فهرست
بیل: حتی یک لحظه هم به برد در این مسابقه شک نداشتم
بیل: حتی یک لحظه هم به برد در این مسابقه شک نداشتم

بیل: حتی یک لحظه هم به برد در این مسابقه شک نداشتم

آی اسپورت - گرث بیل، بازیکن 100 میلیون یورویی تیم رئال مادرید، قهرمانی این تیم در رقابت های لیگ قهرمانان را رویایی دانست که به حقیقت پیوسته است.

او پس از بازی با گفتن جمله ی \"از این بهتر نمی شود\" در مورد این قهرمانی به Sky Sports گفت:\"این چیزی است که هر فوتبالیسیتی آرزوی آن را دارد. قهرمانی در لیگ قهرمانان، چیزی از این بزرگتر و بهتر در فوتبال وجود ندارد.

ما در فصلی که گذشت 4 بار برابر اتلتیکو مادرید بازی کرده بودیم و هر یک از بازی هایمان سخت و نزدیک بود. وقتی آن ها یک گل از ما پیش افتادند خیلی سخت بود که بتوانیم مقاومت آن ها را در هم بشکنیم. با خوش شانسی به وقت های اضافه رسیدیم و این به ما فضای لازم برای برد را داد.

ما در تمام فصل نشان دادیم که وقتی فوتبال خودمان را بازی کنیم و به حمله کردن ادامه دهیم می توانیم پیروز شویم. در تمام بازی به این مساله اعتقاد داشتیم و این کار را تا رسیدن به پیروزی ادامه دادیم.

بالا بردن جام احساس فوق العاده ای بود و نمی توان آن را با چیزی توصیف کرد. خاطره ای به یاد ماندنی است و به یاد آوردن آن در آینده عالی است.\"

او در مورد رقم بالای انتقالش به رئال گفت:\"برای من برچسب قیمت هیچ معنایی ندارد. حتی اگر برای یک پنی به اینجا آمده بودم عالی بازی می کردم.

به همین دلیل به این باشگاه آمدم. تا قهرمان شوم و جام ها را بالای سر ببرم. امسال این کار را انجام دادیم و دوست داریم باز هم قهرمان شویم.\"

     
آی اسپورت
2014-05-25 10:33:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر