فهرست
خواسته سیدجلال؛ به انرژی هواداران نیاز داریم
خواسته سیدجلال؛ به انرژی هواداران نیاز داریم

خواسته سیدجلال؛ به انرژی هواداران نیاز داریم

آی اسپورت – فقط یک روز تا برگزاری بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا در تهران باقی مانده است. سایت AFC هم مشغول پوشش اخبار مربوط به این بازی است. سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس با این سایت مصاحبه کرده و از هواداران تیمش خواسته از پرسپولیس حمایت کنند.

سید جلال گفته است: « هواداران برای ما خیلی مهم هستند. آنها همیشه حامی و پشتیبان ما بودند و خصوصا در بازی‌های سخت همیشه ما را حمایت کردند. آنها بازوهای سنگین ما در بازی‌های مهم بودند. ما با حمایت همین هواداران به دیدار نهایی رسیدیم و متاسفانه دیدار رفت را شکست خوردیم. با این حال ۹۰ دقیقه باقی مانده است و این ۹۰ دقیقه پایانی است. من از هواداران می خواهم که مثل بازیکنان باشند و به هیچ وجه انرژی خود را قبل از شروع بازی هدر ندهند. ما به انرژی هواداران در زمان بازی نیاز داریم و نیاز نیست قبل از بازی هواداران انرژی خود را از دست بدهند.»

در صورتی که کاشیما به گل برسد پرسپولیس نیاز به این دارد که ۴ گل به ثمر برساند و به همین خاطر کلین شیت در این دیدار اهمیت زیادی برای تیم ایرانی دارد.

حسینی در ادامه صحبت‌های خود گفت: «مهمترین موضوع این است که ما گل نخوریم و در ادامه باید گل هم به ثمر برسانیم. یعنی باید دو کار مهم را انجام دهیم ولی چون هواداران کنار ما هستند می‌توانیم به این مهم دست یابیم. با فهم و درک درست از این بازی باید از همان ابتدا برای موفقیت تیم تلاش کنیم. قول می‌دهم بهترین عملکردم را در زمین بازی نشان دهم. در کنار هواداران قادر به انجام کارهای بزرگی هستیم. برای هر دو تیم بازی سختی است. خصوصا برای ما که باید دو گل به ثمر برسانیم تا بازی برابر شود. کار بسیار سختی است و نیازمند انرژی زیاد و امیدوارم هواداران این انرژی را به ما بدهند

۶    
آی اسپورت
2018-11-09 12:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر