فهرست
«پی اس جی» از جذب مسی منصرف شده است؟
«پی اس جی» از جذب مسی منصرف شده است؟

«پی اس جی» از جذب مسی منصرف شده است؟

آی اسپورت - شکست عجیب خانگی بارسا از پی اس جی کار این تیم برای ادامه مسیر در لیگ قهرمانان را بسیار دشوار کرده و این تیم پس از سال ها در یک هشتم نهایی حذف خواهد شد مگر اینکه مثل 4 سال پیش معجزه ای دیگر را رقم بزند. بازی برگشت سه هفته دیگر در پارک دو پرنس برگزار می شود و دشوار بتوان تصور کرد که بارسا بتواند ورق را برگرداند هرچند در فوتبال چیزی غیرممکن نیست.

در اسپانیا معتقدند حذف بارسا از لیگ قهرمانان تصمیم لیونل مسی برای جدایی از بارسا در پایان فصل را قطعی خواهد کرد و مقصد بعدی او نیز پی اس جی خواهد بود تا یک بار دیگر با نیمار هم تیمی شده و سال های پایانی فوتبالش را در تیم قدرتمندتر و مدعی برای کسب جام های بزرگ سپری کند.

در یکی دو ماه اخیر اظهارنظرهای سرانی اس جی و چند بازیکن مطرح این تیم در مورد مسی و استقبال از جذب او نیز مزید بر علت شده تا شانس انتقال فوق ستاره بارسا به پاریس بیشتر از هر تیمی قلمداد شود اما طبق ادعای یورواسپورت، در حال حاضر مسی در اولویت های باشگاه پی اس جی نیست و سران باشگاه روی مسائلی دیگر تمرکز کرده اند؛ از جمله تمدید با نیمار و امباپه و نیز قطعی کردن قرارداد مویزه کین که از اورتون قرضی برای پاریسی ها توپ می زند.

همچنین پی اس جی تمایل دارد برای فصل بعد دله آلی را از تاتنهام به خدمت بگیرد و همه اینها مقدم تر از قضیه جذب لیونل مسی هستند. پی اس جی البته نیم نگاهی هم به سرخیو راموس دارد تا در صورت عدم تمدید او با رئال، برای جذبش اقدام کند. یورواسپورت معتقد است در صورت جدایی مسی از بارسا، مقصد احتمالی او سیتی خواهد بود نه پی اس جی.

۱    
آی اسپورت
2021-02-20 15:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر