فهرست
اوبامیانگ: حاضرم در آرسنال ماندگار شوم
اوبامیانگ: حاضرم در آرسنال ماندگار شوم

اوبامیانگ: حاضرم در آرسنال ماندگار شوم

آی اسپورت - پیر امریک اوبامیانگ، ستاره تهاجمی آرسنال خبر خوبی درباره وضعیت قرارداد خود به هواداران این تیم داد و اعلام کرد حاضر است با شرایط جدید با آرسنال کنار آمده و با تمدید قرارداد خود در این تیم ماندگار شود. اوبامیانگ 30ساله که تنها یک سال از قرارداد فعلی‌اش با توپچی‌ها باقی مانده هنوز بر سر تمدید قرارداد با این باشگاه به توافق نرسیده. همین باعث شده شایعات زیادی درباره جدایی این ستاره گابنی مطرح شود و از بارسلونا و منچستریونایتد به عنوان مقاصد احتمالی او یاد شده است. این شایعات می‌گفتند چون آرسنال می‌داند که در صورت نفروختن اوبامیانگ او را سال آینده به عنوان بازیکن آزاد از دست خواهد داد امسال تابستان چاره‌ای جز واگذاری‌اش نخواهد داشت.

اوبامیانگ که در فصل جاری لیگ برتر در 26 مسابقه 17 گل به ثمر رسانده و در صورت ادامه فصل می‌تواند برای دومین سال پیاپی کفش طلای لیگ برتر را به خود اختصاص دهد در یک گفت و گوی زنده اینستاگرامی با کوین پرینس بواتنگ ستاره فعلی بشیکتاش شرکت کرد و ازهواداران آرسنال خواسته بود برای اطلاع از اخبار موثق درباره آینده‌اش در آرسنال این گفتگو را تماشا کنند.

بواتنگ در این گفتگو به اوبامیانگ گفت که همه هواداران به شکل‌های مختلف خواسته‌اند که او قراردادش با آرسنال راتمدید کند. اوبامیانگ در پاسخ گفت: «بله می‌دانم.» در ادامه بواتنگ از اوبامیانگ می‌پرسد که چقدر از قرارداد فعلی‌اش باقی مانده. اوبامیانگ در پاسخ اعلام می‌‌کند که تا پایان قراردادش دوازده ماه باقی مانده است. در نهایت بواتنگ از او می‌پرسد که آیا قصد دارد در آینده همچنان آرسنالی باشد و در این باشگاه ماندگار شود، بواتنگ در پاسخ با لبخند پاسخ می‌دهد: «حتما. حتما.»

     
آی اسپورت
2020-03-29 16:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر