فهرست
رومینیگه: گواردیولا، شکست مقابل رئال مادرید را فراموش نکرده است
رومینیگه: گواردیولا، شکست مقابل رئال مادرید را فراموش نکرده است

رومینیگه: گواردیولا، شکست مقابل رئال مادرید را فراموش نکرده است

آی اسپورت-  کارل هاینس رومینیگه مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ از سرمربی این تیم برای سپری کردن یک فصل عالی ستایش کرد اما او معتقد است که گواردیولا درس های لازم را در دیدار مقابل رئال مادرید دریافت کرده است.

بایرن مونیخ یک یاز مدعیان کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا بود اما شکست 5 بر 0 مقابل رئال مادرید برای مونیخی ها غیرقابل قبول بود و مانع از آن شد که مونیخی ها بتوانند از عنوان قهرمانی خود دفاع کنند.

رومینیگه معتقد است افت بایرن پس از کسب عنوان قهرمانی در بوندس لیگا آن هم هفت هفته مانده به پایان فصل موجب شد تا در اواخر فصل جریمه شوند او معتقد است که این چیزی نبود که گواردیولا بخواهد بازیکنان در شادی قهرمانی باقی بمانند.

مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ در گفتگویی با وبسایت رسمی این باشگاه گفت:\" شکست مقابل رئال مادرید چیزی نیست که بتوان فراموش کرد خصوصا تا جایی که به گواردیولا مربوط باشد. ما آن شب برای اینکه پس از قهرمانی بازی ها را ساده گرفتیم جریمه شدیم اما این شکست یک یا دو درس به ما آموخت.

من فکر می کنم ما می توانیم با نگاهی به عقب فصل سپری شده را عالی بدانیم اینکه شما بخواهید انگیزه ی بازیکنان را یک فصل پس از کسب سه گانه حفظ کنید و بالا ببرید بسیار دشوار است به همین دلیل می توانیم این فصل را رضایت بخش بدانیم.

بازیکنان و کادر فنی بسیار درخشان بودند پپ مجموعه ای از یک رویکرد جدید را به تیم وارد کرد و چیزهای بیشتری از بازیکنان خواست و برای رسیدن به آن به حمایت از بازیکنان پرداخت. 

کل تیم در این فصل درخشان بودند، اما آرین روبن فصل پر شور و نشاطی را پشت سر گذاشت و فیلیپ لام بار دیگر شایستگی هایش را ثابت کرد و مانوئل نویر هم امنیت دروازه را فراهم آورد در تیم بازیکنان خوبی در اختیار داریم که تنها باید برای فصل آینده کمی عملکردشان را تقویت کنند.\"

     
آی اسپورت
2014-05-27 18:59:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر