فهرست
فدراسیون علیه آکادمی رئال و منچستر: خانواده‌ها مراقب باشند!
فدراسیون علیه آکادمی رئال و منچستر: خانواده‌ها مراقب باشند!

فدراسیون علیه آکادمی رئال و منچستر: خانواده‌ها مراقب باشند!

آی اسپورت – محمد حسین علیزاده، رئیس آکادمی ملی فوتبال در مصاحبه‌ای با سایت فدراسون علیه ماجراهای مربوط به حضور نمایندگان بنیاد رئال مادرید در ایران صحبت کرده است.

علیزاده گفت: باشگاه رئال مادرید از آکادمی ملی فوتبال بازدید کردند و سپس نشستی را با هنرمندان و فوتبالیست‌های پیشکسوت ایران برگزار کردند. اما مطالبی مبنی بر اینکه قرار است تا آکادمی رئال مادرید در ایران راه اندازی شود را در برخی از رسانه‌ها و اهالی ورزش شنیده‌ام که می‌خواهم اعلام کنم از سوی باشگاه رئال مادرید هیچگونه مکاتبه‌ای با فدراسیون فوتبال و یا آکادمی ملی فوتبال مبنی بر تشکیل آکادمی رئال مادرید صورت نگرفته و افرادی که در آکادمی ملی فوتبال ایران حاضر شدند و امکانات ما را بازدید کردند به عنوان میهمان بوده و فدراسیون فوتبال درجریان تشکیل آکادمی نیست.

رئیس آکادمی ملی فوتبال در ادامه گفت: ایجاد آکادمی در ایران نیازمند مجوز رسمی از فدراسیون و آکادمی ملی فوتبال و ارگان‌ها مختلف است که هیچگونه نامه و یا درخواستی مبنی بر معرفی این افراد برای ایجاد آکادمی رئال مادرید دریافت نکرده‌ایم.

وی در ادامه در خصوص راه اندازی مدرسه فوتبال منچستریونایتد درایران گفت: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته و مواردی که به صورت تبلیغ مطرح می‌شود، هیچگونه آدرس و مشخصه معینی مبنی بر وجود این مدرسه فوتبال نداشته و این امر نیز مورد تائید فدراسیون فوتبال نیست. درخواستم از خانواده‌ها این است که از معرفی فرزندان خود به این مدرسه و یا مراکز تبلغاتی خود داری کنند.

     
آی اسپورت
2014-05-25 17:27:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر