فهرست
برانکو در کنفرانس: بشار قرارداد ندارد
برانکو در کنفرانس: بشار قرارداد ندارد

برانکو در کنفرانس: بشار قرارداد ندارد

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ در شرایطی که ۴ بازی به پایان فصل باقی مانده و ۵ امتیاز از رقبا پیش است، از هواداران تیمش خواست با حضور پررنگ در استادیوم و حمایت ویژه از سرخپوشان آنها را برای دستیابی به امتیاز حساس این بازی برابر رقیب دیرینه کمک کنند. سرمربی سرخپوشان در ابتدای نشست خبری در خصوص این دیدار صحبت‌هایش را با توجه به تاخیرش اینچنین آغاز کرد و گفت: «عذرخواهی می‌کنم به خاطر تاخیر، ترافیک شدیدی بود. خوشحالم با سپاهان بازی داریم. دومین دربی بزرگ ماست و خیلی چیزها را می‌تواند نشان بدهد.»

از آمادگی بازیکنانم خوشحالم

این بازی تکلیف خیلی چیزها را روشن می‌کند. آن چیزی که باعث خوشحالی من است آمادگی بازیکنان در تمرین است. خیلی خوش‌بینم که بازی را با حداکثر توانایی، انگیزه، روحیه و نشاط شروع خواهیم کرد. درباره سپاهان نیازی به حرف خاصی نیست. دو بازیکن جدید در نیم‌فصل گرفتند. مسلمان و ابراهیمی بازیکنان باتجربه‌ای هستند.

وظیفه ما بردن بقیه بازی هاست

آن ها با انگیزه و انتظارات زیادی به این بازی می‌آیند. همان‌طور که قبل از بازی دربی با استقلال هم گفتم این وظیفه روی دوش ما است که همه بازی‌ها را تا آخر فصل ببریم.

وضعیت نعمتی نامشخص است

خلیل زاده محروم است و سیامک نعمتی در شرایط نامشخصی برای بازی قرار دارد. بودیمیر را هم در اختیار نخواهیم داشت. بقیه بازیکنان آماده و سلامت هستند و برای حضور در ترکیب اصلی تیم رقابت می‌کنند.

از علیپور انتظار تمرکز بیشتری دارم

بودیمیر مصدوم است. این مشکلی است که از زمان حضورش در ایران به وجود آماده است. علیپور هم آقای گل لیگ برتر است. موقعیت‌هایی را هم از دست داده است اما خیلی بهتر است که موقعیت گل را از دست بدهید تا این که موقعیتی خلق نشود. این مساله بین همه مهاجمان است. مهم این است که او موقعیت خلق می‌کند و خطرناک است. البته انتظار دارم تمرکز بیش‌تری روی ضربات آخر داشته باشد.

قهرمانی مهم تر از آقای گلی است

برای من کسب برد مهم است. گلزنی اهمیت بیش‌تری دارد. دوست دارم که علیپور هم آقای گل شود اما مساله مهم قهرمانی و کسب پیروزی است و هر کسی باید سهم خودش را برای نتیجه‌گیری تیم ادا کند.

فرصت تمرین زیادی نداریم

مشکلات مالی تأثیرات منطقی در نتیجه دارد اما توجیه و بهانه مناسبی نیست. مقابل ذوب آهن بازی ضعیفی ارائه کردیم. در بازی با الاهلی خیلی خوب عمل کردیم و باید پیروز می‌شدیم، اما این فوتبال است. شاید مشکل بزرگ‌تر این است که زمان بسیار کمی بین بازی‌ها برای تمرین کردن وجود دارد و خیلی کم برای اصلاح مشکلات فنی کار می‌کنیم. عملاً باید بگویم که وقت نداریم.

تادیچ را هم از آژاکس می خواهیم

مهمترین بخش صحبت‌های برانکو در رابطه با انتقال مهدی طارمی، مهرداد محمدی و حسینی به لیست فصل آینده این تیم بود که اکنون شایعه شده است که با این پاسخ او همراه شد: «یک نام دیگر فراموش شده است که آن هم آقای تادیچ از آژاکس است. باید این فهرست را کامل می‌کردم. (با خنده)»

فقط بشار قرارداد ندارد!

معمولا این قبیل موضوعات قبل از بازی‌های مهم مطرح می‌شود. همه بازیکنان پرسپولیس قرارداد دارند. فقط بشار قرارداد ندارد. کسی نمی‌تواند برود. نمی‌دانم تبصره‌ای است یا نه ولی اگر بازیکنی پیشنهاد داشته باشد درباره آن صحبت می‌کنیم. در حال حاضر همه بازیکنان پرسپولیس قرارداد دارند. کادر بازیکنان ما برای فصل آینده کامل است. اگر پیشنهادی برای بازیکنی وجود داشته باشد، بازیکن، پرسپولیس و باشگاه خواهان درباره آن صحبت می‌کنند.

در حالی که صحبت‌های برانکو در خصوص بشار رسن و اینکه این هافبک عراقی با پرسپولیس قرارداد ندارد و با توجه به انتشار تصویری از او در حال تمدید قرارداد دوساله پیش از بازی صنعت نفت آبادان در اسفند ۹۷، به علامت سوال بزرگی برای خبرنگاران تبدیل شده بود، او اینطور توضیح خود را کامل کرد: «نمی‌دانم. مشکلی وجود داشته که قرارداد فعلاً تمدید نشده است.»

داوران در همه بازی ها به ما ضرر زدند

دوست دارم بگویید چه زمانی داوران به نفع ما خطا یا اوت گرفتند؟ من یک میلیون نمونه دارم که به ضرر ما قضاوت شده است. سپاهان را با عملکرد داوران دنبال نکردم که نظری داشته باشم اما می دانم داوران به نفع ما قضاوت نکردند. تقریباً باید گفت که به ما ضرر زدند و این اتفاق در همه بازی‌ها رخ داده است.

هر ۴ روز یک بار بازی می کنیم

فردا دربی را داریم. خستگی، مصدومیت و ناامیدی جایی ندارد. واقعیت این است که در اواخر فصل بازیکنان هر چهار روز بازی می‌کنند. این موضوع اجتناب ناپذیر است.

۴    
آی اسپورت
2019-04-25 14:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر