فهرست
سرخیو آگرو: به هیچ عنوان گروه ساده ای نداریم / ایران فوتبال جذابی بازی می کند
سرخیو آگرو: به هیچ عنوان گروه ساده ای نداریم / ایران فوتبال جذابی بازی می کند

سرخیو آگرو: به هیچ عنوان گروه ساده ای نداریم / ایران فوتبال جذابی بازی می کند

آی اسپورت - سرخیو آگرو، مهاجم تیم ملی آرژانتین، در مصاحبه ای اعلام کرد که کاملا آماده است و قصد دارد در جام جهانی همراه با لیونل مسی زوج خط حمله ی تیم ملی آرژانتین را تشکیل دهد.

آگرو که در رقابت های این فصل لیگ برتر با زدن 28 گل در 34 بازی آمار بسیار خوبی را از خود به نمایش گذاشته، اعتقاد دارد همکاری اش با مسی می تواند، کلید موفقیت های تیم ملی آرژانتین در جام جهانی باشد.

او به وب سایت Times of india  گفت:\"من برای حضور در برزیل کاملا آماده هستم.

در آخرین بازی تیمم به میدان رفتم چرا که برای کسب قهرمانی مشتاق بودم. حالا به قهرمانی در جام جهانی فکر می کنم. بازی در بزرگ ترین تورنمنت فوتبال دنیا در برزیل عالی است.\"

وقتی از او در مورد امکان قهرمانی تیم ملی آرژانتین در جام جهانی پرسیده شد او گفت:\"بله، چرا که نه؟ ما لیونل مسی را داریم که بهترین بازیکن دنیاست. او ما را در صدر لیست بهترین تیم های دنیا در منطقه ی آمریکای جنوبی بالا برده است. خط حمله ی بسیار خوبی با حضور لاوتزی داریم و من سعی خواهم کرد که با حضور هافبک های خوبی که داریم بیشتر گل بزنم.

ما توانایی شکست دادن هر حریفی را داریم.\"

او در مورد حریفان تیم ملی کشورش در جام جهانی گفت:\"مردم می گویند، گروه آسانی داریم. اما من باید بگویم، هیچ دیدار ساده ای در جام جهانی وجود ندارد.

ما در گروهمان بوسنی، ایران و نیجریه را داریم. نیجریه قهرمان آفریقای جنوبی است و ایران فوتبال جذابی بازی می کند. بوسنی و هرزگوین هم برای اولین بار به جام جهانی راه پیدا کرده و تاریخ فوتبالش بسیار غنی است. هرگز گروه ساده ای نداریم.\"

 

  ۲  
آی اسپورت
2014-05-25 14:47:00
نظر دهید

۲ نظر
Mtark
يكشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۰
نتیجه گیری مهم:
آگرو هیچ شناختی از ایران نداره :دی
milad
يكشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۲۹
میخندیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر