فهرست
رسول به جای محرم/ پایان پرونده خرید بازی ساز در سپاهان؟
رسول به جای محرم/ پایان پرونده خرید بازی ساز در سپاهان؟

رسول به جای محرم/ پایان پرونده خرید بازی ساز در سپاهان؟

آی اسپورت -  اواسط لیگ برتر سیزدهم و در پایان یکی از مسابقات نفت تهران که با درخشش رسول نویدکیا همراه شده بود، از او در مورد احتمال بازی در کنار برادرش پرسیدند و او اینگونه به این سوال جواب داد:«این امکان وجود ندارد. ما در یک تیم بازی نخواهیم کرد زیرا پست مشترکی داریم».

این هافبک حالا پس از 9 سال در آستانه بازگشت به باشگاه سپاهان قرار دارد. او با این باشگاه قرارداد داخلی امضا کرده است و به نظر نمی رسد نفتی ها قصد سد کردن راه انتقال این بازیکن 31 ساله را داشته باشند. رسول که شاید تا چند فصل قبل نمی توانست در رقابت با محرم فرصت بازی چندانی به دست بیاورد، احتمالا در لیگ چهاردهم بازی های زیادی برای طلایی های اصفهان انجام خواهد داد. نویدکیای کوچک در فصل گذشته 27 مسابقه برای نفت انجام داد و در 5 هفته پایانی که برای این تیم بسیار حساس بود، به شکل 90 دقیقه ای به میدان رفت و با به ثمر رساندن 4 گل و صدور 4 پاس گل یکی از کلیدی ترین بازیکنان تیمش لقب گرفت. او که همواره یکی از هافبک های خوب لیگ بوده و شاید به اندازه توانایی هایش دیده نشده، فصل قبل از آن را نیز تقریبا در همه مسابقات لیگ هجده تیمی دوازدهم برای نفت آبادان بازی کرده و موفق شده بود 4 گل و 2 پاس گل به نام خود ثبت کند.

با انتقال رسول نویدکیا به سپاهان، حالا این سوال به میان می آید که آیا زلاتکو کرانچار بازیکن دیگری را در پست بازیساز برای تیمش خریداری خواهد کرد یا خیر؟ آن ها در این نقطه از زمین صاحب دو بازیکن توانمند با میانگین سنی بالا هستند و می توانند از بازیکنان جوان شان نیز استفاده می کنند. بعید به نظر می رسد کرانچی در ادامه پنجره نقل و انتقالات به دنبال خرید بازیکن در این پست باشد. 

     
آی اسپورت
2014-05-24 16:54:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر