فهرست
نگرانی درباره گزینه استقلال؛ اضافه وزن و مصدومیت
نگرانی درباره گزینه استقلال؛ اضافه وزن و مصدومیت

نگرانی درباره گزینه استقلال؛ اضافه وزن و مصدومیت

آی‌اسپورت- مهاجم مورد نظر استقلال تا چه حد آماده است؟  به گزارش فوتبالی، این سوالی است که بعد از خواندن گزارش سایت footballleagueworld مطرح شده. بر اساس این گزارش که تاریخ انتشار آن مربوط به 5 ماه قبل است، گری هوپر اگر چه بازیکنی تاثیرگذار برای شفیلدونزدی بوده اما آخرین فصل حضور او در این تیم انگلیسی، اصلا جالب نبوده چرا که این بازیکن، ۱۵ ماه! به دلیل مصدومیت دور از میادین بود و وقتی در ماه مارس به تمرینات تیمش برگشت، فقط در ۶ بازی برای تیمش به میدان رفت که در این ۶ بازی یک گل زد.

همانطور که در عکس می‌بینید، مهاجم مورد نظر استقلال، اضافه وزن دارد و باید دید در فاصله زمانی ۵ ماهه که از انتشار این عکس گذشته، آیا توانسته به شرایط جسمانی ایده‌الش برگردد یا نه. نکته نگران کننده دیگر درباره گری هوپر، سابقه دار بودن او! در زمینه مصدوم شدن است. طبق نوشته روزنامه گل، این بازیکن در سالهای ۲۰۱۰، ۲۰۱۱، ۲۰۱۳و ۲۰۱۵ مصدوم شده و هر بار حداقل یکماه دور از میادین بوده است.

امیدواریم نمایندگان باشگاه استقلال که قرار است به صورت حضوری با هوپر و مدیر برنامه‌هایش مذاکره کنند، قبل از هر گونه توافق به این نکات توجه ویژه‌ای داشته باشند.

  ۲  
آی اسپورت
2019-10-07 15:00:00
نظر دهید

۲ نظر
خوارکیسه ها
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸، ۱۵:۳۴
مهاجم یک و نیم میلیون پوندی!
برکت الله اهالی کیسه کش هوچیگر
۴
وزیر پرسپولیسیم در خدمت كیسه
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸، ۱۶:۴۶
پول مفت تو دامنشون ریخته دیگه از جیب خودشون كه نمیخوان خرج كنن كه نگران باشن اومد مصدوم بود هرچی بود پولشو كامل میدن یكی دیگه میاد دشواری نداره كه
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر