فهرست
قلعه نویی: لیست خروجی نداریم/ 8 سال است روزنامه نمی خوانم/ در شان من نیست با بازیکن مذاکره کنم!
قلعه نویی: لیست خروجی نداریم/ 8 سال است روزنامه نمی خوانم/ در شان من نیست با بازیکن مذاکره کنم!

قلعه نویی: لیست خروجی نداریم/ 8 سال است روزنامه نمی خوانم/ در شان من نیست با بازیکن مذاکره کنم!

آی اسپورت- امیر قلعه نویی امروز و پس از جلسه با بهرام افشارزاده به میان خبرنگاران آمد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. 
قلعه نویی در ابتدا اعلام کرد تمرینات استقلال از بیست خرداد آغاز می شود و می خواهیم بر خلاف سال گذشته با آمادگی خوبی در لیگ حاضر شویم.

قلعه نویی در خصوص مسدود بودن حساب های باشگاه نیز گفت: این سوال ها را از من نپرسید، این ها را باید از باشگاه بپرسید. من فقط به سوال ها درباره مستطیل سبز پاسخ می دهم.

قلعه نویی درباره لیست خروجی استقلال نیز گفت: ما لیست خروجی نداریم و بازیکنان مد نظرمان را هم به باشگاه داده ایم. با چند بازیکن در حال مذاکره هستیم . هر بازیکنی که جذب استقلال شود به صورت رسمی در سایت باشگاه اعلام می‌گردد اما این روزها چون فوتبال تعطیل است شایعات در مورد نقل و انتقالات داغ شده و طبیعی است که هر روز هر بازیکنی اعلام کند از هر تیم پیشنهاد دارد اما سایت باشگاه استقلال برای ما سندیت دارد. 

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص بازیکنانی که در روزنامه‌ها مصاحبه می‌کنند و می‌گویند از استقلال پیشنهاد دارند تصریح کرد: من 8 سال است که روزنامه نمی‌خوانم و باز هم می‌گویم که من لیست بازیکنان مورد نظرم را به مسئولان باشگاه داده‌ام و در شان من هم نیست که بخواهم با بازیکنی مذاکره کنم این کار، کار گروه اجرایی باشگاه است و در این 17 سال این کار را نکردم و نخواهم کرد.

قلعه‌نویی در مورد مشکلاتی که بر سر راه استقلال وجود داشته افزود: جا دارد که از زحمات فتح‌الله زاده وامیری تشکر کنم اما امسال راهکارهای باشگاه عوض شده به طوری که ما سال قبل همین موقع مشکلات مالی داشتیم اما امسال اینگونه نیست. در زمانی که فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال بود پول در باشگاه نبود و ما اذیت می‌شدیم اما با هیات مدیره جدید کارها آسان‌تر شده و بازیکنان مدنظرمان را جذب تیم خواهیم کرد تا از 20 خرداد هم تمریناتمان را آغاز کنیم.

 

  ۳  
آی اسپورت
2014-05-26 15:32:44
نظر دهید
۳ نظر
-
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۱۸
شما مذاکره ت در پایان فصل که تازه تمام شد کردی آره مثل همیشه
محمدی م
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۳
اگر 8 ساله روزنامه نخواندی پس لیست تهمت های روزنامه ها رو که تو نود نشان دادی خودت هم نخونده بودی ?
چی شد که حاجی فتح الله زاده شد دکتر برای شما الان شده فتح الله زاده خالی من دیگه حرفی ندارم
علی
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۰۱
راسته ایمان باصفا در لیست مازاده؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر