فهرست
ده روسی: مسی و رونالدو هیولا هستند
ده روسی: مسی و رونالدو هیولا هستند

ده روسی: مسی و رونالدو هیولا هستند

آی اسپورت- دنیله ده روسی، ستاره خط میانی تیم ملی ایتالیا، از لیونل مسی و کریس رونالدو با عنوان هیولا نام برد اما تاکید کرد که از رویارویی با آنها در جام جهانی 2014 نمی ترسد.

این ملی پوش ایتالیایی خود را برای سومین حضور در رقابت های جام جهانی آماده می کند، در مرحله گروهی با این دو ستاره آرژانتینی و پرتغالی روبرو نخواهد شد اما اعلام کرد که کاملا آماده رویارویی با بهترین های حال حاضر دنیاست.

او به گاتزتا دلو اسپورت گفت:\" من هیچ گاه در جام جهانی با مسی و رونالدو روبرو نشدم اما شاید امسال این فرصت را پیدا کنم که مقابل این هیولاها بازی کنم.

من نمی توانم باور کنم که اگر به نیمه نهایی برسیم، با تیمی غیر از برزیل، آلمان، آرژانتین یا اسپانیا روبرو شویم.  ستاره های جام هم یکی از 7-6 ستاره همیشگی هستند. فکر می کنم بازیکنانی مثل مسی و نیمار ستاره های جام شوند.

بازیکنانی مثل پیرلو، اوزیل، ژاوی و اینیستا هم همیشه جزو بهترین ها هستند.\"

در هفته های اخیر بار دیگر بحث در مورد حاشیه های ماریو بالوتلی، مهاجم اصلی ایتالیا در جام جهانی بالا گرفته اما ده روسی معتقد است اینکه بسیاری بودن اینکه سوپرماریو را از نزدیک بشناسند، در مورد او قضاوت می کنند، ناعادلانه است.

\" برای اینکه در مورد کسی قضاوت کنید، باید او را بشناسید. او یکی از بهترین های ماست. من بازیکنان خودخواه زیادی می شناسم اما او یکی از بهترین هاست.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-25 19:13:54
نظر دهید

۱ نظر
پویا لوس بلانکوس
يكشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۱۱
اولا آستینتو درست کن.دوما به فکر دیماریا باش نه مسی.ظاهرا بازی دیروز رو ندیدی که از دیماریا یاد نکردی.سوما مسی رو به کریس نچسبون.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر