فهرست
اظهارات ضد و نقیض نوروزی و مدیرعامل نفت/ رضا قرارداد دارد یا ندارد؟
اظهارات ضد و نقیض نوروزی و مدیرعامل نفت/ رضا قرارداد دارد یا ندارد؟

اظهارات ضد و نقیض نوروزی و مدیرعامل نفت/ رضا قرارداد دارد یا ندارد؟

آی اسپورت -  

وضعیت انتقال مهاجم تیم فوتبال نفت تهران به جمع سرخپوشان پایتخت هر روز پیچیده تر می شود. رضا نوروزی که انتخاب اول علی دایی در پست سانترفوروارد برای بر تن کردن پیراهن پرسپولیس در پنجره نقل و انتقالاتی متصل به لیگ چهاردهم به شمار می رود، در یک روند ضدونقیض مدام به این باشگاه نزدیک و سپس از آن دور می شود! 

پس از مطرح شدن اولین شائبه ها در مورد توافق این بازیکن با باشگاه پرسپولیس، مدیرعامل نفت تهران در گفتگو با آی اسپورت تاکید کرد که بین او و باشگاه یک قرارداد بلندمدت جریان دارد و نفت تنها در شرایطی حاضر به فروش اوست که مبلغ 600 میلیون را به عنوان رضایتنامه دریافت کند. قنبرزاده که برنامه های مالی جالب توجهی دارد، این نکته را نیز به صحبت هایش اضافه کرد که باشگاهش بنا را بر صداقت نوروزی در تکذیب مصاحبه با سرخپوشان خواهد بود. در غیر اینصورت بر اساس قوانین نفت برای مذاکره بازیکنان تحت قرارداد این تیم با باشگاه های دیگر، کار به کمیته انضباطی این باشگاه خواهد رفت و جریمه ای در اندازه های 30 درصد مبلغ قرارداد انتظار نوروزی را می کشد.

پس از این اظهارنظر، خود نوروزی وارد ماجرا شد و اعلام کرد قراردادی با نفت ندارد و قنبرزاده در این مورد اشتباه می کند!  این بازیکن البته از اولویت مذاکره با باشگاه زردپوش تهرانی سخن گفت و اعلام کرد ابتدا با این تیم مذاکره می کند و سپس به سایر پیشنهادها می اندیشد.

کشف حقیقت در باب قرارداد داشتن و یا نداشتن نوروزی با باشگاه نفت، نباید پروسه چندان دشواری داشته باشد. هر دو طرف می توانند به سادگی به قرارداد موجود در سازمان لیگ استناد کنند تا مشخص شود چه کسی در این بین همه حقیقت را نمی گوید.

 

 

 

     
آی اسپورت
2014-05-25 11:46:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر