فهرست
امان از خالی‌بند‌های بی‌نفوذ!
امان از خالی‌بند‌های بی‌نفوذ!

امان از خالی‌بند‌های بی‌نفوذ!

آی اسپورت – خالی‌بندان بزرگی که مثل لات کوچه خلوت در جمع‌های خودمانی لاف می‌زدند و از حضور قدرتمندانه‌شان در جلسه‌های خصوصی AFC داستان‌سرایی‌ها می‌کردند و خودشان را حماسه‌ساز می‌نامیدند، الان دقیقاً کجا هستند تا بگویند حاصل آن همه حضور و نفوذ چه بود و چه شد؟

همان خالی‌بندان که زبان فارسی را به زور حرف می‌زنند و بدون کمترین آشنایی با زبان خارجه، مدعی بودند چنان از حق ایران دفاع کردند که نماینده عربستان کف و خون قاطی کرد و البته بعد‌ها ماجرای «یس، یس» گفتن‌شان و بر باد دادن منافع فوتبال ایران لو رفت، حالا کجا تشریف دارند تا بگویند آن‌هایی که تحت تأثیر سخنرانی شیوای آن‌ها قرار گرفتند، دقیقاً چند نفر هستند و ما امروز برای گرفتن حق مسلم فوتبال‌مان از کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا می‌توانیم روی چند رأی موافق حساب باز کنیم؟

باور کنید درد ما قبل از آن که نفوذ سعودی‌ها و لابی بحرینی‌ها و دخالت اماراتی‌ها باشد، حضور بی‌فایده همین خودی‌ها و نخودی‌هاست که تا به حال هیچ کاری برای فوتبال ایران نکرده‌اند و بعد از این هم نمی‌کنند.

دیروز نوشتیم مقابل حرف زور AFC باید محکم ایستاد و از حق فوتبال ایران دفاع کرد، امروز- و همیشه و هنوز- هم سر حرف‌مان هستیم، اما انصافاً اگر در کنفدراسیون کرسی درست و حسابی و اندک نفوذ و مختصر اعتباری داشتیم، نمی‌توانستیم حق‌مان را بگیریم؟ منطق این بود که خیلی راحت با AFC رایزنی کنیم و خیلی قانونی حق‌مان را بگیریم، ولی متأسفانه نفوذ نداریم که نداریم و بعضاً حتی کسانی را به جلسه‌های تصمیم‌گیری می‌فرستیم که حتی نمی‌توانند دو کلمه با حاضران حرف بزنند، چه برسد که روی آن‌ها تأثیر بگذارند.

 

خبر ورزشی 

۱۰ ۳  
آی اسپورت
2020-01-19 13:22:00
نظر دهید

۳ نظر
سیروس
يكشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸، ۱۳:۰۹
تازمانی که این قوم بیسوادونالایق سرمدارکلیه شئونات این مملکت هستندوضع ازاین بهترخواهدشد.
۹
ع ب
يكشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸، ۱۳:۵۸
تو این مملکت از بالا به پایین افسار شتر به دم خر بسته شده !!!
۱
Ashkan Blue
يكشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸، ۲۰:۲۹
تا زمانی که در آسیا باشیم همینطوری میمونه
چرا ما هم مثل ترکیه درخواست نکنیم که به یوفا بپیوندیم؟
اگه ترکیه تونسته
اگه استرالیا تونسته به آسیا نقل مکان کنه
چرا ما نتونیم؟
البته اگه بی عرضه ها نبودن!
اگه الکی لاف رفیق فیفا بودن نمی زدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب