فهرست
سوال روز: وضعیت اتلتیکو مادرید در فصل نقل و انتقالات پیش رو چگونه است؟
سوال روز: وضعیت اتلتیکو مادرید در فصل نقل و انتقالات پیش رو چگونه است؟

سوال روز: وضعیت اتلتیکو مادرید در فصل نقل و انتقالات پیش رو چگونه است؟

آی اسپورت - دیگو سیمئونه باید به زودی کارش را با جفت و جور کردن دوباره ی تیم اتلتیکو مادرید برای فصل بعد آغاز کند. او هیچ زمانی برای استراحت کردن یا فکر کردن در مورد لیگ قهرمانان اروپا، که مانند یک ماهی بزرگ از دستش لغزید، ندارد. این سرمربی آرژانتینی باید از حالا پروژه ی فصل بعدش را کلید بزند.

روزنامه ی اسپورت امروز آشکار کرد، که تیباو کورتوا در فصل آینده ممکن است مجبور شود به تیم اصلی اش چلسی بازگردد؛ چرا که آبی های لندنی به دنبال جانشینی برای پتر چک مصدوم هستند، که احتمالا اولین هفته های لیگ برتر را از دست خواهد داد.

دیگو کاستا هم به احتمال زیاد به چلسی فروخته می شود.

قرار داد بازینکانی مانند کوکه، گودین، خوانفران، فیلیپه لوئیس، آدریان، ماریو سوارس، تیاگو و میراندا هم باید تمدید شود. شاید تمدید قرارداد تیاگو که پیشنهادات خوبی ازتیم های مختلف عربی دارد، اولین و بهترین تصیم قرمز و سفید ها باشد. دومین حرکت روخی بلانکو ها در فصل نقل و انتقالات هم می تواند، به فروش رساندن سبولا رودریگس و مانکوئیلو باشد که در تیم اثرگذاری چندانی ندارند.

در مورد ویا هم شایعات زیادی به گوش می رسد؛ او در اواخر فصلی که گذشت عملکرد مثبتی داشته و ممکن است ماندن او به نفع تیم سیمئونه باشد.

در صورتی که تمام قسمت های سناریوی بالا درست باشد، اتلتیکو مادرید باید به دنبال خرید یک مهاجم طراز اول و یک دروازه بان خوب باشد.

آن ها باید از حالا به دنبال تامین منابع مالی مورد نیاز آینده از طریق بانک مانسانارس باشند.

     
آی اسپورت
2014-05-26 14:00:47
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر