فهرست
نامه خداحافظی والورده؛ از همه ممنونم
نامه خداحافظی والورده؛ از همه ممنونم

نامه خداحافظی والورده؛ از همه ممنونم

آی اسپورت - ارنستو والورده تابستان 2017 بود که جانشین لوئیس انریکه شد. مرد باسکی توانست بارسا را دو بار قهرمان لالیگا کند و یک سوپرکاپ اسپانیا و یک کوپا دل ری را نیز برای باشگاه به ارمغان آورد؛ با این وجود دو شکست تحقیرآمیز برابر رم و لیورپول در لیگ قهرمانان و شکست از اتلتیکو در سوپرکاپ اسپانیا حکم به اخراج وی دادند. والورده شب گذشته جای خود را به کیکه ستین داد و امروز صبح با حضور در کمپ خوان گامپر با بازیکنانش خداحافظی کرد.

او سپس با انتشار متنی، از همه کسانی که در دو سال و نیم گذشته او را یاری کرده بودند، قدردانی کرد:« دوران مربیگری ام در بارسا به پایان خود رسید. دو سال و نیم هیجان انگیز و پرتنشی را داشتیم. در این مقطع روزها و لحظات خوبی را کنار هم سپری کردیم و باهم پیروزی ها و قهرمانی ها را جشن گرفتیم و البته روزهای سخت و دشواری را هم تجربه کردیم. فراتر از هر چیزی، می خواهم به تجربه زندگی کنار هواداران و لطف و محبتی که همواره به من داشتند، اشاره کنم.

دوست دارم از رئیس باشگاه، "جوزپ ماریا بارتومئو" و نیز اعضای هیئت مدیره قدردانی کنم که به من فرصت هدایت باشگاهی مثل بارسلونا را دادند و در این مدت به من اعتماد داشتند. همچنین می خواهم از همه کسانی که در این مدت حامی من بودند، تمام کسانی که به من در امر هدایت بارسا کمک کردند و به خصوص همکارانم در تیم اول و نیز کسانی در که در کمپ تمرینی همیشه یاری گر تیم بودند، تشکر کنم.

قطعا دوست دارم بازیکنانم را نیز به خاطر تلاش و تمرین هر روزه شان و انرژی ای که در بازی ها گذاشتند تا فاتح چهار جام شویم، ستایش کنم. از حالا برای باشگاه آرزوی موفقیت در ادامه مسیرش را دارم و همچنین برای مربی جدید؛ کیکه ستین. همه شما را دوست دارم، زنده باد بارسا و زنده باد کاتالونیا.

۱    
آی اسپورت
2020-01-14 15:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر