فهرست
«کوتینیو» و مشکلات غیرمنتظره‎ای که از راه رسیدند
«کوتینیو» و مشکلات غیرمنتظره‎ای که از راه رسیدند

«کوتینیو» و مشکلات غیرمنتظره‎ای که از راه رسیدند

آی‌اسپورت- تنها چیزی کمتر از یک سال از پیوستن فلیپه کوتینیو به تیم فوتبال بارسلونا گذشته است، اما مشکلات برای او خیلی زود از راه رسیدند. او از لیورپول و در ازای ۱۲۰ میلیون یورو به اضافه ۴۰ میلیون یورو با شرایطی خاص به بارسلونا پیوسته است. بارسا که نیمار را از دست داده بود و می‌دانست باید به زودی اینیستا را هم از دست بدهد برای خرید او اقدام کرد و قرار شد او جایگزینی برای ژاوی و اینیستا شود. دمبله هم به جای نیمار آمد. این ایده روی کاغذ عالی بود، اما عمر طولانی‌ای نداشت.

این بازیکن برزیلی در زمین بازی و بیرون از آن دیسیپلین خوبی از خود نشان نداد و حتی با آمدن آرتور ملو و آرتورو ویدال جایگاه اصلی‌اش را هم از دست داد.

او همچنین از فرم اصلی‌اش به دور بود و داشت جایگاهش در ترکیب اصلی را از دست می‌داد که در بازی مقابل اینتر مصدوم هم شد. حالا او در ۴ بازی آخرش در لالیگا تعویضی بوده و این موضوع او را ناامید کرده است. چیزی که برای او گران تمام شده این است که دیده دمبله توانسته در دورانی که او مصدوم بوده و باید روی نیمکت ذخیره‌ها می‌نشسته به دوران اوج بازگردد.

در بازی با لوانته اما یکی از بدترین عملکردهای این بازیکن برزیلی را دیدیم. او کند و قابل پیش‌بینی بود. در حملات هم نتوانست انتظارات را برآورده کند.

بوسکتس بعد از بازی گفت او اعتماد به نفس لازم را پیدا نکرده، اما در واقعیت این طور نیست و باید قبول کرد او هنوز نتوانسته جایگاهش را در تیم پیدا کند. والورده اما معتقد است او برای به دست آوردن دوباره جایگاهش در تیم باید بجنگد و حالا همه‌چیز به خود این بازیکن بستگی دارد.

۱    
آی اسپورت
2019-01-12 12:35:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر