فهرست
طعنه هواداران پرسپولیس به محمد نادری
طعنه هواداران پرسپولیس به محمد نادری

طعنه هواداران پرسپولیس به محمد نادری

آی اسپورت - استوری‌ای که مهدی عبدیان عضو هیئت‌مدیره باشگاه استقلال در مورد محمد نادری منتشر کرد، خیلی زود بین پیشکسوتان و هواداران هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس سوژه شد و مصاحبه‌ها و واکنش‌های مختلفی را در پی داشت. عبدیان مدعی شده بود نادری نه تنها از باشگاه استقلال پولی نمی‌گیرد، بلکه خودش از حساب شخصی، ۲۰۰ هزار دلار بابت رضایتنامه به باشگاه کورتریک پرداخت می‌کند آن هم فقط به این دلیل که قول داده استقلالی شود.

جالب اینکه پرسپولیسی‌ها در فضای مجازی، طعنه‌هایی به عضو هیئت‌مدیره استقلال می‌زدند. برخی از آنها معتقد بودند قرار است نادری بودجه‌ای برای این فصل استقلال کنار بگذارد و طلب معوقه وینفرد شفر و سرور جپاروف را پرداخت کند. ضمناً او قول داده پول مربوط به جذب بازیکنان جدید را هم بپردازد و خیال عبدیان بابت مخارج این فصل استقلال و همچنین تسویه حساب فوری با استراماچونی را راحت کرده است!»

۲۳ ۴  
آی اسپورت
2020-10-31 11:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
رضا کیان
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹، ۱۲:۱۶
نه بابا حالا که تیر حاشیه سازیتون خورده به سنگ گرفتید به طعنه کنایه موششششش بخورتتون که انقدر مایه خنده و تفریحید :))))))))))))))))))))))
۲ ۱
اقلیت تاس
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹، ۱۵:۲۲
موش خودت و باشگاهت را بخوری کوچولو...قدرتهایی مثل خطیر و توفیقی و عبدیان هم براتون نگه داره که دل مردم را شاد میکنند با حرفهاشون
۶
سعید
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹، ۱۲:۱۹
از ی مدیر اقتصادی مملکت بعیده این حرف واقعا متاسفم.
۳
اهواز آبی
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹، ۱۲:۱۹
تا وقتی این دو تیم خصوصی واقعی نشن اوضاع همینه...شد جریان رویانیان و فتح الله زاده که بعدا گند بدهکاری هایی ک باقی گذاشتن در اومد
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر