فهرست
مدیرعامل سابق صبای قم: برگزاری جلسات انتخاب مدیرعامل جدید فرمالیته بود/37 درصد از قراردادها 3 میلیارد شد
مدیرعامل سابق صبای قم: برگزاری جلسات انتخاب مدیرعامل جدید فرمالیته بود/37 درصد از قراردادها 3 میلیارد شد

مدیرعامل سابق صبای قم: برگزاری جلسات انتخاب مدیرعامل جدید فرمالیته بود/37 درصد از قراردادها 3 میلیارد شد

آی اسپورت- محمدرضا کشوری مدیرعامل سابق صبای قم، سه فصل سخت را در این تیم سپری کرد.

شرایط سخت از لحاظ بی پولی در باشگاه، تنها بودن وی در برابر مشکلات باشگاه صبا، و مسائل دیگر که در سه فصل گذشته گریبان گیر مدیرعامل سابق این باشگاه بود، زحمات زیادی را بر دوش وی تحمیل کرد اما با این وجود از ادامه کار او به عنوان مدیر عامل این باشگاه جلوگیری شد.

محمدرضا کشوری صحبت هایش را در مورد انتخاب مدیرعامل جدید از سوی هیئت مدیره، در گفت و گو با \"آی اسپورت\" اینچنین شروع کرد: من در هیئت مدیره حضور نداشتم؛ آن ها خودشان این تصمیم را گرفتند و به این نتیجه رسیدند که آقای جهان بینی این سمت را در اختیار داشته باشد.

وی در خصوص این تصمیم هیئت مدیره باشگاه صبا گفت: آن ها کسی را می خواستند که هم فکر خودشان باشد و با توجه به اینکه آقای جهان بینی مدیرکل ورزش و جوانان استان قم بوده و در ورزش حضور داشته است، به این نتیجه رسیدند که آقای جهان بینی مدیرعامل شود؛ بنده نیز به ایشان تبریک می گویم و امیدواریم موفق شوند.

مدیرعامل سابق باشگاه صبا، امیدوار است که عباس جهان بینی از پس این مسئولیت سنگین برآید و می گوید: با توجه به آمدن تمرینات تیم فوتبال صبا و استقرار کامل این تیم در قم، کار سختی را آقای جهان بینی پیش رو دارند که امیدوارم به مشکل بر نخورند.

کشوری ادامه داد: آقای جهان بینی هم خدمات زیادی در تربیت بدنی داشتند و امیدواریم در باشگاه صبا موفق شوند.

در زمانی که هیئت مدیره باشگاه صبا جلسه انتخاب مدیر عامل جدید را برگزار می کرد، 3 نامزد اصلی مدیرعاملی این باشگاه، به نوبت در این جلسه حاضر شده و برنامه های خود را بیان کردند، اما کشوری مدت زمان بسیار کمتری در این جلسه حاضر شد؛ وی در خصوص علت این کار، گفت: صحبت خاصی با هیئت مدیره نداشتم و باتوجه به اینکه فصل قبل مدیرعامل بودم، بحث زیادی با آقایان نداشتم تا بخواهم برنامه ای بدهم؛ همه سوابقم مشخص بود.

مدیرعامل سابق باشگاه صبای قم در پاسخ به این سوال که آیا مدیرعامل جدید از قبل انتخاب نشده بود، ابراز کرد: دو هفته پیش از انتخاب مدیرعامل گفته بودم که هیئت مدیره به نتیجه رسیده و بقیه کارها فرمالیته است؛ گفته بودم چیزی که می خواهند را انجام میدهند و انجام دادند.

کشوری بودجه هشت میلیاردی که برای فصل آینده فوتبال صبا در نظر گرفته اند، برای قرارگرفتن این تیم بین شش تیم بالای جدول و قهرمانی در جام حذفی را مناسب نداست و اظهار کرد: اگر بخواهند تیم را به قم انتقال دهند و این مقام ها را کسب کنند، کار مشکلی پیش رو دارند که شاید این کار در توان آقای جهان بینی باشد و بتواند این اقدامات را انجام دهد.

وی انتخاب مرفاوی برای مربی گری تیم فوتبال صبا را انتخابی درست دانست و گفت: باتوجه به شناخت آقای مرفاوی از بازیکنان و تیم فوتبال صبای قم، حضور ایشان می تواند برای تیم موثر باشد.

مدیرعامل فصل گذشته صبا، درباره امکانات انتقال تیم به قم یادآور شد: خودمان از قبل کارهای مقدماتی را برای فراهم کردن زمین تمرین انجام داده بودیم و با رییس هلال احمر قم صحبت های لازم در خصوص واگذاری چمن ورزشگاه هلال احمر به باشگاه صبا نیز انجام شده بود، ولی امکانات دیگر برای انتقال تمرینات به قم فراهم نیست و البته مشکلی از این بابت نیست و با گرفتن یک ساختمان، مشکل اسکان بازیکنان و اعضای کادر فنی برطرف می شود.

محمدرضا کشوری درخصوص تغییر نام صبا عنوان کرد: اگر اسپانسرینگ بتوانند مشکل مالی صبا را برطرف کنند، باید از نام اسپانسر استفاده کنند.

وی دررابطه با شرایط سال گذشته تیم فوتبال صبا گفت: فصل قبل از همه نظر سخت گذشت و برای مثال هنوز مبلغ زیادی از قرارداد بازیکنان پرداخت نشده است.

مدیرعامل سابق صبا در پاسخ به این سوال که فصل گذشته چقدر برای تیم فوتبال صبا هزینه کردید، اظهار داشت: تا این لحظه 37 درصد از بودجه باشگاه را پرداخت کردیم و نمی توانیم مبلغ دقیقی بگوییم، اما تقریبا حدود سه میلیارد تومان برای پرداخت 37درصد از قراردادها هزینه شد.

     
آی اسپورت
2014-05-26 16:45:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر