فهرست
پیشنهاد روز: اینستاگرام را تعطیل کنید!
پیشنهاد روز: اینستاگرام را تعطیل کنید!

پیشنهاد روز: اینستاگرام را تعطیل کنید!

آی اسپورت - شکست تراکتورسازی از سپاهان بیشتر از هر کسی، فرزاد حاتمی را تحت فشار گذاشت. زننده هر سه گل آخر تراکتورسازی در لیگ برتر، این بازی موقعیت‌های زیادی از دست داد و هواداران تراکتورسازی اعتقاد داشتند او عامل شکست تیم‌شان بوده است. این برخورد‌ها، تا جایی ادامه پیدا کرد که فرزاد حاتمی در پستی به آن واکنش نشان دهد.

حاتمی آرزو کرد ای کاش هیچوقت اینستاگرام وجود نداشت: «از ته دلم می‌گویم ای کاش اینستاگرام نبود. متاسفانه صفحات اینستاگرام تبدیل به مکانی برای بی‌ادبی و فحاشی شده و خیلی راحت بی‌حرمتی می‌شود.یک شخص بدون شناسنامه و بدون آنکه بشود شخصیتش را تشخیص داد کلمات توهین‌آمیز تایپ می‌کند و اصلا برایش مهم نیست که به چه کسی فحاشی می‌کند. متاسفانه عده‌ای فقط با این روش زندگی می‌کنند و آبروی ایرانیان را می‌برند. همین نفرات از فلانی تا فلانی گرفته تا مسی و رونالدو را به باد فحش گرفتند و فکر می‌کنم برنامه‌ای به نام (NO IRANIAN COMMENT) در آن سوی دنیا طراحی کردند که این نفراتی که اشاره کردم اینقدر فحاشی نکند. اگر صفحه اینستاگرام نسازیم از طرف ما صفحه درست می‌کنند و از آن طرف یک دردسر ایجاد می‌شود. وقتی هم صفحه درست می‌کنیم و سعی داریم با مردم ارتباط بگیریم کاری می‌کنند که پشیمان شوند. ادب ایرانی مثال‌زدنی است و سالی که در آذربایجان بازی می‌کردم همه از ادب ایران و ایرانیان تعریف می‌کردند ولی الان نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که فقط از فحاشی ایرانی‌ها گفته می‌شود. تمام آدم‌های مشهور از این فحاشی‌ها در اینستاگرام ناراحت هستند. من نمی‌دانم چرا این همه فحاشی صورت می‌گیرد. ای کاش مسئولان مملکتی اینستاگرام را حذف کنند یا اینکه طرز استفاده درست آن را آموزش دهند. من از هواداران تراکتورسازی اصلا ناراحت نیستم و مخاطب من آنها نیستند. چون همه آنها را می‌شناسم. ولی از دست تماشاچی فوتبال ناراحتم که فقط برای تفریح به استادیوم می‌آیند و می‌آیند که خودشان را سرگرم کنند.»

۲ ۱  
آی اسپورت
2016-12-18 17:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
برزو
يكشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵، ۱۹:۲۸
انتظار داري تماشاچي فوتبال بياد استاديوم چيكار كنه؟
خب مياد خودشو سرگرم كنه ديگه!
خخخ
اينا فك كردن هوادارا عاشق چشم و ابرو و بازي خيره كننده ي شما هستند و ميان استاديوم؟ عزيزم سرگرمي ندارن جوونا اميدشون به همين بازي هاي جذاب ليگه بيان خودشونو تخليه كنن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر