فهرست
دکه آنلاین: سپاهان به دنبال شفر
دکه آنلاین: سپاهان به دنبال شفر

دکه آنلاین: سپاهان به دنبال شفر

آی اسپورت – روزنامه خبرورزشى از ردپاى مربى معروف، در جذب بازيكنان مايه دار! خبرداده است. جذبى كه براى آقاى مربى، نه يك ميليون و دو ميليون بلكه چندصد ميليون درآمد داشته است. تیتر دیگر این رونامه به پيشنهاد وسوسه انگيز الخور قطر به يكى از بازيكنان پرسپوليس اختصاص دارد

 

خبر ورزشی 5 اردیبهشت
خبر ورزشی 5 اردیبهشت

گل با انتشار عکسی از شفر مدعی شده که سپاهان مشتری سرمربی استقلال است. این روزنامه از مواخذه شدن گلر جوان آبی ها توسط شفر خبر داده و در خبری دیگر به مسیج بازی عادل با هکر برنامه نود اشاره کرده است.

 

روزنامه گل 5 اردیبهشت
روزنامه گل 5 اردیبهشت

پیروزی تیتر یکش را به بازگشت گرشاسبی از سوئیس خبر داده و ابراز امیدواری کرده که سرپرست قرمزها حاوی خبر خوبی برای این تیم باشد. بشار رسن جدایی اش از پرسپولیس را تکذیب کرده و گفته به پیشنهاد تیم قطری جواب رد شده. شایعه شکایت خسرو حیدری از استقلال سوژه تیتر کنایه آمیز امروز پیروزی به رقیب قرمزهاست.

 

پیروزی 5 اردیبهشت
پیروزی 5 اردیبهشت

همشهری ورزشی کل جلدش را به بازی امشب بایرن مونیخ و رئال مادرید در لیگ قهرمانان اختصاص داده و با تیتر فینال همین است به بیست و پنجمین رویارویی دو تیم بزرگ اروپایی اشاره کرده است.

همشهری ورزشی 5 اردیبهشت
همشهری ورزشی 5 اردیبهشت

  ۱  
آی اسپورت
2018-04-25 09:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
farhad rahimi
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۱۳
بازار داغی شفر شروع شد سپاهان اگر وزارتخانه اجازه می داد مربی 5 میلیاردی بیاورد تو این 3 سال اینقدر گند نمی زد . سبحانی مدیر کارخانه با یک افتضاح مدیریتی کاری کرد که نون و ماست با دل درد برای سپاهان قیمت چلوکباب اب بخورد
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر