فهرست
گزارش روز: نویر و بحران مصدومیت؛ نبرد پسر سخت کوش ژرمن ها برای حضور در جام جهانی
گزارش روز: نویر و بحران مصدومیت؛ نبرد پسر سخت کوش ژرمن ها برای حضور در جام جهانی

گزارش روز: نویر و بحران مصدومیت؛ نبرد پسر سخت کوش ژرمن ها برای حضور در جام جهانی

آی اسپورت- مانوئل نویر دروازه بان اول تیم ملی آلمان در جام جهانی برزیل است او با درخشش درون دروازه ی بایرن حالا فاصله ی زیادی با دیگر رقبای خود در تیم ملی آلمان دارد اما مصدومیت از ناحیه شانه ی دست راست موجب نگرانی کادر فنی آلمان ها شده است.

نویر پس از خروج از کلینیک باشگاه بایرن مونیخ به خبرنگار بیلد گفت:\" من پسر سخت کوشی هستم\" او با شانه ی مصدوم خود برای 120 دقیقه در فینال دی اف بی پوکال درون دروازه ی بایرن ایستاد تا دهمین دوبل آلمانی بایرن را جشن بگیرد.

خبر خوب برای ژرمن ها حضور او در اردوی تیم ملی آلمان است روز گذشته او به شمال ایتالیا رفت و در اردوی آماده سازی تیم ملی آلمان در تیرول حاضر شد اما هنوز شرایط بازگشت به تمرینات را ندارد نویر از ناحیه تاندون شانه راست خود دچار مصدومیت شده است.

نویر در مورد شرایط خود می گوید:\" همه چیز خوب است اگر من یک پسر سخت کوش نبودم نمی توانستم تا دقایق انتهای فینال برلین بازی کنم.\"

اما تونی شواماخیر دروازه بان اسبق تیم ملی آلمان در مورد مصدومیت از ناحیه شانه می گوید:\" من پس از فینال جام حذفی متوجه مصدومیت نویر شدم او به همتیمی های خود می گفت که در جشن قهرمانی او را هل ندهند.\"

\" میزان دقیق مصدومیت او را نمی دانم اما هر آسیب دیدگی از ناحیه شانه یک فاجعه برای دروازه بان است زیرا هر حرکت او می تواند باعث فشار بیشتر به شانه شود. \"

نگرانی های زیادی در مورد شرایط آمادگی مانوئل نویر در رسانه های آلمانی وجود دارد و به نظر می رسد نبرد او برای حام جهانی از هم اکنون آغاز شده است.

     
آی اسپورت
2014-05-24 18:46:22
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر