فهرست
ادامه تمرینات تیم ملی آلمان در غیاب شش بازیکن
ادامه تمرینات تیم ملی آلمان در غیاب شش بازیکن

ادامه تمرینات تیم ملی آلمان در غیاب شش بازیکن

آی اسپورت- تیم ملی آلمان تمرینات خود را در جنوب تیرول (واقع در شمال ایتالیا) ادامه می دهند اردوی آماده سازی تیم ملی آلمان زیر نظر یوآخیم لوو و با دعوت از 27 بازیکن در جال پیگیری است.

لارس بندر هافبک دفاعی بایرلورکوزن که بدلیل مصدومیت اردوی تیم ملی آلمان را ترک کرد و سامی خدیرا که برای حضور در فینال چمپیونزلیگ راهی لیسبون شده است موجب شد تا شمار ملی پوشان آلمانی حاضر در اردوی تیرول به 25 نفر برسد.

اما روز گذشته تمرینات مانشافت با شش غایب ادامه یافت، باستین شواین اشتایگر و مارسل اشملزر به صورت انفرادی تمرین کردند، فیلیپ لام و پر مرتساکر نیز هنوز به آمادگی کامل برای حضور در تمرینات گروهی نرسیده بودند.

مسوت اوزیل دیگر غایب تمرینات دیروز بود او با عفونت در دستگاه تنفسی  مواجه شده بود تا زیر نظر کادر پزشکی به مداوا بپردازد و مانوئل نویر نیز با مصدومیت از ناجیه شانه دست راست تمرینات را از دست داد تا یوآخیم لوو با 19 بازیکن به مرور تاکتیک های مورد نظر و بدنسازی تیم بپردازد.

مرتساکر می تواند به زودی به جمع ملی پوشان بازگردد او که به تازگی پدر شده است برای تولد فرزندش اردوی تیم ملی آلمان را ترک کرده بود.

     
آی اسپورت
2014-05-24 17:39:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر