا غفوری نیز برای پیوستن به این تیم نیاز به رضایتنامه نفتی ها دارد.

  ۳  
آی اسپورت
2014-05-24 15:49:46
نظر دهید

۳ نظر
حامد
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۰
ویوا برادران نوید کیا.خوش اومدی داش رسول به تیمت
کوروش عباسی
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۱۲
نوید کیا دیگه فک و فامیل فوتبالیست نداره که به سپاهان بیاره؟!!!تارف نکن.
بهنام هفت خط
شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۴، ۱۸:۲۴
محرم نویدکیا باید آبدارچی سپاهان بشه ولی رسول تکه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر