فهرست
عذر خواهی گروس کروتز پس از ماجرای ادرار کردن در لابی هتل
عذر خواهی گروس کروتز پس از ماجرای ادرار کردن در لابی هتل

عذر خواهی گروس کروتز پس از ماجرای ادرار کردن در لابی هتل

آی اسپورت- هافبک بوروسیا دورتموند پس از شکست در فینال جام حذفی مقابل بایرن مونیخ شب نشینی مفصلی با دوستانش داشت او پس از بازگشت به هتل محل اقامتشان در حالی که حالت طبیعی نداشت در کنار ستونی در داخل لابی هتل به ادرار کردن پرداخت.
شاهدان عینی به پلیس گزارش دادند که کوین گروس کروتز پس از بازی فینال دی اف بی پوکال و سپری کردن پاسی از شب با دوستانش در کنار سوتنی در داخل لابی هتل تاریخی شهر برلین ادرار کرده است.
هافبک دورتموندی ها خود را مقصر اصلی شکست در بازی فینال می داند او نتوانست به خوبی آرین روبن را کنترل کند تا ستاره هلندی بایرن بار دیگر زهر خود را بر دورتموند ریخته و بایرن را به دومین قهرمانی خود برساند. همین امر موجب شد تا گروس کروتز ادامه ی شب را به همنشینی با دوستانش و زیاده روی در مصرف مشروبات الکی بپردازد.
کوین در این مورد به بیلد می گوید:\" پس از این بازی بسیار ناامید بودم ما برنامه ریزی زیادی برای این قهرمانی کرده بودیم و واقعا پیروزی را به هر نحوی که شده می خواستیم اما من همه را ناامید کردم.\"
اولیور بیرهوف مدیر تیم های ملی آلمان در مورد رفتار هافبک ملی پوش دورتموند گفت:\" ما یک بحث جدی با گروس کروتز انجام داده ایم بازیکن ملی باید به عنوان یک مدل در داخل و خارج زمین باشد ما یادآوری و اتمام حجت با او انجام داده ایم و چنین اتفاقاتی هرگز تکرار نخواهد شد.\"
\" کوین بازیکن جوانی است او شور و اشتیاق زیادی در داخل زمین دارد رفتار او را باید زمانیکه پیراهن تیم ملی را به تن می کند مورد نقد قرار دهید این حادثه مربوط به باشگاه دروتموند است و آن ها نیز باید پاسخگو باشند.\"
  ۲  
آی اسپورت
2014-05-25 15:12:26
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۲۱
این آلمانیا و چینیا آدمای کثیفین زمان ساخت یکی از نیروگاههای برق فهمیدیم که سگای ولگرد اطراف رو میگرفتن و میخوردن
BVB
يكشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۳۲
دوست عزیز کم مضخرف بگو همین ژرمنای باشرف نبودن الان جاده چالوس و خیلی جاهیا دیگه رو نداشتی!
آلمانیا آدمای درستین، امثال تویین که دوست و دشمنتونو نمیشناسین!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر