فهرست
گواردیولا به پایان خود در اتحاد نزدیک است؟
گواردیولا به پایان خود در اتحاد نزدیک است؟

گواردیولا به پایان خود در اتحاد نزدیک است؟

آی اسپورت - منچسترسیتی تصمیم دارد تا در ژانویه بودجه مناسبی برای برای تقویت تیم در اختیار پپ گواردیولا بگذارد، با این حال اما ابهامات پیرامون ادامه حضور گواردیولا در اتحاد همچنان پابرجاست.

شکست 3-1 برابر لیورپول در دیدار داغ روز یکشنبه فاصله منچسترسیتی با صدر جدول را به عدد 9 رساند. در کنار فاصله، سیتی حتی رتبه دوم خود را هم از دست داده و با یک امتیاز کمتر از لسترسیتی و چلسی، تنها توانسته در رده چهارم جدول حضور داشته باشد. سیتی اکنون بعد از 12 هفته 3 بار شکست خورده و با کسب 25 امتیاز، 11 امتیاز از دست داده است. این در حالی است که سیتی در سرتاسر فصل 18-2017 تنها 14 امتیاز و در سرتاسر فصل 19-2018 هم تنها 16 امتیاز از دست داده بود. پپ گواردیولا اکنون با رقم زدن بدترین شروع دوران مربیگری خود، وارد وقفه بازی های ملی ماه نوامبر شده است.

تمامی این نتایج، آینده پپ 48 ساله در اتحاد را با چالش مواجه کرده است. دیوید اورنستاین (اتلتیک) ادعا کرده فصل 20-2019 آخرین فصل حضور پپ گواردیولا در منچسترسیتی است و حتی احتمال بازگشت به بایرن را هم رد نکرده است؛ تیمی که تصمیم دارد برای انتخاب مربی دائمی تا تابستان 2020 صبر کند. اورنستاین عنوان کرده منچسترسیتی برای اولین بار در دوران مربیگری گواردیولا، خود را برای هر اتفاقی آماده کرده و همسر پپ نیز علیرغم حضور او در شهر منچستر، تصمیم گرفته به بارسلونا بازگردد.

علیرغم این گزارش، تایمز پیش بینی کرده گواردیولا تا پایان مدت زمان قرارداد خود با منچسترسیتی، 18 ماه آینده، در این باشگاه خواهد ماند. آبی آسمانی ها تصمیم دارند در ژانویه منابع مالی لازم را جهت تقویت ترکیب در اختیار گواردیولا بگذارند. مصدومیت آیمریک لاپورته گزینه های پپ در دفاع میانی را محدود کرده و به نظر می‌رسد جذب یک مدافع در اولویت باشد. باشگاه به دنبال جذب یک مهاجم هم هست و دیلی میل گزارش داده هافبک هجومی، دیگر پستی است که سیتیزن ها نیاز به تقویت آن را در خود می‌بینند.

هنوز مشخص نیست که گواردیولا تا پایان مدت زمان قراردادش در سیتی خواهد ماند یا خیر، اما می‌توان پیش بینی کرد که برای این فصل، هدف اصلی پپ بازگرداندن تیمش به روند پیروزی و کم کردن فاصله با لیورپول است، اتفاقی که در فصل 19-2018 با موفقیت کامل به انجام رسید.

نود

۲    
آی اسپورت
2019-11-12 22:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر