فهرست
نوری در لیست مازاد دایی/ بمب فصل؛ کاپیتان پرسپولیس در  استقلال ؟!
نوری در لیست مازاد دایی/ بمب فصل؛ کاپیتان پرسپولیس در استقلال ؟!

نوری در لیست مازاد دایی/ بمب فصل؛ کاپیتان پرسپولیس در استقلال ؟!

آی اسپورت - محمد توری کاپیتان تیم پرسپولیس که در نیم فصل گذشته ی لیگ برتر به نیمکت ذخبره ها تبعید شد و جام جهانی را هم از دست داد در لیست بازیکنان دایی برای لیگ چهاردهم جایی ندارد و باید جدایی او را از پرسپولیس جدی بدانیم. 
در روزهای اخیر مسئولان تیم پرسپولیس با تمام بازیکنان مورد نظرشان برای تمدید قرارداد تماس گرفته اند، اما به محمد نوری که کاپیتان تیم است هیچگونه تماسی گرفته نشده است.

از سوی دیگر در مصاحبه ی روز گذشته ی آی اسپورت با محمد نوری این بازیکن موضوع رفتنش به استقلال را منتفی ندانست و عنوان کرد قلعه نویی به شدت به بازی اش اعتقاد دارد و هر سال هم برای جذب او تلاش می کند.

اکنون که نوری در پرسپولیس نخواهد ماند و خود پرسپولیسی ها او را در لیست خروجی قرار داده اند بهترین فرصت برای امیر قلعه نویی پیش آمده تا بازیساز مورد علاقه اش را به تیمش بیاورد.
قلعه نویی که اعتقاد فراوانی به نوع فوتبال نوری دارد در صدد است تا شماره 14 پرسپولیس را برای پستی که فصل پیش استقلال را بسیار زیاد آزار داد جذب کند.  


ُسر مربی آبی پوشان قصد دارد برای پست بازیساز نوری و بختیار رحمانی را جذب کند تا در این نقطه ی زمین که برای وی بسیار حائز اهمیت است در لیگ چهاردهم مشکلی نداشته باشد.

البته نوری از قطر هم یک پیشنهاد دارد و شاید بزرگترین مانع برای استقلالی شدن این بازیکن همین پیشنهاد باشد. در روزهای آینده باید دید  بمب نقل و انتقالات، با پیوستن نوری به استقلال خواهد ترکید یا خیر؟!  

  ۴  
آی اسپورت
2014-05-24 19:07:52
نظر دهید

۴ نظر
محمد پرسپولیسی
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۴۲
خدارو صد هزار مرتبه شکر.
علی دایی دمت گرم خوشحالمون کردی.نوری بمب فصله؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه کی اینو بازیکن می دونه؟
آرش
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۴۷
اگه قرار به انتحاب بین دایی و نوری باشه من دایی رو انتحاب می کنم.. خوشحال میشم نوری بمب فصل استقلال باشه، چه بمبی!
kamran
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۳۴
امیدوارم که نیاد استقلال.
-
يكشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳، ۰۳:۲۳
بمب؟!!! موشک سوتیم نیست!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر