فهرست
تاتنهام گرت بیل را به رئال پس می دهد
تاتنهام گرت بیل را به رئال پس می دهد

تاتنهام گرت بیل را به رئال پس می دهد

آی اسپورت - گرت بیل پس از دو سال نیمکت نشینی در رئال مادرید و عدم توجه زین الدین زیدان به وی تصمیم گرفت به تاتنهام برگردد. تابستان انسال رئال او را قرضی به تاتنهام داد و بند قطعی شدن قرارداد او نیز گنجانده شده است.

عملکرد بیل در تاتنهام اما در سطح انتظارات نبوده و او تنها توانسته سه گل به ثمر برساند. بیل دو هفته پیش و در جریان بازی با استوک سیتی مصدوم شد و یک ماه به دور از میادین خواهد ماند و مشخص نیست که پس از بهبودی شرایط و فرم او بهتر خواهد شد یا خیر. بیلا هرگز نتوانسته به ترکیب اصلی تاتنهام برسد و رویای مثلث او کنار هری کین و سون هیونگ مین نیز رنگ باخته است. به نظر می رسد ژوزه مورینیو نیز اعتقادش به بیل را از دست داده باشد.

طبق ادعای میرر، گرت بیل تابستان 2021 به رئال پس داده خواهد شد و او مشخص نیست که در سال پایانی قراردادش با رئال چه سرنوشتی خواهد داشت. به یک تیم دیگر قرض داده می شود یا برای رئال بازی خواهد کرد. رئال با احتساب مالیات باید 40 میلیون یورو دستمزد او را پرداخت کند که در شرایط اقتصادی فعلی، بدترین اتفاق ممکن خواهد بود. بعید است باشگاهی حاضر شود برای گرت بیل همیشه مصدوم و نا آماده پیشنهاد بدهد و مهمتر اینکه چنین دستمزدی را تقبل کند.

     
آی اسپورت
2021-01-07 18:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر