فهرست
حمودی: در استقلال خاطرات خوبی دارم / به بازگشت به استقلال فکر می کنم!
حمودی: در استقلال خاطرات خوبی دارم / به بازگشت به استقلال فکر می کنم!

حمودی: در استقلال خاطرات خوبی دارم / به بازگشت به استقلال فکر می کنم!

آی اسپورت- یکی از انتقال های پر حاشیه فصل گذشته ی لیگ برتر علی حمودی بود. این بازیکن که در لیست قلعه نویی حضور داشت و سرمربی آبی پوشان حسابی روی ماندنش تاکید داشت با یک قرارداد سنگین راهی سپاهان شد تا قلعه نویی تا انتهای فصل از جدایی حمودی اظهار ناراحتی کند.
اما فصل اول حضور حمودی در سپاهان چندان موفقیت آمیز نبود و سپاهانی ها امروز با وریا غفوری مدافع راست فصل گذشته ی نفت تهران قراردادی دو ساله را امضا کردند و همین باعث شد گمانه زنی ها بابت خروج حمودی از سپاهان آغاز شود.
این بازیکن جنوبی امسال هم در لیست امیر قلعه نویی حضور دارد و به نظر می توان او را در فصل آینده با لباس استقلال فرض کرد.
خود حمودی در این خصوص می گوید: من خاطرات خوبی با استقلال دارم و با این تیم قهرمان لیگ شدم و حسابی در اوج بودم. از تماشاگران این تیم خاطرات خوبی دارم و همیشه استقلال را دوست دارم.

البته گفته میشد حمودی با سپاهان یکسال دیگر قرارداد دارد و همین شاید باعث ایجاد مشکل در انتقال این بازیکن به تیم دیگری شود، اما حمودی در این خصوص هم می گوید: درست است که قرارداد من با سپاهان دو ساله بوده است، اما سال دوم قراردادم مشروط بوده است و بدون مشکل خاصی می توانم از این تیم جدا شوم.

در آخر حمودی درباره ی بازگشت به استقلال می گوید: هنوز که از سوی مسئولین این تیم پیشنهادی به من نشده است، اما اگر پیشنهادی شود مطمئنا به بازگشت به استقلال فکر خواهم کرد. 

  ۲  
آی اسپورت
2014-05-24 16:45:04
نظر دهید

۲ نظر
حامد
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۸
سپاهان ثابت کرده که تیمی نیست که به بازیکن باج بده.قراردادهاش مث رویانیان و فتح اله نیست که بازیکن هروقت خواست کلش را بندازه پایین بره.بخوای بری باید پولشو بدی و بری
در جواب حامد
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۹
ببین مثل آب خوردن جدا میشه و سرش رو هم بالا میگیره و میاد استقلال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر