فهرست
هواداران پرسپولیس و طارمی؛ هر جا می‌خواهد برود
هواداران پرسپولیس و طارمی؛ هر جا می‌خواهد برود

هواداران پرسپولیس و طارمی؛ هر جا می‌خواهد برود

آی اسپورت - بعد از جدایی لی اروین و آنتونی استوکس دو مهاجم گلزن تراکتورسازی قبل از به پایان رسیدن نیم‌فصل و عدم گلزنی و خراب کردن موقعیت‌های پیاپی توسط مهدی طارمی در الغرافه، همچنین عدم رضایت هواداران این تیم از عملکرد مهدی، شایعه‌ای در تبریز به گوش رسید که مالک متمول تراکتور باب مذاکره با آقای گل سابق فوتبال ایران را باز کرده و طارمی چهارمین ملی‌پوشی خواهد شد که پیراهن سرخ‌های تبریز را بر تن می‌کند.

از طرف دیگر در هفته‌های اخیر کری‌خوانی بین هواداران پرسپولیس و تراکتور به اوج خود رسید و آن‌طور که به نظر می‌رسید، خبر مذاکره و توافق طارمی با تراکتور بیشتر از یک مانور تبلیغاتی و کری‌خوانی تبریزی‌ها برای هواداران پرسپولیس بود. هواداران تراکتور که می‌دانستند پرسپولیسی‌ها دل خوشی از طارمی ندارند قصد داشتند با خبر جذب طارمی، به هواداران پرسپولیس و خود این بازیکن فشار بیاورند و به نوعی برای آن‌ها کری بخوانند. این در حالی است که طارمی چند ماه پیش در مذاکره‌ای که مالک تراکتور با او داشت، گفت قصد ندارد به ایران بیاید و می‌خواهد فوتبالش را در خارج از ایران دنبال کند.

اما عجیب‌ترین نکته در این موضوع به واکنش هواداران پرسپولیس در قبال مذاکره باشگاه تراکتور با طارمی برمی‌گردد، جایی که بسیاری از پرسپولیسی‌ها واکنش منفی به این مذاکره نشان ندادند و در فضای مجازی قویاً اعلام کردند آینده طارمی و این که می‌خواهد در کدام تیم بازی کند، کوچک‌ترین اهمیتی برای‌شان ندارد.

۲۷ ۴  
آی اسپورت
2018-12-04 08:44:00
نظر دهید

۴ نظر
heh
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۰۸:۵۷
هوادارا دارن احساسی برخورد میکنن طارمی رفتاراش بچگونست درسته ولی تو قضیه ی محرومیت پرسپولیس کمترین نقش رو داشته ..امسال با و جود ترابی و رفیعی جای مهدی خالی هست.. تو آسیا واقعا بهش نیاز داریم شما بازی های پرسپولیسو ببینید و مقایسه کنید از وقتی رفته موقعیت گل هامون خیلی کمتر شده.. زوج طارمی علیپور بهترین زوج مهاجمن برا پرسپولیس
...
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۶
تیم درامد خوبی از اسیا به دست اورده و اگه پول رو خرج کیسه بی مصرف نکنن به راحتی میشه یه مهاجم خوب رو خرید پس چرا باید پول مون رو خرج این ادم نمک نشناس که از قطر دیپورت شده کنیم؟ طارمی فکر کرده صبر همه مثل هوادارای پرسپولیسه. بره تراکتور یه دروازه خالی رو گل نکنه اونقدر بهش تهمت میزنن که شبانه فرار میکنه.
ایمون زائد
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۱۰:۱۰
قطعا همینه ، طارمی ، احمدزاده ، امیری ، محرمی هرجا که میخواهند میتونن برن ، اینها فقط یه زمانی بازیکن ما بودند ، پرسپولیس بمب انگیزه است ، هرکی تو پرسپولیس باشه و به حرف برانکو گوش بده تبدیل به ستاره میشه و پیشرفت میکنه ، شجاع امسال با شجاع پارسال پراشتباه یکیه؟؟؟؟؟ شجاع مصدوم امسال ستاره است، آدام همتی رو ببینید ، و حسین پور ، اسدی و طاهرخانی ، اینها زیر نظر برانکو پیشرفت خوبی داشتند، بنابراین پرسپولیس همیشه پرسپولیس است ، افسوس برای کسانی است که از این تیم رفتن
اسمان
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۰
طارمی پسرپرسپولیس است.اقای یک عذرخواهی بکن.وبرگرد تیم محبوبت.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر