فهرست
کاسیاس : لادسیما حتی از قهرمانی جهان هم با ارزش تر است / قبول دارم که روی گل مقصر اصلی بودم
کاسیاس : لادسیما حتی از قهرمانی جهان هم با ارزش تر است / قبول دارم که روی گل مقصر اصلی بودم

کاسیاس : لادسیما حتی از قهرمانی جهان هم با ارزش تر است / قبول دارم که روی گل مقصر اصلی بودم

آی اسپورت -  کاپیتان به سومین قهرمانی خود در اروپا هم دست یافت. او در 14 سال اخیر حتی یک فینال را هم از دست نداده است. ایکر مقدس در هنگام دریافت گل اول اشتباهی فاحش داشت و خشو شانس بود که راموس در دقیقه پایانی بازی گل مساوی را به زد. کاسیاس در انتهای بازی چنین گفت :

لادسیما حتی از قهرمانی در جام جهانی هم برای من باارزش تر است.مدتها بود که در این جام قهرمان نشده بودیم. ده یک عدد ویژه است. هر سال به هواداران وعده این جام را می دادیم. باید به اتلتیکو هم تبریک بگویم و به طرفدارانش. تا لحظه آخر جنگیدند.

چقدر عذاب کشیدیم.گل آنها از روی خوش شانسی به ثمر رسید . اشتباه من و دفاعمان باعث گل اتلتیکو شد. آنها دیگر نتوانستند فرصت خاصی ایجاد کنند. 90 دقیقه جنگیدیم و در آخرین لحظه موفق شدیم. آنها به خوبی دفاع می کردند و البته وقت را هم می کشتند.

روی گل اتلتیکو قبول دارم که اشتباه کردم.مردم از لادسیما خوشحالند و همیشه این را به یاد می اورند. بیایید این اشتباه را درامش نکنیم. سوای این اشتباه بجه ها خوب بازی کردند و پیروز شدیم.

  ۲  
آی اسپورت
2014-05-25 04:35:15
نظر دهید
۲ نظر
666666666664444
يكشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳، ۰۸:۵۱
از داور پلاتینی یوفا باید به همه بابت زحماتشون در قهرمان کردن رئال تبریک گفت از همون گروه بندی گرفته تا مراحل حذفی جوری تیمهارو برای رئال انتخاب میکردن که فشار بهش نیاد تنها تیم قوی که باهاش بازی کردن و مثل دورتومند 10 مصدوم نداشت وهمه آماده بودن یه بایرن بود که اونم معلوم نشد با نویر تبانی کرده بودن که توپهای به اون آسونی گل میخورد بازی فینالم که آردا وکاستا مصدوم بودن تیاگو هم که خریده بودند 12 به 10 بازی کردن تازه داورم داشتن که دیگه هنر نمیخواد تنها تیم دولتی اروپا که هیچ وقت نتونسته بدون کمک یوفا قهرمان بشه ولی این آخرین سال خوشیتون بود مطمئن باشید اسپانیای عزیز چلسی دیگه نمیذاره تو اروپا کسی حتی مثل شما باندبازها حال کنه و.....
TT ARENA
يكشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۳۰
انصافا حقشون بود رئال امسال فوق العاده بود البته اتلتیکو اگر توران و کاستا رو از دست نمیداد شاید حتی میتونست با ختلاف 2 گل جلو بیافته والان قهرمان بود.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر