فهرست
دایر: استرلینگ اخلاقی فوق‌العاده دارد
دایر: استرلینگ اخلاقی فوق‌العاده دارد
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

دایر: استرلینگ اخلاقی فوق‌العاده دارد

آی‌اسپورت- بازیکن خط میانی تیم ملی انگلیس در مصاحبه خود به حمایت از رحیم استرلینگ پرداخت و در ادامه از هم‌باشگاهی خود تمجید کرد. تیم ملی انگلیس حالا با جوانان خود در مرحله نیمه نهایی جام جهانی حضور دارد و به دنبال تاریخ‌سازی است. اما نمایش ضعیف رحیم استرلینگ در ترکیب انگلیس باعث شد بسیاری از کارشناسان فوتبال به انتقاد از وی بپردازند. به ویژه که قبل از شروع جام جهانی استرلینگ به دلیل وجود تتوی یک اسلحه بر روی پای خود سوژه رسانه‌ها قرار گرفت و همگان این برخورد را خشونت‌آمیز دانستند. اما وی در توجیه کار خود اعلام کرد به دلیل کشته شدن پدرش با اسلحه در دو سالگی این کار را انجام داده است.

حال اریک دایر، ستاره خط میانی تیم ملی انگلیس و تیم تاتنهام به حمایت از استرلینگ پرداخته است و در جمع خبرنگاران بیان کرد: «رحیم اخلاقیات باورنکردنی را درون خود دارد. وی در کار خود راه‌کارهای بسیار فراوانی در ذهن دارد و اخلاق کاری او بسیار خوب و فوق‌العاده است. رحیم با توجه به توانایی‌هایی که دارد کمک زیادی به تیم می‌کند و به اصطلاح گره‌گشا است. استرلینگ جام جهانی خوبی را پشت سر گذاشته و انتقادات غیر منصفانه است.»

دایر هم‌چنین در خصوص تریپیر، مدافع راست تیم ملی انگلیس و باشگاه تاتنهام گفت: «او تا به حال مسابقات فوق‌العاده‌ای را انجام داده و من برای وی بسیار خوشحال هستم. سطح نمایش تریپیر و فیکس شدنش در ترکیب تیم ملی باور نکردنی است. حالا او را با دیوید بکهام مقایسه می‌کنند که برای وی بسیار عالی است.»

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2018-07-09 21:14:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر