فهرست
گزارش روز : " آندر اره را " گزینه جدی بارسا برای جانشینی سسک فابرگاس
گزارش روز : " آندر اره را " گزینه جدی بارسا برای جانشینی سسک فابرگاس

گزارش روز : " آندر اره را " گزینه جدی بارسا برای جانشینی سسک فابرگاس

آی اسپورت - پس از یک فصل ناامید کننده و درخششی متوسط در ترکیب بارسا حالا فابرگاس درهای خروجی باشگاه را نزدیک تر از همیشه به خود می بیند. پیشنهادات خوبی نیز برای خرید او به باشگاه امده است.

فابرگاس فصل را با نیمکت نشینی آغاز کرد و در ادامه و پس از گلزنی به بتیس در بازی رفت لالیگا به مهره فیکس تاتا مارتینو بدل شد و این مساله تا اواخر دور برگشت ادامه داشت.


با این وجود تماشاگران نوکمپ از عملکرد سسک راضی نبودند و کار به جایی رسید که فابرگاس بصورت علنی مورد اعتراض تماشاگران قرار گرفت. حال با ورود لوئیس انریکه به نظر می رسد که فابرگاس در نقشه های تاکتیکی این مربی جوان جای ثابتی نداشته باشد.


از طرفی بارسا بدش نمی آید تا برای بهتر کردن اوضاع اقتصادی خودش او را با قیمتی خوب به یک باشگاه دیگر واگذار کند. این هافبک 27 ساله 3 سال پیش از آرسنال به باشگاه دوران نوجوانیش بازگشت و هنوز دو سال دیگر از قراردادش باقی مانده است.

اما از درون باشگاه خبر می رسد که مدیران باشگاه در حال بررسی شرایط خرید اندر اره را بازیکن جوان و 24 سالع اتلتیک بیلبائو هستند. ستاره ای که امسال در ترکیب تیم والورده بسیار درخشید .

اره را سال گذشته مورد استقبال باشگاه منچستر یونایتد قرار داشت . انتقالی که البته در روزهای اخر فصل نقل و انتقالات عملی نشد. سبک بازی او به شدت به فلسفه بارسا نزدیک است و بسیاری او را اینیستای آینده فوتبال اسپانیا می دانند.

علاوه بر تکنیک خوبش ، بازی جسورانه و فیزیکی او در میانه میدان فشار زیادی را به بازیکنان حریف وارد می کند. او یکی از علاقمندان به بارسلوناست و اینیستا را الگوی خود می داند.

اره را با یک متر و 82 سانت قامت می تواند جایگزین خوبی برای فابرگاس باشد هرچند به نظر نمی رسد تا زمانی که وضعیت فابرگاس مشخص نشده باشد اقدامی برای جذب او صورت بگیرد. با این حال باید او را یک گزینه کاملا جدی در لیست خرید این فصل بارسلونا بدانیم.

     
آی اسپورت
2014-05-26 00:05:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر