فهرست

میلان به دنبال فروش بالوتلی؛ موناکو مشتری جدید سوپر ماریو

آی اسپورت - ظاهرا ماجراهای ماریو بالوتلی در تیم میلان به پایان خود نزدیک می شود. سوپر ماریو که با آمدن به میلان قصد داشت در این تیم پیشرفت کند و آینده ی خود را بسازد اولین گزینه ی میلان برای فروش در فصل نقل و انتقالات است.

میلان با فروش بالوتلی می تواند در بدترین شرایط 10 میلیون یورو پول ذخیره کند؛ آن ها همچنین می توانند قرض هایشان را با تیم منچسترسیتی صاف کنند. روسونری همچنین از پرداخت 30 میلیون یورو دستمزد بالوتلی در سه سال آینده معاف می شود و می تواند امیدوار باشد در غیاب بالوتلی دیگر رختکنی غیر قابل پیش بینی نخواهد داشت.

رسانه های انگلیسی از احتمال پیوستن سوپر ماریو به تیم های لیورپول و آرسنال نوشته بودند اما ظاهرا این بازیکن یک مشتری بزرگ دیگر نیز دارد.

به گزارش کوریره دلو اسپورت باشگاه موناکو قصد دارد، برای تقویت خط حمله ی تیمش بالوتلی را از میلان خریداری کند.

در روزهای آینده قرار است نماینده ی باشگاه آث میلان با تولیو تینتی مدیر برنامه های ماریو بالوتلی دیدار کند و احتمالا سرنوشت سوپر ماریو تا اواخراین هفته مشخص می شود. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-26 14:38:55
نظر دهید

۱ نظر
محمدی م
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۱۲
بهتر این جا براش لیگ با انضباطی مثل لیگ ایرانه یعنی مورد داشتیم بازیکن ملی مدیر عامل رو زده بدون مشکل باز هم میخواد تو تیم باشه یکی دیگه داور رو با مشت تو ترکیب تیم ملی میزنه پی کیر کارش میشن بالوتلی اگرچه با خودش درگیری خونی داره بیاد ایجا اسطوره اخلاقی واسه خودش میشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر