فهرست
ناامیدی یک استقلالی؛ هفتم هم نمی‌شویم
ناامیدی یک استقلالی؛ هفتم هم نمی‌شویم

ناامیدی یک استقلالی؛ هفتم هم نمی‌شویم

آی اسپورت – بهتاش فریبا که این روزها عضو کمیته فنی باشگاه استقلال است درباره بازی این تیم مقابل السد که منجر به حذف آبی‌ها از آسیا شد حرف‌های جالبی زده است. پیشکسوت استقلال البته انتقادهای مهمی هم از باشگاه و شفر کرده:

وای به روزی که بگندد نمک

چیدمان اولیه تیم بد نبود چون شفر باید با دو مهاجم تیمش را به زمین می فرستاد، یادتان باشد استقلال باید سه گل می زد تا صعود می کرد.از قدیم گفته اند هر چه بگندد نمکش می زنند وای که روزی بگنند نمک! این را گفتم که بگویم اگر یک بازیکن روزش نباشد واقعا کار مربی سخت می شود.خسرو حیدری و مهدی قائدی در این بازی قرار بود عصای دست شفر باشند ولی تا دقیقه 55 حیدری حتی یک نفوذ هم نکرد، قائدی هم اصلا تنش به تن بازیکنان حریف نخورد.استقلال در این سالها همیشه از جناح راست قوی بوده ولی تا دقیقه 55 هیچ اتفاقی در آن جناح نیفتاد.از سوی دیگر همام و زکی پور از چپ تقریبا خوب نفوذ می کردند.

استقلال 20 روز بازی نداشت

آخرین بازی استقلال را یادتان هست؟ تیم در ورزشگاه آزادی و در مقابل همین السد قرار گرفت و از آن تاریخ که اگر اشتباه نکنم 5 شهریور بود تا روز 26 شهریور که بازی برگشت انجام شد استقلال هیج بازی دیگری انجام نداد.یعنی درست 20 روز استقلال بازی نکرد. من نمی خواهم به کار مربی ایراد بگیرم چون او 6 بازیکنش را به تیم ملی داده بود ولی آنهایی که فوتبال می فهمند می دانند که هر 15 جلسه تمرین می شود انرژی یک بازی 90 دقیقه ای فوتبال.در بازی برگشت کاملا معلوم بود بازیکنان در شرایط بازی نیستند. همین روزبه چشمی بعد از جام جهانی حدود 2 ماه اصلا بازی نکرد و فقط در مقابل السد قرار گرفت. او در عرض چند ماه فقط 2 بازی انجام داده و معلوم است تطبیق پذیری خوبی با بازی ندارد. سوال من این است آیا استقلال نمی توانست در این 20 روز یک بازی دوستانه انجام بدهد؟ شنیدم آنها یک بازی با تیم امیدشان انجام دادند که آن هم نیمی از بازیکنان امید و بزرگسال با هم ادغام شده بودند. چشمی در همین بازی کمی عصبی بود و کارت اول او را به قضاوت های لیگ ایران ربط می دهم چون این توپ ها در ایران اخطار داده نمی شود ولی در آسیا و بازی های بین المللی داوران از این صحنه ها راحت عبور نمی کنند.

در لیگ هفتم هم نمی‌شویم

باید به این موضوع هم اشاره کنم که استقلال بد یارگیری کرده است، 2 خارجی به تیم اضافه شده اند که در مهمترین بازی سال استقلال یک دقیقه هم بازی نکردند.این را هم در نظر بگیرید وقتی 6 بازیکن استقلال از دفاع و هافبک به تیم ملی دعوت می شوند یعنی در خط جلو دچار اشکال هستیم.پس با همه این مشکلات اگر هوادار استقلال از تیمش حمایت نکند استقلال سال بعد حتی سهمیه هم که نمی گیرد هیچ حتی ممکن است هفتم و هشتم شود.

 

 

 

 

۱۰ ۳  
آی اسپورت
2018-09-19 09:45:00
نظر دهید

۳ نظر
امیرعباس
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷، ۱۰:۵۸
یک جمله شرطی گفته ...گفته« اگر هوادار از تیمش حمایت نکند» استقلال هفتم هم نمیشود
لطفا به تنظیم کننده این مطلب بگویید صد بار از این جمله جریمه بنویسد و بعد هم برود جلوتر بوق بزند این مدل ورزشی نویسی زرد و در قوطی دیگر از حد گذشته بیش از حد ممکنه!
.
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۰۳
خودتون خواستین بازی لیگ تون عقب بیفته و برای اولین بار این قانون نانوشته واسه استقلال اجرا شد
۳
sirvan.f
چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۴۸
دفاع راست محمدی مهر-وسط دانشگر-چپ تیموری-هافبک دفاعی کریمی-هافبک طراح نیومایر-راست طارق-چپ اقاخان-نوک تبریزی و گرو
به جز دروازه تو سایربخش ها حداقل یک ستاره گرفتن حالا بازیکنای کم اسم تر هم بماند.
بازیکن منچستر خریدن-مرد سال فوتبال عراقو خریدن-مهاجم دو میلیاردی خریدن-بازیکن پرسپولیسو دزدیدن-بازیکن ملیپوش خریدن بعد تازه میخوان هفتم بشن...این لیستو بدی به برانکو جوری قهرمان میشه که از اونور جدول بزنه بیرون
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر