فهرست
سرنوشت لیگ و منطق به سبک تراکتوری‌ها!
سرنوشت لیگ و منطق به سبک تراکتوری‌ها!

سرنوشت لیگ و منطق به سبک تراکتوری‌ها!

آی اسپورت - گفته می‌شود مسئولان تراکتور که مخالف سرسخت لغو لیگ نوزدهم و قهرمان اعلام کردن پرسپولیس هستند و بارها در مصاحبه‌های خود مدعی شده‌اند که این اتفاق منطقی و جوانمردانه نیست، پیشنهاد جدیدی برای پایان دادن لیگ نوزدهم ارائه داده‌اند. پیشنهادی که برق از سر هر جنبنده‌ای می‌پراند! پیشنهاد این است: «لیگ نوزدهم در صورت ادامه این شرایط نیمه‌کاره رها شود، اما هیچ تیمی به عنوان قهرمان معرفی نشود و در عوض 4 تیم بالانشین فعلی، سهمیه لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده را به دست بیاورند!» با پیشنهاد بامزه تراکتوری‌ها، پرسپولیس قهرمان نخواهد شد اما این تیم به همراه سپاهان، تراکتور و استقلال نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان فصل آینده خواهند بود. حالا سوال از دوستان تراکتوری این است که آیا این پیشنهاد آنها منطقی و جوانمردانه است؟ آنها مدعی هستند که پرسپولیس با 10 امتیاز اختلاف نسبت به تیم‌های بعدی و حتی با داشتن بازی‌هایی کاملا آسان‌تر تا پایان فصل، نباید به عنوان قهرمان لیگ نوزدهم معرفی شود چرا که تیم‌های تعقیب‌کننده هم از نظر ریاضی شانس قهرمانی دارند. البته قبلا سابقه داشته که اختلاف امتیازهایی بیشتر از 10 امتیاز هم جبران شده و قهرمان لیگ عوض شده اما آیا همین شرایط را هم نمی‌توانیم برای تیم‌های مدعی سهمیه در نظر بگیریم؟ چطور قهرمان اعلام کردن پرسپولیس با 10 امتیاز اختلاف نسبت به بقیه، ناجوانمردانه است اما سهمیه گرفتن تراکتور که فقط به ترتیب یک و دو امتیاز با تیم‌های پایین‌تر از خود فاصله دارد جوانمردانه است؟ همین حالا اگر فولاد خوزستان بازی عقب‌افتاده خود را ببرد به یک امتیازی تراکتور خواهد رسید. صنعت نفت آبادان و شهرخودرو هم می‌توانند در عرض یکی دو هفته خودشان را به تراکتور برسانند! پس این چه منطقی است؟ کجای این پیشنهاد جوانمردانه و منطقی است؟ انصافا اگر تراکتور همین حالا تیم پنجم یا ششم جدول بود باز هم چنین پیشنهادی را می‌داد یا قبول می‌کرد؟

۱۹ ۲  
آی اسپورت
2020-04-04 23:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
حسین
يكشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹، ۰۰:۲۸
تیمی که نطفشو عبده گداشته که لکه ننگ تاریخ ورزش یه مملکته رقم زده و همه کاراش تقلب ، دروغ و فساد هستش و این بوقچی هایی قلم به دستش حال هرکسی رو بهم میزنه..نگران نباشین سقوط پیروزی به دسته یک توسط فیفا قطعیه دسته یک منتظرتونه تیم لنگ عبده..
۳
شیما
يكشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹، ۰۰:۵۶
منطق؟!شما در کشوری زندگی میکنید که وزارت ورزشش بدون برگزاری بازی سوپرجام رو به تیم خودش اهدا میکنه!!!دم از منطق نزنید لطفا
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر