فهرست
مصاحبه عجیب ملکی؛ چرا به منشا پاس نمی‌دادند؟
مصاحبه عجیب ملکی؛ چرا به منشا پاس نمی‌دادند؟

مصاحبه عجیب ملکی؛ چرا به منشا پاس نمی‌دادند؟

آی اسپورت – اکبر عباس ملکی را با فوتبالدوستان با آن خنده معروفش در برنامه 90 می شناسند. او معمولا کمتر مصاحبه می‌کند اما امروز او در محاصره هواداران استقلال و البته خبرنگاران که مقابل باشگاه حضور داشتند ایستاد و به سوالات آنها پاسخ داد. پاسخ‌هایی جالب، غیرمنتظره و گاهی هم بی‌ربط! صحبت‌های این عضو هیات مدیره استقلال را بخوانید:

* آخرین وضعیت تیام و جپاروف با استقلال

جپاروف ساعت ۷:۳۰ فردا به ترکیه می‌رود و تیام هم ساعت ۷:۳۰ امشب. قرار است آقای افتخاری هم امروز به ترکیه سفر کنند تا با این دو نفر مذاکره کنند. خیالتان راحت باشد.

* یک میلیارد دلار هم بدهند با جدایی حسینی موافقت نمی‌کنیم

مجید حسینی با استقلال قرارداد دارد و در بند قرارداد او آمده ۱۰۰ هزار دلار به باشگاه پرداخت کند ضمن آنکه موافقت باشگاه را هم بگیرد. اگر یک میلیارد دلار هم بدهند ما با جدایی حسینی موافقت نمی‌کنیم.

* وزیر در گرفتن ارز دولتی به استقلال کمک کرد

من یک و سال و نیم است که در این باشگاه حضور دارم و می‌دانم که وزیر به استقلال کمک کرده، او در گرفتن ارز دولتی به استقلال کمک کرد و شما نباید از او انتقاد کنید. این حرف‌ها را هم نزنید که وزیر پرسپولیسی است. به شخصه او در مقاطع مختلف به تیم ما کمک کرده است.

* شما نمی‌دانید استقلال چقدر طلبکار دارد

باشگاه استقلال هر روز با طلبکاران مختلف مواجه است و همین امروز ۲۰۰ میلیون تومان به حساب احمد جمشیدیان واریز کردیم. ما در حال پرداخت واریزی‌ها هستیم و می‌دانیم که باید این پول‌ها پرداخت شود. اگر بخواهید شما را بالا به باشگاه می‌برم تا ببینید استقلال چقدر طلبکار دارد. اینها برای افتخاری و مدیران باشگاه مشکل بوجود آورده است.

* هرچه از وزیر خواستیم گفت چشم

من خیلی از مسائل را نمی‌توانم بگویم چون منافع ملی در میان است. ۶ بازیکن ما را هوایی کرده‌اند متاسفانه یک ملی‌پوش ما مصدوم شد و یکی هم رفت. من یک سال و نیم است که وزیر را می‌شناسم و هر چه از او خواسته‌ایم گفته چشم.

* رسانه‌ها می‌نویسند تا بفروشند؛ شما باور نکنید

چیزهایی که می‌بینید رسانه‌ها می‌نویسند فقط مخصوص خودشان است . رسانه‌ها هر طور دلشان بخواهد می‌نویسند مثلا می‌نویسند کفش شفر کج است. اگر اینها را ننویسند فروشی ندارند. باور کنید روزنامه‌ها را نمی‌خرند. من از شما سوال می‌کنم می‌دانید سال گذشته چرا موفق شدیم؟ چون سکوت کردیم. از هیات مدیره خواستیم ۹ ماه کسی حرف نزد. حرف نزدیم و موفق شدیم. دیدید که تیم شانزدهم شد تیم اول. امسال هم همین است سکوت می‌کنیم، حرف نمی‌زنیم و موفق می‌‌شویم. این چیزهایی را که شما می‌شنوید باور نکنید.

* پست مجیدی را خودش ننوشته برایش نوشته‌اند!

آن پست فرهاد مجیدی را خودش ننوشته بود برای او نوشته‌‌اند! اتفاقا می‌دانیم چه کسی آن پست را نوشته است.شما که به قراردادها اعتراض دارید بدانید بعضی از قراردادها را ما نمی‌نویسیم. مدیر برنامه به بازیکن می‌گوید این بند را در قراردادت بگنجان.

* برای رضایت‌نامه تبریزی ۲ میلیارد خواسته‌اند

هوادار می‌گوید امید ابراهیمی را جذب کن. ولی می‌بینیم که او ۵ میلیارد می‌خواهد البته این یک مثال است یا مثلا برای مرتضی تبریزی که قرارداد دارد از ما نزدیک به دو میلیارد خواسته‌اند. ما باید حواسمان به بازیکنان دیگر هم باشد پس به آنها چقدر باید بدهیم؟

* به منشا در پرسپولیس پاس ندادند چون پول زیاد گرفته بود

چرا سال گذشته به منشا در پرسپولیس پاس نمی‌دادند چون او از همه بیشتر گرفته بود! اینها را شما نمی‌دانید تیم باید تناسب داشته باشد. ما امسال هرچه قرارداد نوشتیم ۵ ساله بود.

* همه نفرات جذب شده روی لیست شفر بود

 همه این نفرات را شفر خواسته است. امید سامکن را هم خود شفر خواست و بعد اعلام کرد از او خوشم نیامد! مثلا اگر مجید حسینی را از ما به هر قیمتی بخواهند ما نمی‌دهیم.

*کریمی مصدوم است و درست بشو هم نیست!

این را محرمانه می‌گویم علی کریمی مصدوم است و اتفاقا آسیب‌دیدگی‌اش کهنه! حتی می‌گویند درست بشو هم نیست ولی ما او را نزد دکتر فرستادیم که معاینه کنند اگر اجازه دادند ما او را جذب می‌کنیم اگر نشد به دنبال یک هافبک آلمانی و یک بازیکن ایرانی هم هستیم. شفر باید بازیکن را بخواهد.

۸ ۲۲  
آی اسپورت
2018-07-14 16:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۲ نظر
سامان
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۱۵
بزرگترین فساد مالی فوتبال دیگه خود ملكی هم اعتراف كرد بر خلاف قانون چطور 500 هزار یورو به كیسه داده شده ؟؟ سازمان بازرسی و مجلس باید ورود كنن و جلوی این فساد بزرگ رو بگیرن
کیسه حکومتی
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۰۰
پرسپولیس یکماهه دنبال 100 هزار دلاره تا بدهیشو بده کسی عین خیالش نیست اما وزیر ورزش واسه کیسه میره ارز دولتی میگیره و به پرسپولیسیها میگه برید ارز آزاد بخرید.
ننگ بر این همه تبعیض.
لعنت بر کیسه حکومتیه نجس
500 هزار یورو غیر قانونی (فساد )
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۲۱
ملكی تو كی بودی همیشه سر بزنگاه كیسه كشا رو رسوا میكنی
فقط پرسپولیس
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۲۲
توبروراجع به تیم درب وداغون خودت حرف بزن نمیخواد درمورد سرورت حرف زیادبزنی معبوم نیست تا الان کجا بوده باهزارپارتی اومده اینجا شاخ شده الان
ali
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۳۴
شما از همین جمله بفهمید حال این یارو رو و مدیریت تیم استقلال رو.خب بعد هوادارا هم از همین افراد خط میگیرن فکر میکنن بهشون ظلم شده .
با خبرنگار خبرگزاری مصاحبه میکنه و میگه محرمانه بگم بهتون .
ینی چی ؟؟ محرمانه رو به خبرنگار میگی ؟؟
.
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۳۴
هرچی گفتن وزیر گفته چشم! اونوقت ما به منشا زیاد داده بودیم و پاس نمیدادن با این حساب لابد تیام با 14 تا شاخه نبات و جباروف با 3 تا بُن کتاب داره میاد کیسه؟
اشکان4
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۸
آره اتفاقا کپنش هم واسه کتاب پی دی اف بود که نه پول حروم بشه نه کاغذ! تو چرا ناراحتی کم بهتون بذل و بخشش کردن
۱
110
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۰۴
هرچقدر هم بذل و بخشش کنن به پای خرید یه بازیکن 16 میلیاردی میرسه؟؟؟؟ الان پرپسولیس میخواست واسه یه بازیکن اینقدر هزینه کنه که شما استقلالیا رسما در وزارت خونه لحاف تشک پهن کرده بودین
Hasan
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۳۸
پرسپولیس قبل انقلاب تیم مردمی بود و تاج حکومتی بعد از انقلاب اسم تاج شد استقلال و پرسپولیس پرسپولیس موند دوباره استقلال شد تیم دولتی و پرسپولیس مردمی تیمی مظلوم به بلندای نامش زنده باد تیم مردمی پرسپولیس ما نه ارز دولتی می خواهیم نه پول دولت رو فقط پرسپولیس رو سهامی عام کنید و بدیدش به هواداراش و استقلال رو با تمام توان ساپورت کنید
.......
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۳۸
خب گرفتن ارز دولتی با کمک وزیرپرسپولیسی هم تایید شد. جالبه که میگه هرچی میگیم وزیر میگه چشم
نجاست خونه کیسه تو مافیاگری حرف اول رو میزنه
@
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۴۲
حالا دیدید هوادارای کیسه یه مشت ادم لمپن بیسواد هستن که بی خبر از همه جا عربده کشی میکنن؟ خب الان تیام و جباروف نمیان دیگه چون اختلاف قیمت زیاده؟
__
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۴۶
خب گرفتن ارز دولتی هم مشخص شد که کاملا درسته حالا اگه نظارتی که فتل ادعا داشت وجود داشته باشه باید مشخص کنه چرا ارز دولتی اونم تو این شرایط بازار باید به کیسه بدن. انشالله همین پول های ناحق ریشه کیسه رو خشک کنه هرچند از همین اول نکبت داره از سرتا پاشون میباره
دمروی کوچک
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۲
ناخواسته مجبور به اعتراف شدن فاصله بین تجمع پرشور 30 نفری و رسوایی کیسه کشا فقط چند ساعت بود. هنوز معتقدین کسی که کیسه کش میشه عقل داره؟؟؟
محمدعلی
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۰۶
ملکی خودش به خاطر وزیر امد به استقلال چیزی حالیش نیست اصلا میگه ما هرچی میگیم وزیر میگه چشم پارسال همین وزیر جلوی خریدهای استقلال رو گرفت بعد گفتن خودمون دست نگه داشتیم این مردک چرت میگه میکه سامکن رو شفر خواست بعد دیدش گفت خوشم نمیاد مگه لباس بوده خوشش نیاد شفر خودش رو کشت بازیکن درست بگیرین بعد میگه وزیر پرسپولیسی نیست پسرش تو اینستا تابلو کرد باز میگین وزیر بی طرفه رییس جمهور چی لابد برای استقلال رفت جلو اردوغان سر خم کرد چرا در باره جریمه فیفا و پول ژوزه چیزی نمیگی لابد به ریال پرداخت شده میلیون میلیون مردک هواداری استقلال هیچ کدوم از شما مدیران رو نمیخوان هر سال گند میزنین اول فصل به تیم ماموریتی که وزیر بهتون داده تو این دوماه کدوم گوری بودین قرار داد جبارف رو تمدید میکردین پارسال پرسپولیس قبل پایان لیگ قرار داد بیشتر بازیکنهاش رو تمدید کرد چجوریه استقلال دو ماه از لیگ گذشته هنوز کاری نکرده همتون گمد زدین گمشین بابا میگی وزیر پرسپولیسی نیست پدر استقلال در امده مدیر پرسپولیس رسما تو اوج بحران ارزی میگه خلاف کردم هیچ کس صداش در نمیاد اون وقت شما هنوز طلب پارسال جبارف رو ندادین چی میگی ملکی هم تو هم افتخاری هم پندار و زمانی باید گورتون رو از استقلال گم کنید برید
۸ ۱
110
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۰۵
پسر وزیر میتونه طرفدار هرتیمی باشه دقیقا مثل نوه خمینی. طبق منطق شماها چون پسر وزیر پرسپولیسیه پس وزیر هم پرسپولیسیه با این حساب چون پسر رحمتی پرسپولیسیه رحمتی هم پرسپولیسیه اون 6 تا گل هم از عمد خورد! فقط یه ذره منطق داشته باشین متوجه میشین اسیر یه جوی شدین اخه حزب باد بودن هم حدی داره.
الن
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۱۰
اومده نگرفتن تبریزی رو توجیه کنه زده از دَم کیسه ها رو رسوا کرده با این حساب تیام و جباروف چقدر میگیرن تا اختلاف بین بازیکنان پیش نیاد؟ 2 میلیارد واسه رضایت نامه تبریزی ندادین ولی 225 هزار دلار مالیات تیام رو دادین
اصغر
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۱۸
خاک بر سر جیره خواران وزیر فاسد
۶
داریوش
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۲۴
تناسب یعنی قرارداد تیام

تناسب یعنی مدیر عامل دو بار بره ترکیه برای تمدید قرارداد تیام

تناسب یعنی ۵۰۰ هزار دلار به استقلال بدن ولی به پرسپولیس نه

تناسب یعنی پندار تایم
تیم دانشجویان
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۳۷
این فقط یه بخش از کثافکاری و رانتی هست که کیسه از دولت گرفته بیخود نیست به فلاکت افتادن
زردطلایی
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۴۴
500 هزار یورو ارز دولتی که باید صرف خرید دارو و کالای اساسی واسه مردم بشه رو دادن به کیسه امیدوارم اب خوش گلوتون پایین نره نکبتا
۱
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۰۹
۰
۱
مرتضی سلطان
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۸:۵۶
این مطلب عضو هیات مدیره کیسه رو بفرستین واسه عمران زاده ح......ده و
همه ی اون کیسه سوراخا که یه هواداری ساده پسر وزیرو کردن پیراهن عثمان و هرچی لیاقت تیم لجن خودشون بود رو حواله پرسپولیسیا کردن..
ما پرسپولیسیا به خودمون و قدرت تیممون اعتماد داریم و خوشحالیم که معلوم شد آل لجن تیم فاسد حکومته..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر