فهرست
شیلتون: مارادونا باید به خاطر گل دست خدا عذرخواهی کند
شیلتون: مارادونا باید به خاطر گل دست خدا عذرخواهی کند

شیلتون: مارادونا باید به خاطر گل دست خدا عذرخواهی کند

آی اسپورت- پیتر شیلتون، دروازه بان سابق تیم ملی انگلیس، اعلام کرد همچنان منتظر یک عذرخواهی از سوی دیه گو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین، به دلیل گل معروف \"دست خدا\"ست.

انگلیس و آرژانتین در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 1986 مقابل هم قرار گرفتند و مارادونا با به ثمر رساندن یک گل با دست، زمینه پیروزی 2-1 تیمش را فراهم کرد.

28 سال بعد از آن گل معروف، شیلتون همچنان منتظر یک عذرخواهی از سوی مارادوناست.

او به خبرنگاران گفت:\" اگر آن گل مارادونا نبود، من رکورد بیشترین کلین شیت در جام جهانی را به تنهایی از آن خودم می کردم.

مردم از من می پرسند آیا با او دست می دهی؟ و من می گویم نه. منظورم این نیست که هرگز با او دست نمی دهم اما مارادونا هرگز از من به خاطر آن گل عذرخواهی نکرد . از آن بازی مدت ها گذشته و شاید این اتفاق دیگر رخ ندهد.

اگر او بخواهد عذرخواهی کند، باید به شکل مناسبی در حضور رسانه ها صورت بگیرد. وقتی چنین اتفاقاتی رخ می دهد، بازیکنان بزرگ زود عذرخواهی می کنند. این چیزی را تغییر نمی دهد اما این نشان دهنده جوانمردی است.\"

  ۵  
آی اسپورت
2014-05-24 16:14:16
نظر دهید
۵ نظر
-
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۰
جایگاه مارادونا نزد مردم دنیا مثل جایگاه چه گوارا و فیدل کاسترو وچاوزه و فرقی با بزرگترین رهبرای ازادیخواه جهان نداره. تو خوابم نمیبینی که مارادونا از کوچولویی مثل تو عذرخواهی کنه
iranmard
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۱
اخه انگلیسی کثیف اون گل مهم ترین گل تاریخ کل فوتبال هستش هم جنیه سیاسی داره هم ورزشی هم...
اون وقت بیاد عذر خواهی کنه ! به همین خیال باش دستش هم درد نکنه
-
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۱
کثیف خودتی مردک بیشعور .. خوبه که ایرانیها هم همینطور متقلبن همگی از دم .. وقتی میری با دست گل میزنی اسمش حرکت ازادیخواهانه نیست . اسمش تقلبه . اسمش دزدیه .. لابد میخوای بگی جزیره مالویناس ؟؟ یه زمانی اسپانیا و انگلیس با هم قاره امریکا رو کشف کردن اسپانیا جنوبشو برد انگلیس شمالشو . و جزایر اطرافشو تقسیم کردن که مالویناس رسید به اسپانیا بعدها اسپانیا طی یه توافقی جزیره مالویناس رو داد به انگلیس . اون زمان حتی کشوری به اسم ارژانتین هنوز درست نشده بود :))))
iranmard
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۳۳
جناب نسبتا محترم به اسم نام خانوادگی پست زدی احتمالا خواب تشریف دارید همین انگلیس امسال اون هستند یکی مثل تو بی سواد با اون ادب نداشته ات میای پست میزنی مردک با شعور جیره خار امسال تو هستند که باعث بد بختی عقب موندگی این مملکت هستند مگرنه همین انگلیس باعث بد بختی ایران و خیلی از کشورهای دنیا هستش با اون سیاست کثیفش تو هم یه ثبت نام بکن یه دیپلمی چیزی بگیر از مدرسه حداقل یه ذره تاریخ بهت یاد بدن یا اصلا 4 تا کتاب و مرجع هم بخوای بهت معرفی کنم بدونی دنیا دست کی هست البته اگه شعور نداشتت برسه چی میگم در اخرم زور زیادی نزن اون گل چه بخوای چه نخوای زده شده و بخشی از تاریخ هستش همیشه هم به عنوان یکی از زیبا ترین گل های تاریخ یاد میشه پس تو گه خوری چشم ابی هارو نکن خواهشا
-
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۰۸
هیچ نابغه‌ای به خاطر نبوغش معذرت خواهی نمی‌کنه. تو کلین شیت شما اون گل مارادونا که همه رو دریبل کرد به حساب نمیاد؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر