فهرست
خطیبی گزینه مربی گری نفت و پیکان!
خطیبی گزینه مربی گری نفت و پیکان!

خطیبی گزینه مربی گری نفت و پیکان!

آی اسپورت- رسول خطیبی سرمربی فصل گذشته ی تیم گسترش فولاد با پیشنهاد تیم های پیکان و نفت تهران مواجه شده است. به گزارش آی اسپورت تیم نفت به دنبال جذب منصور ابراهیم زاده بود اما مذاکرات باشگاه تراکتورسازی با این مربی، او را از نفت دور کرد. هم چنین تیم پیکان نیز قصد ادامه ی همکاری با فرهاد کاظمی را داشت اما از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با سرمربی گری کاظمی مخالفت شد تا پیکان هم به دنبال گزینه ی دیگری بیفتد. گفته می شود پس از این اتفاقات دو تیم پیکان و نفت به دنبال جذب این سرمربی جوان افتاده اند. خود خطیبی در گفت و گو با آی اسپورت اعلام کرد پیشنهادات از سوی باشگاه های نفت و پیکان را نه تایید و نه تکذیب می کند. باید دید در روزهای آینده نیمکت این دو تیم لیگ برتری چه سرنوشتی را خواهد دید.

  ۶  
آی اسپورت
2014-05-24 20:12:44
نظر دهید
۶ نظر
پتروویچ = پوتدوغوویچ
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۲۷
فیلم جدید استاد نظمیه میخاد کاری کنه که هوادارا بین بد و بدتر(خطیبی و پوتدوغوویچ صرب) یکی رو انتخاب کنن در حالی که عاقبت این سیاست نخ نما به شروع اعتراضات سنگین علیه استاد نظمی منجر خواهد شد طبق روال سال قبل از ترسشون تیم رو میبرن تهران ولی وقتی میبینن هوادارا عقب نشینی نمیکنن مجبور میشه با فضاحت تمام استعفا بده این عاقبت راهیه که استاد نظمی در پیش گرفته.همه ی تیما دارن کمپ تمرینیشون رو تو ترکیه رزرو میکنن مدیرعامل ابله ما سرمربی بزرگی بنام تونی رو رد میکنه میره دنبال پوتدوغوویچ و خطیبی و امثالهم.خدا به دادت برسه نظمی کودن
-
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۵۲
ای کاش کسی پیدا بشه تادیرنشده تونی رو برگردونه
سهند
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۰۱
این نظمی از صبح تا شب تو میدان راه آهن بایسته هیچکس نمیبره بعنوان کاگر آجر انداز ازش استفاده کنه اونوقت به زور چند سال جبهه و چندتا عکس کنار شهید باکری شده مدیرعامل تیم بزرگ تیراختور کاش ما هم سنمون قد میداد کنار شهید بزرگوار مهندس باکری چندتا عکس مینداختیم تا هفت پشتمون رو بیمه کنیم.
-
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۰۷
دیگه شده سریال مدرسم دیرشد دربه دردنبال مربی
یاشار
يكشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳، ۰۹:۵۷
خواهشا هواداران فریب دشمنان تیراختور را نخورند . درست است شرایط برای مربیان بومی بادانش و خوب مثل خطیبی برای سرمربی گری در تیراختور مهیا نیست ولی یادمان باشد که خودزنی و بیگانه پرستی ما باعث بدبختی ما شده .لااقل رسول از امثال باقری ، دین محمدی ، دایی، حلالی و ... با تعصب تر است. از هواداران واقعی و آگاه عاجزانه خواهش می کنم آن مقدار کم افراد کمی متعصب را هم یاور حریف نکنیم.با تشکر.
یاشار
يكشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۴
شما از سایتهایی هستید که دشمن تیراختور و آذربایجانند. نظرات سازنده اصلا چاپ نمی کنید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر